2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Eee herhaldee kızzz annem müslin yaptırmış kenarlarına turuncu ettirmiş birşeyy mesela 😅

Öylee kuzumm aslında etmicektiik oda ama neolduysa biranda eşim onu alalım bunu alalım diye diye aldık nasibide vardı demekkii
Güle güle kullansn odasıni ya boşver alınmış alınmıştır ,biz oğlana oda yaparken gozumuze pahalı gelmişti ama şimdi aynı mobilyalar 3 katı iyiki almışız diyoruz

Kız daha birşey almadm diyen sen bı baktik herşeyi hazır 🤩yıkanmış utulenmis maşallah hemen ayağa gecmissin
Heee kizzz ben hiçbirşey almadım aksine geldii ama yenidoğan degil duşündüm halbuki varmış haberim yokmuş :KK70: arkadaşım birşey almıştı içinede çorap ve4tane molfix ve çorap varmış hepsini unutmuş :KK70:

Güle güle kullansn odasıni ya boşver alınmış alınmıştır ,biz oğlana oda yaparken gozumuze pahalı gelmişti ama şimdi aynı mobilyalar 3 katı iyiki almışız diyoruz
Evettt ben beşik yerine park yatak aldıkk ama içi uyku setii olcakk mesela bide duvar süsleriide varr baya oda gibi oldu yatakta 2 yaşindan sonra alırızz dedik daha ii olurr 😍

Bide kapı süsüde ettimm kasnak böyle oda kapisına yapıştırırımm

IMG-20220325-WA0033.jpeg

İndirimi beklersen ohooo :) bence artık hazırlamaya başla canım

Vuuu kızz indirimi beklersek daha çok beklerizz bence almaya başla artıkk 🙄
Bir ay içerisinde Amazon indirim verecek bana diye bekliyordum ama en azından anne yanı beşiğini hazır ederim, diğer büyük beşiğin acelesi yok. Doğru diyorsunuz

Hangi marka aldiniz?

Bende philips avent 0-6 ay aldim 2li, ama bin tane cesiti var dogru mu aldim bilmiyorm 😅
22794A3E-DECA-41CE-BC18-722872CA397F.png

Ben bu modeli almıştım gece kaydolursa bulmam kolay olsun diye. Fosforlu sanırım.
Aynı markayı almışız o zaman 😊

Bir ay içerisinde Amazon indirim verecek bana diye bekliyordum ama en azından anne yanı beşiğini hazır ederim, diğer büyük beşiğin acelesi yok. Doğru diyorsunuz

Eki Görüntüle 3034794

Ben bu modeli almıştım gece kaydolursa bulmam kolay olsun diye. Fosforlu sanırım.
Aynı markayı almışız o zaman 😊
Hayırlisıyla paran varsa hemen bile alırsın 😘 herşeyin hayırlısi ya

Kızlarr yaa bu emzik hemenmi koyuluyoki ağzına yaa benim bildiğim 1 ay sonra değilmiydi yanlışmı hatırlıyorum acaba
Meme reddine karşın en az 4 hafta bekleyin diyor doktorlar. kızım emmedi
öğürdü sürekli.5 tane emzik denedim almadı.
4 hafta beklemicem bunda 1 ya da 2 hafta sonra denerim.

X