2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Günaydınnn herkese birkaç aydır randevu zamanımda direkt giremiyorum en az 1 saat takıyorlar 😆
Oğluş iyi 1.500 kilo olmuş 29+1 olmuşum ahahah ilk defa +sını öğrenebildim 😁 Aynı babası dedi doktor ☺️ Bebek daha dönmemiş nisan sonuna kadar dönmesi beklenirmiş.
Kızlar bu aydan sonra avokado, ceviz, balık, badem yemek çok daha önemliymiş haberiniz olsun. Balık yenemiyorsan balık yağı takviyesi alınmalıymış.
3 hafta sonra çağırdı 😀
Birde şu dut kürünü sordum enfeksiyon için yapıyorlar ya önermiyorum doz belli olmuyor öyle şeylerde dedi. Yapıcak varsa yapmasın kızlar..

Canım gözün aydın Maşşallah güzel kilo almış 🤗 güzel bilgiler vermiş doktor hemen uygulayalım avokado yemek şart oldu :)

Canım gözün aydın Maşşallah güzel kilo almış 🤗 güzel bilgiler vermiş doktor hemen uygulayalım avokado yemek şart oldu :)
Saolasın canım benim darısı senin başına 💓 evet ilk defa bunları üstünde durarak yemelisin dedi. Allahtan avokadoyu severim kokmağı sürece bazı cinsler kokuyor. Aaa birde yumurta yiyorsun dimi diye sordu. Bende evet sarısını yemeğe çalışıyorum. Yiyemediğimde oluyor dedim. Beyazı kesin ye önemli olan orası dedi. 😊

Saolasın canım benim darısı senin başına 💓 evet ilk defa bunları üstünde durarak yemelisin dedi. Allahtan avokadoyu severim kokmağı sürece bazı cinsler kokuyor. Aaa birde yumurta yiyorsun dimi diye sordu. Bende evet sarısını yemeğe çalışıyorum. Yiyemediğimde oluyor dedim. Beyazı kesin ye önemli olan orası dedi. 😊

İnş canım 🙏 yumurta neyse ki her sabah tüketirim. Normalde de yumurtasız kahvaltı yapmazdım zaten en sevdiğim😋

Bir şey kokunca bana yiyemiyorum ya domates ve yumurtada bazen kokuyor böyle burnuma burnuma öfff hayattan soğuyorum eskiden beri böyle ama 😁

Evet ya kokması kötü oluyor hemen bir tiksinti oluyor. Ama domateste kokuyorsa kötü ya :))

Günaydınnn herkese birkaç aydır randevu zamanımda direkt giremiyorum en az 1 saat takıyorlar 😆
Oğluş iyi 1.500 kilo olmuş 29+1 olmuşum ahahah ilk defa +sını öğrenebildim 😁 Aynı babası dedi doktor ☺️ Bebek daha dönmemiş nisan sonuna kadar dönmesi beklenirmiş.
Kızlar bu aydan sonra avokado, ceviz, balık, badem yemek çok daha önemliymiş haberiniz olsun. Balık yenemiyorsan balık yağı takviyesi alınmalıymış.
3 hafta sonra çağırdı 😀
Birde şu dut kürünü sordum enfeksiyon için yapıyorlar ya önermiyorum doz belli olmuyor öyle şeylerde dedi. Yapıcak varsa yapmasın kızlar..
Cok güzell kuzuu cok şükür güzel haberlerle çiktın 🤩
O dediğin şeyler zaten herzaman tüketiyorumm 😂😂😂 balık yağı flaan gerek kalmadı bütünvitaminlerimde balikyağı var özellikle bitanesi de sadece balıkyağı var hayırlısı yumurta zaten bigün eksiksiz olmuyo 🤭

