2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Günaydınnn herkese birkaç aydır randevu zamanımda direkt giremiyorum en az 1 saat takıyorlar 😆
Oğluş iyi 1.500 kilo olmuş 29+1 olmuşum ahahah ilk defa +sını öğrenebildim 😁 Aynı babası dedi doktor ☺️ Bebek daha dönmemiş nisan sonuna kadar dönmesi beklenirmiş.
Kızlar bu aydan sonra avokado, ceviz, balık, badem yemek çok daha önemliymiş haberiniz olsun. Balık yenemiyorsan balık yağı takviyesi alınmalıymış.
3 hafta sonra çağırdı 😀
Birde şu dut kürünü sordum enfeksiyon için yapıyorlar ya önermiyorum doz belli olmuyor öyle şeylerde dedi. Yapıcak varsa yapmasın kızlar..
Maşallah gözün aydın 🥰

Saoalsın kuzucum.. Tüketiyorsan çok güzel tatlım bende 1-2 haftadır balık yiyemedim eşim şehir dışındaydı. 1 haftadır da imom omega kullanımın bitip Demir’e başlamıştım. Onun harici işte Ceviz badem unutmadıkça yiyorum. Avokado arada bir felan işte.. Yumurta fiks ☺️ 1 haftacıkta olsa randevu süresi düştü hiç yoktan iyidir 🤭
Yaniii tabii ben balık yediğim yok evde balik etmekten nefret ediyorumm yaa kokusu dinmiyor buyüzden vitaminiyle idare ediyorum balik yağı ocean plus var onuda ister emiyosun ister yuruyosun bildiğin yağ😂

Krem kullandın mı canım? Krem kullanmamıza rağmen mi göğüslerimiz böyle yara olup acıyacak?
Kullandım tabi lansinoh kullandım sonra zeytinyağ fln kullandım hep ama oluyo genelde 🙈ve sezeryan ağrısı fln onun yanında hiçti ya. Resmen ucun alt tarafı yarıktı 😣😩😭. Elinden geldiğince ıslak bırakma bebek çekilince hemen kurula öyle kapat

Kızlaaarr çok şükür herşey yolunda 🤗 yatıracaktı son anda vazgeçti doktor 😅 miniğim 1400-1500lerde dedi. Tek sıkıntı idrar testi verdim lökosit 500lerde çıktı 🤦‍♀️ Jou Jou doktorun işi çıktı 14.30da girdim kuzum ondan bu saate kaldık 😊

Kızlaaarr çok şükür herşey yolunda 🤗 yatıracaktı son anda vazgeçti doktor 😅 miniğim 1400-1500lerde dedi. Tek sıkıntı idrar testi verdim lökosit 500lerde çıktı 🤦‍♀️ Jou Jou doktorun işi çıktı 14.30da girdim kuzum ondan bu saate kaldık 😊
Gözün Aydın canım rabbim hepimize güzel haberler duyursun 🥰🙏🏼. Bnm de çarşamba günü kontrol

Gözünaydın tatlım 🥰 enfeksiyon mu demek oluyor kuzum lökosit. Sende bende 1 saat gecikmeyle girmişiz nerdeyse 😁

Gözünaydın tatlım 🥰 enfeksiyon mu demek oluyor kuzum lökosit. Sende bende 1 saat gecikmeyle girmişiz nerdeyse 😁

Çok saol canım :KK36: enfeksiyon demek oluyor evet yüksek baya yani. Evet ya neyseki hiç kimse yoktu da yatarak bekledim poliklinikte🤭

X