2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yaaa demek ki artık dönecekler benim ki nasıl acaba kafa mı aşağıda ayaklar mı merak ediyorum aylardır yan yatıyordu 😂
Benimki yan yatıyor kafa sağda ayak aşağıda 😁 dönmeyen bebekler daha çok can acıtırmış öyle dedi doktor 😆 Nisan sonuna kadar dönmesini bekleriz dedi ama bazıları inatçı oluyormuş 😀

Kızlar ya grip oldum ne yapsam çabuk geçer ağır tutucak gibi duruyo çok hapşırıyorum bebeğe zararı olurmu acaba :KK61:
Hapşıracağın zaman ayaklarını kendine doğru çekersen rahat hissedersin bence ben öyle yapıyorum. Ben çok etkilemez diye düşünüyorum kuzum. Sıcak şeyler iç kuzum, ıhlamur içeceksen 1 bardaktan fazla içme zaten diğer bitki çayları yasak. Portakal kivi varsa ye c vitamini.. Pekmez bir tatlı kaşığı seni dinç tutar..

Kızlar ya grip oldum ne yapsam çabuk geçer ağır tutucak gibi duruyo çok hapşırıyorum bebeğe zararı olurmu acaba :KK61:
Geçmiş olsun. Bir şey olacağını düşünmüyorum, bende bahar alerjisi var 2 aydır günde ortalama 10-15 kez hapşırıyorum. Hapşırırken kendimi hiç sıkmamaya tamamen serbest bırakmaya özen gösteriyorum. Bu şekilde biraz gürültülü bir hapşırık oluyor ama yapcak bir şey yok, diğer türlü karında kasılma olabiliyor.

Yaaa uygulama da bi ücret alıyormuş dimi . Alayım bari bn de ya 🙄🤔
Evet hizmet bedeli alıyor. Ben sipariş vereli 1 hafta oldu. Satıcı henüz kargoya vermedi. Bakalım ne olacak
Aman aman sevsinler minnoş prensesimizin mö mölü nevresimlerini 🤩 sağlıklı huzurlu günlerde kullanın annesiiiiiiii🤗🤗🤗
Bende dolaptan aldığım ana kucağı geldi bugün 🥺 yavaş yavaş tamamlanıyor miniklerin ihtiyaçları 🤗
Hayırlı olsun tatlım 🤩 insan nasıl duygulanıyor dimi😢
Oksapar kullanıyorum, ama şimdiye kadar hiç böyle olmamıştı. Zeytin adetli yiyorum günde 5 adet. Neyse inşallah çok sorun olmadan geçer 🤲🏻 Normal doğum istiyorum çünkü doktor bol yürüyüş dedi ama bu şekilde biraz zor gibi
Canım niye zor gibi diyosun
Iyi düşün her şey yolunda ve çok güzel ilerleyecek, muhteşem anılarla dolu harika doğumlarımız olacak 😍 hep olumlu düşünelim olumlu olsun🤲🤩
Yaaa benimki de dönmüş doktorum bgn söyledi. 17. Haftadan beri doğum pozisyonunda duruyordu halbuki. Geçen burdan sormuştum hatta aşağıda elektrik çarpması, iğne batması gibi ara ara şeyler oluyor diye meğerse ters döndüğü içinmiş 🙂
Aaaa benimki de uzun zamandır baş aşağı pozisyonda
Umarım yerini sevmiştir de bi yaramazlık yapmaz cadı kız 😂😂😂
Kuzummm çok geçmiş olsun.. kızlar öneriler söylemişler sana zaten. Çabucak dobarlan emi canım 😍
Ne zamana kadar döner diye sordum ben de. Doktor da hiç belli olmaz, son gün dönen bile oluyo dedi 🙂
Evet bende hep öyle duydum bütün doktorlardan.
Son saniyeye kadar umut hep var:rapci::rapci::rapci:

X