Cok güzell kuzuu cok şükür güzel haberlerle çiktın 🤩
O dediğin şeyler zaten herzaman tüketiyorumm 😂😂😂 balık yağı flaan gerek kalmadı bütünvitaminlerimde balikyağı var özellikle bitanesi de sadece balıkyağı var hayırlısı yumurta zaten bigün eksiksiz olmuyo 🤭
Saoalsın kuzucum.. Tüketiyorsan çok güzel tatlım bende 1-2 haftadır balık yiyemedim eşim şehir dışındaydı. 1 haftadır da imom omega kullanımın bitip Demir’e başlamıştım. Onun harici işte Ceviz badem unutmadıkça yiyorum. Avokado arada bir felan işte.. Yumurta fiks ☺️ 1 haftacıkta olsa randevu süresi düştü hiç yoktan iyidir 🤭

O kadar burnun tıkalı kii neremden nefes aldığım belli değil. Günaydın hanımlaaaaaar 😍
Tıkanıklık zor kuzum yaa nane yağı sürebilirsin burun kenarlarına elinde varsa belki rahatlatır birazda olsa.. Hava nemlendiricin olmayabilir bir çaydanlıkta su ısıtıp yanına da koyabilirsin veyahutta bir bardağa sıcak su alıp içine birkaç damla lavanta yağı veya nane yağı damlatabilirsin ☺️ Bunlar aynı zamanda baş ağrısına da iyi gelir dip not 😁

İnşallah bizim burda kalmıştır ben gidemedim daha 😁
İnsanlar yamyam gibi kız, geçen sene bir çamaşır askılığı gelecekti. Geçen sene 10 da açılıyordu yasaklardan.. İçerde insanlar birbirini yedi ağzım açık kaldı. Sadece onun için değil tüm gelen malzemeler içinde.. Çalıştığım için öyle sahneler görmemiştim hiç 😆
hahaha aynennnn yamyam gibiler 😂İnş kalmıştır kuzum 9 da açılıyor ben 9 da ordaydım bu teyzeler 8.30 da falan girdi heralde bukdr çabuk nasıl bitirirler aklım almıyor 😂😂 ve çoğuda almıyor elinde tutuyo 4 5 tane gidiyo baska yerlere bırakıyor zaten aralarına girip bakmak için çaba sarf ediyorsun baya 😁 bu arada Civil de de indirim var Philips emziklerde katlanan kovalarda falan ama online degil mağazada giderseniz aklınızda olsun

Ben dün şu üçlü olanlarından aldım; linki bırakıyorum. MODALADY Kadın 3 Adet Emzirme Sütyeni Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Güzeller canım güle güle kullan 🤗
Waikikidede rahat diyorlarr
maaleseff kuzu attiğım resimdi hem o hemde onun siyahı ben indirimle almıştım tane 140 ken 80 ne düşmüştü yılbaşından sonra almıştım şimdi hiç stokta yok😒
Olsun senin nasibinmiş kuzu güle güle kullan çok şıkmış🤩
Güüüünnnnaaayyyydddddıııınnnnnnn :KK49::KK49:
Güüüünnnnaaayyyydddddıııınnnnnnn
:KK49:

Günaydın günaydınnnnnn 🤍🌼 bugün 13.00 da kontrolüm var :KK17: Dreamgirls Dreamgirls güzel haberlerini bekliyorum canım 🤗
Günaydın tatlımmmmm güzel haberlerle geeeellllll 🤲🌹
3 hafta sonra çağırdı 😀
Günaydın ne güzel bak güzel haberler gelmişsin
Bende benim kızın kilosu önden gidiyor kilolu olacak diye üzülüyordum. Hemen hemen herkesin bi kaç yüz gram önden gidiyor 🤩
Sağlıkla gelsinler 🤗🤩
O kadar burnun tıkalı kii neremden nefes aldığım belli değil. Günaydın hanımlaaaaaar 😍
Ayyy gebelikte oluyor valla
Benimde öyle sürekli burun temizleme akşama kadar😐 geççek geççek hepsi geççek 😂

