2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
aynen bende sabahları 1 bardak portakal suyu ile içiyorum hem midemi bulandırmıyor ama işte kabızlık yapıyor 🙈
O sekilde kabizlik yapmiyosa iyiymis bende deniyim dicem ama sabahin 7sinde uykumun arasinda portakali nerden bulim 🤣

Kizlar bir sorum var
E82C3BB9-BD60-4374-A6EB-B619F790B04C.jpeg
Bunlardan alan var mi? İse yariyomu kullanisli mi???

O sekilde kabizlik yapmiyosa iyiymis bende deniyim dicem ama sabahin 7sinde uykumun arasinda portakali nerden bulim 🤣

Kizlar bir sorum var
Eki Görüntüle 3033409
Bunlardan alan var mi? İse yariyomu kullanisli mi???
Ben böyle almadımm ama bunun değişiiği müzikli falan var civilden almıştımm kullaninca görecuk😂

Ben böyle almadımm ama bunun değişiiği müzikli falan var civilden almıştımm kullaninca görecuk😂
Kime sorsak ne yapsak almak istiyorum ama kullanan birilerinden fikir almam lazim 🤷🏼‍♀️
selamlar güzel anneler 💜 biz yine kontrolden geldik, 1250 gr olmuş benim kız 🤗
amniyon sıvımın arttığını söyledi doktor, tahlillerde detaylıda bi sorun olmadığı için korkmanı gerektiren birşey değil dedi ama yinede takip edicekmişiz bu durumu. yaşayan bilen var mı su fazlalığını 😱😱
Bnm suya sınırda dediler fazla da degilmis ama sınırdaymis, sorun olmaz dediler banada, cocugun icerde daha cok hareket edecegi alan olusturdugu icin iyi bisey gibi algiladim bende, sınırın ustunde mi sizinki?

selamlar güzel anneler 💜 biz yine kontrolden geldik, 1250 gr olmuş benim kız 🤗
amniyon sıvımın arttığını söyledi doktor, tahlillerde detaylıda bi sorun olmadığı için korkmanı gerektiren birşey değil dedi ama yinede takip edicekmişiz bu durumu. yaşayan bilen var mı su fazlalığını 😱😱
Kilosu maşaallahh kuzum
Detaylıda iyiyse sorun yoktur ama fazla sıvı olunca neoluyoki acaba bende merak ettim ama mühim birşey yoktur yaa

Kime sorsak ne yapsak almak istiyorum ama kullanan birilerinden fikir almam lazim 🤷🏼‍♀️

Bnm suya sınırda dediler fazla da degilmis ama sınırdaymis, sorun olmaz dediler banada, cocugun icerde daha cok hareket edecegi alan olusturdugu icin iyi bisey gibi algiladim bende, sınırın ustunde mi sizinki?
Daha iyi olur seniniçin🥰

evet artınca sınırda olmuş benimkide, daha fazla yeri olduğu için daha fazla hareket ediyor ama internete bakmak istemiyorum malum herşey sorun orda 😬

evet artınca sınırda olmuş benimkide, daha fazla yeri olduğu için daha fazla hareket ediyor ama internete bakmak istemiyorum malum herşey sorun orda 😬
Bakma bakma internete bakarsan herseyin en kotusunu en felaketini buluyosun bide sinir bozuyo, doktor kontrollerinde takip et özellikle sor artiyomu sınırı geciyomu falan o sekilde devam
Bi de ben egilip bükülünce patlamasin bu diye sormustum doktora 😅 yok o öyle patlamaz demisti ama yine de dikkatli olmakta fayda var

Bakma bakma internete bakarsan herseyin en kotusunu en felaketini buluyosun bide sinir bozuyo, doktor kontrollerinde takip et özellikle sor artiyomu sınırı geciyomu falan o sekilde devam
Bi de ben egilip bükülünce patlamasin bu diye sormustum doktora 😅 yok o öyle patlamaz demisti ama yine de dikkatli olmakta fayda var

😂😂 ay yok patlamaz heralde diye düşünüyorum ya da umuyorum diyelim 😂 artık kontrolden kontrole bakacağız 🤗

Alıcam modele karar verdim ama almak istediğim 5000-6000 fiyat aralığında kartta yer açılmasını bekliyorum tabi maaşın yatmasınıda 🙈

Evet benim beğendiklerimde hep o fiyat 🤭

Orta segment arabalar aynen bu fiyatlarda bebişlerimiz için ne yapalım 😊 İşin garip tarafı küçük bir ilçedeyim illa internetten almam gerekecek 🙈
Kızlar internette fiyatlar çok daha yüksek. Benim araba 4160 TL trendyol da, az evvel baktım. Mağazada 750 TL hediye verdiler, onunda 550 tlsini kullandık arabaya.
Mesela Ben chicco'nun duo love modelini çok beğendim, trendyol 7800 TL, mağazada 5800 Dü.

X