2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aynen bence hepsi sağlıkla gelecek tam zamanında hiç aklımıza kötü şeyler getirmeyelim ,ben de Allah'ın izniyle 35 e kadar sağlıkla ilerleyelim diye dua ediyorum.Erken doğum her annenin korkusudur ama hamilelikte çok vesvese oluyo kendimize olumlu telkinde bulunalım.
Öyle tabi kötü düşünmek yok
Kız nasıl bekliyorlar insan hevesle başlar alışverişe zaten ,ben de haftaya yavaştan yıkamaya başlayacagm ilk etapta sadece yıkayip hurçlara yerleştirme yapcam inşallah ,sonra bayramdan sonra utulerim,önemli olan yıkanması zaten
Valla biz kalp atışını duyana kadar zor sabrettik illa bişeyler alalım diye😂

Eşimle düğünde de öyle yaptık her şeyi erkenden parça parça aldık bi anda yığılmasın diye kimse yardımcı olmayacağı için. Bunda da öyle yapalım dedik bebek arabasını mesela aylar önce aldık. Azar azar ama bitti işte alcak çok bir şey kalmadı

Allah seni yıkamadan giydircen çocuğa mecbur 😂😂😂
Hahahahah yokyokk öyle olmazz nesekii halamdan kalan yenidoğan kıyafet var hiç giyilmemiş zaten hiç evlenemedi bitürlü yenidoğan molfix var 4 tane arkadaşım birşye göndermişti içinden hediyeydii corapta varr doğumdan çıkarken tek bi çorap var 😂😂

Hahahahah yokyokk öyle olmazz nesekii halamdan kalan yenidoğan kıyafet var hiç giyilmemiş zaten hiç evlenemedi bitürlü yenidoğan molfix var 4 tane arkadaşım birşye göndermişti içinden hediyeydii corapta varr doğumdan çıkarken tek bi çorap var 😂😂
Hiç yok değil aha varmış seninde beze kadar var😂😂

Perde ne aldın atsana foto 😍
Odasına metresine göre anca bu oldu yaaa amaa rengi patlarr enazında odanın duvarları beyaz dokunamıyoruz 🤦‍♀️ ev sahib sağolsun neysee bunu aldımm buda yolda şuan oda pazartesi gelir aslınd apek kurmucaktık odayı ama neolduysa aldık o bu şu nasibide varmış demekkii 8 9 yaşına kadar kullanır enazındann 🤩🤩🤩

Screenshot_20220326-200953_Trendyol.jpg

Canım illaki vardır yaşayanlar ama tek doktorla kalma yine başka doktorada bi görün istersen dualarımız seninle🙏

Hahahahha aynen bee 😂

Kuzu benimde çok yanıyo doktorum renni diye şurup verdi iyi geldi baya
Bende artarsa doktordan ilaç istemeyi düşünüyorum renine gibi bişey 🥲

Biraz doğal yollardan deneyim de 😊

Kızlar ben bazen okuyamıyorum mesajları direkt son sayfaya atlıyorum kaçırmamak için 🥺 bazen yazılanları göremiyorum özür dilerim
M -Murphy @Eflatunhilaf yaşamış olduğunuz durumla ilgili hicbir bilgim yok size dua etmekten baska bisey elimden gelmiyor. Bu mübarek ayda rabbim yardımcınız olsun sizin ve yavrularınızın🙏

Amin saol canım benim🤍

Rabbim acil şifalar versin sen yinede kendini üzmemeye çaliş pozitif düsün.Kaderin önüne hicbirsey gecmez Rabbim güzel günler göstersin. kasilma icin igne yapiliyor diye okudum neden yapmadi doktor acaba

Kasılma için zaten en yüksek dozda ilaçlar alıyorum canım ona rağmen oluyor

Öyle tabi kötü düşünmek yok

Valla biz kalp atışını duyana kadar zor sabrettik illa bişeyler alalım diye😂

Eşimle düğünde de öyle yaptık her şeyi erkenden parça parça aldık bi anda yığılmasın diye kimse yardımcı olmayacağı için. Bunda da öyle yapalım dedik bebek arabasını mesela aylar önce aldık. Azar azar ama bitti işte alcak çok bir şey kalmadı
Ben de aynn böyleyim, alınacak ne varsa hemen olsn evde de şimdi mesela bebisten önce alınacak yapılacak ne varsa yapmaya çalışıyorm,aceleciyimdir bu hazırlık konularında 😅

Canım çok üzüldüm ben de .
Ama şöyle düşün bir ihtimal için kendini üzmeye değer mi,ayrıca 32 yi goruruz ins falan demesine de ben anlam veremedim,hiç bir problemi olmayan bı hamile de aniden doğum yapıyor,bunu sana soyleyip moralini bozmasına ne gerek vardı
Sen şimdi hiç birşey yokmuş yat dinlen ye iç düşünme birşey .
Allah hepimize zamanında sağlıkla güzellikle bebeğimizi kucagimza alıp evimize getirip büyütmeyi nasip etsin 🌸
Hepimizin çok fazla morale ve desteğe ihtiyacı var.

En başından beri doktorum benden zaten hiç umudu yoktu. Prof hayatım da ben böyle vaka görmedim dedi. Mucize olarak görüyor beni. O yüzden hep bir hedef koyuyoruz kendimize 28 görürsek iyi diyodu şimdi 32 olursa bizim için çok iyi diyor. Ama iyiyim ümitsizlik bize göre değil Allahın izniyle sağlıkla hepimiz kucağımıza alacağız, 🙏🤍

X