hahaha aynennnn yamyam gibiler 😂İnş kalmıştır kuzum 9 da açılıyor ben 9 da ordaydım bu teyzeler 8.30 da falan girdi heralde bukdr çabuk nasıl bitirirler aklım almıyor 😂😂 ve çoğuda almıyor elinde tutuyo 4 5 tane gidiyo baska yerlere bırakıyor zaten aralarına girip bakmak için çaba sarf ediyorsun baya 😁 bu arada Civil de de indirim var Philips emziklerde katlanan kovalarda falan ama online degil mağazada giderseniz aklınızda olsun
Küçük ilçede yaşananın dezavantajı kurumsal bebek mağazaları yok burda 😕 Kalmışsa şansımıza artık e bebekten banyo küvet kovası katlanmayanlardan alındığından diğerlerinde gözüm var 😁 onun haricinde belki katlanır çamaşır sepeti olabilir internette daha pahalıydı sanki..

Tıkanıklık zor kuzum yaa nane yağı sürebilirsin burun kenarlarına elinde varsa belki rahatlatır birazda olsa.. Hava nemlendiricin olmayabilir bir çaydanlıkta su ısıtıp yanına da koyabilirsin veyahutta bir bardağa sıcak su alıp içine birkaç damla lavanta yağı veya nane yağı damlatabilirsin ☺️ Bunlar aynı zamanda baş ağrısına da iyi gelir dip not 😁
Akşamüstü çıkıp alcam nane yağı doğru söylüyorsun saol kuzu 🧡

Güzeller canım güle güle kullan 🤗

Olsun senin nasibinmiş kuzu güle güle kullan çok şıkmış🤩

Güüüünnnnaaayyyydddddıııınnnnnnn

Günaydın tatlımmmmm güzel haberlerle geeeellllll 🤲🌹

Günaydın ne güzel bak güzel haberler gelmişsin
Bende benim kızın kilosu önden gidiyor kilolu olacak diye üzülüyordum. Hemen hemen herkesin bi kaç yüz gram önden gidiyor 🤩
Sağlıkla gelsinler 🤗🤩

Ayyy gebelikte oluyor valla
Benimde öyle sürekli burun temizleme akşama kadar😐 geççek geççek hepsi geççek 😂
Ben de öyle gece kalkıyorum dudaklarım kurumuş ağızdan nefes almaktan. Neyse az kaldı değidiğin gibi🥰

3 hafta sonra çağırdı 😀
Oy maşallah ya büyümüş kuzu.. benimde 3 haftaya düşürdü kontrolü demekki artık sıklaşacak hadi bakalıım🥰

Ben aldım savaş vererek :) 9 da gitmeme rağmen kapış kapıştı kadınlar 😁 fisher price hışırtılı kitap ve dişlik alabildim katlanan kova kalmamıştı 9 da nasıl bitirmişler kovayı anlamadım gerçekten 😒 öğlen ücra köşelerdeki bimlere bakıcam🤣
Ben de baya mücadele ettim😅😅 hışırtılı kitap diş kaşıyıcı çıngırak puzzle ve 4 5 kitap aldım. Çok güzeller yaa kitapları okuyorum kendi kendime😂😂😂 valla yakın bim olmasına rağmen bildiğim için arabayla ters bir yerdekine gittim orda bile insanlar vardı

Küçük ilçede yaşananın dezavantajı kurumsal bebek mağazaları yok burda 😕 Kalmışsa şansımıza artık e bebekten banyo küvet kovası katlanmayanlardan alındığından diğerlerinde gözüm var 😁 onun haricinde belki katlanır çamaşır sepeti olabilir internette daha pahalıydı sanki..
Evet e bebekte vardır trendyola baktın mı ordada belki daha uygundur e bebeğe göre
Ben de baya mücadele ettim😅😅 hışırtılı kitap diş kaşıyıcı çıngırak puzzle ve 4 5 kitap aldım. Çok güzeller yaa kitapları okuyorum kendi kendime😂😂😂 valla yakın bim olmasına rağmen bildiğim için arabayla ters bir yerdekine gittim orda bile insanlar vardı
Ben kitap falan bulamadım bile 😂😂😂 öğlen diğer bımlere gittim gene bulamadım hiç bişey kalmamış böyle bişey yok ya 😂😂

X