2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Amin insallah kuzum ya birdaha Acil gitmem insallah
Soz verdim dedim doktora sizi rahat birakcam tatilde
Birsey yok kuzumm cok şükürr bizde ilk zamanalrda böyleydikk çok cektik yaa kafa yoruldu düşünmekten niye oyle niye boyle geldii daha ben pazar lekelenmem oldu baya yoğun cok minnakta kan gelmişti ödüm koptu kaçhaftalıktı hatırlamıyorum pazar günü acile geliyom beni doğumhaneye çıkarıyolar nese meğersem doktor tatildeymiş izninde denk getirmişim hahahahaa adamı aradılarda geldii baktı birşey yok dedii bana diyokii aninda gordün koştur koştur geldin dimi bende dedim napayim degişik şeyler gorünce ödüm koptu dedimm arada degişik lekeler gelir dedi ağrın yoksa birşeyde yoktur dedi baktı ultrasonda yoktuu adamı boşuna tatilin içine ettim

Baby plusa dikkat etmemişim bir bakayım. Chicco gördüm onunda insanlar aparatını bulamıyormuş o yüzden vazgeçmiştim.
Chiccoyu görmedim hiç kuzu bunlarıda öneri üzerine aldım bak atiyim

Eklentiler

• A3DE0390-ED78-474B-B24D-8F4D1756B762.jpeg
    142,2 KB · Görüntüleme: 44
Sana benim doktordan lazım korkudan soru soramıyorsun:)))
Ah o ne bicim doktor benimkinin hakkini odeyemem ya kadini darlayip geliyorim hic ses etmiyor sonra ozur diliyorum
Diyor tabiki sorcaksin iki hafta sonra hediye alcam goturcem Annem gibi kahrimi cekiyor
Cicegim ya rabbim iyiligini versin beni yalniz birakmiyorsun yazik doktorlara ama napalim valla buda kalp esime dedim bana ultrason cihazi al ajajjaja bir baktim 3 bin euro zalim makina evde olsa girer cikar kontrol ederiz

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…