2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlaaarr çok şükür herşey yolunda 🤗 yatıracaktı son anda vazgeçti doktor 😅 miniğim 1400-1500lerde dedi. Tek sıkıntı idrar testi verdim lökosit 500lerde çıktı 🤦‍♀️ Jou Jou doktorun işi çıktı 14.30da girdim kuzum ondan bu saate kaldık 😊
Aayyy süperrr bi haberrr 🥲 çok şükürrr:dua:
Herşey senin elinde kuzumm cok güzel gidiyorsun🥰🥰 lökosit ne olduğunu bilmiyorum ama oda geçecek elbet 😘

Kızlaaarr çok şükür herşey yolunda 🤗 yatıracaktı son anda vazgeçti doktor 😅 miniğim 1400-1500lerde dedi. Tek sıkıntı idrar testi verdim lökosit 500lerde çıktı 🤦‍♀️ Jou Jou doktorun işi çıktı 14.30da girdim kuzum ondan bu saate kaldık 😊
gözün aydın canım maşAllah kilosuda iyi haftasına göre🥰

Aayyy süperrr bi haberrr 🥲 çok şükürrr:dua:
Herşey senin elinde kuzumm cok güzel gidiyorsun🥰🥰 lökosit ne olduğunu bilmiyorum ama oda geçecek elbet 😘

Çok şükür ya 🤗🤗 enfeksiyon kuzum onu yazmayı unuttum heyecandan 🤭

• Beğen
Reactions: Jou
Ayyyyy nasıl sevindim canım benim yaaaaa
Oh oh çok şükür kilosu falan da süper...
Az kaldı kuzum çooook güzel günlere 😍🤩

hanımlar ayaklarımın altında ağrı şişme var, sanki bir şey çekiyor ayağımın altını:/ yaşayan varmı
Been 🙋🏼‍♀️🙋🏼‍♀️
Benim ayaklar fena, ayakkabilarim olmuyo sisti ayaklarim ve yakindaki markete bile gidip gelsem altlari fena agriyo, corap duran yerleri hep lastik izi oluyo, yuzuklerim de olmuyo, niye sistim ben ya 😣

X