2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
hanımlar ayaklarımın altında ağrı şişme var, sanki bir şey çekiyor ayağımın altını:/ yaşayan varmı
Benim çok yürüyünce oluyo kuzu bay zorlanıyorum
Kızlaaarr çok şükür herşey yolunda 🤗 yatıracaktı son anda vazgeçti doktor 😅 miniğim 1400-1500lerde dedi. Tek sıkıntı idrar testi verdim lökosit 500lerde çıktı 🤦‍♀️ Jou Jou doktorun işi çıktı 14.30da girdim kuzum ondan bu saate kaldık 😊
Oy maşallah büyümüş prenses🥰

Terbiyesiz erkek profilsin herkes seni şikayet etmiş ne yapacaksın nasıl olduğumuzu

Şikayet edin kızlar @Mune
Ay ben şooooookk😐
Merhaba canım daha iyileşme yok.Gece acile gittik.Dün kızım da kötüydü bugün toparladı o çok şükür. Darısı bana diyelim.
Canım sende atlatacaksın Allahın izniyle az kaldı. Ah kuzum ya 😔
Sapığın teki hamile cinsellik topiklerine saçma saçma yorumlar yapmış burada da görünce sinirlerim bozuldu vallahi
Anaa kpss topiğine de gelmiş
Yuhhhh işi gücü yok yaptığı pisliğe bak Çok sinirlendim
😐😐😐😐😐😐😐
Kızlar gardrop uyg dan bişe alan var mı hiç. Güvenebilir miyim ilk kez bu tarz bi alışveriş yapcam
Bem aldım çok uyguna ama daha kargolamadı

Been 🙋🏼‍♀️🙋🏼‍♀️
Benim ayaklar fena, ayakkabilarim olmuyo sisti ayaklarim ve yakindaki markete bile gidip gelsem altlari fena agriyo, corap duran yerleri hep lastik izi oluyo, yuzuklerim de olmuyo, niye sistim ben ya 😣
Ödem olmuşsun canım. Son ay oluyor aslında senin biraz erken başlamış. Tuzu kesmen, yüksek tuz içeren peynir, cips, turşu vb yememen, bol bol su içmen, proteinli beslenmen ve sağlık sorunun yoksa yürüyüş yapman iyi gelecektir🥰

Been 🙋🏼‍♀️🙋🏼‍♀️
Benim ayaklar fena, ayakkabilarim olmuyo sisti ayaklarim ve yakindaki markete bile gidip gelsem altlari fena agriyo, corap duran yerleri hep lastik izi oluyo, yuzuklerim de olmuyo, niye sistim ben ya 😣
Oovvv kuzuu sen baslamissinn şişmeye ödem oluşmaya 😒 ve ben hala tuzlu şeyleri yiyorumm tuzsuz yapamam ben 😔😔

Kızlar gardrop uyg dan bişe alan var mı hiç. Güvenebilir miyim ilk kez bu tarz bi alışveriş yapcam
Kuzu dolap kullanıyorum ben gayet güvenilir anlatıldığı gibi gelmezse ürün iade edebiliyosun paran hesapta bekliyo sen onaylayana kadar

Ödem olmuşsun canım. Son ay oluyor aslında senin biraz erken başlamış. Tuzu kesmen, yüksek tuz içeren peynir, cips, turşu vb yememen, bol bol su içmen, proteinli beslenmen ve sağlık sorunun yoksa yürüyüş yapman iyi gelecektir🥰
Ben hiç tuz kullanmıyorum protein ağırlıklı besleniyorım neden böyle olduki :/

• Beğen
Reactions: Jou
Ben hiç tuz kullanmıyorum protein ağırlıklı besleniyorım neden böyle olduki :/
Kan Dolaşımıyla ilgili bir sorunun var mıydı önceden? Tuz kullanmasan da tuzlu şeyler tüketiyorsan onları da listeleyebilirsin belki o bile fazla geliyordur, mesela kahvaltıda tüketilen zeytin. Bol su içip, ayaklarına ve bacaklarına eşine masaj yaptırıp yukarı kaldır canım. Az kaldı doğumdan sonra gidecek zaten tüm ödemler🥰

Kızçemin nevresimi dikildi🥲
IMG_20220401_210102.jpg

X