2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
sağolasın canım ama bu takımdan yaptırmadım ben ismine karar verirsek düşünüyorum ama
Bende fotoğraf çekimi yapmayacağım diye rokoko işlemeli şipariş verdim. Ama bunu da çok beğendim.

Eklentiler

• BAC4B3C2-A392-4043-A17A-2826AC513EE9.jpeg
    619,4 KB · Görüntüleme: 52
Plastik silikonlardan alayım dedim. Kuzenim doğum öncesi kremleyip onu taktım baya yumuşattı emzirme zamanı da rahat oldu dedi ama istediğim gibi bulamayınca vazgeçtim bende
Goğüs kalkanıda ilk siparişimdi benim yengem al demişti onu almışken pamuğa gerek yokmu şimdi bana

Reactions: Jou
Ben atletsiz gezmiyorum ya oda ister belki dedim :)
Yerim ya yok kuzum zıbın atlet külot ihtiyacını karşılıyo
maşallah barekallah, nazar değmesin yavrukuşa sen kaç haftalıksın, bence sen aldıklarını biraz büyük al
Sağol canım benim valla ortaya karışık aldım ama inşallah olur 29+6 kuzum
Ay maşallah nerdeyse 2 kilo olmuş bebiş

Benimde haftaya salı kontrolüm var bakalım nasıl büyümüş kereta
Küçük adam olma yoluna girdi artık ayy inşallah çok güzel geçer bizede haber ver kuzu
Oyy Maşşallah minnoşa
Sağol cannım benim

Yerinde oynuyo kuzum sütyen giymen lazım yaa ben evde sütyensizim hep ve bilmiyodum kendiliğinden tutuyo sandım boşa aldımm ama dedim artık kalsın kenarda elbet bigün lazım olur dedim
yok canım bence hiç boşuna almamışsın bugün bende denedim dışardan kaba duruyor ama emzirme sütyeninin içinde felan gayet kulanışlı olur. bi taraftan emzirirken diğer memeden akan sütü toplar hem yara oluşumunuda önlüyormuş galiba

Lumix akşam süt partisi var hatırlatın demiştin unutma
Geldiiim anca geldim bugun temizlik vardi bende sonunda evi temizlettm ramazan öncesi, bi abla geldi o yapti temizligi ama git gel dön dolas yoruldum yine, neyse bitti coo sukur, suan uyuyakalmak uzereyim nerdeyse, ama direniyorum uyumiciiim
Haziriiiz bekliyoruz, ben sutle degil de sutlu kahveyle katilabilirim kabul dimi

Ohh mis gibi olmuştur. Bende ramazandan sonra dip köşe gircem bakalım

Alarm kur ben öyle yaptım kaçırmayım diye bende kakao falan atsam süte zaten hiç içmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…