2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Ay bizimde hep bu muhabbet dönüyor ya doktor adet olunca diyor. Olmuyorum diyorum. Olursun olmazsan söyle diyoe. Olmazsana bırakma işte olmuyor ver ilacı

Ay bizimde hep bu muhabbet dönüyor ya doktor adet olunca diyor. Olmuyorum diyorum. Olursun olmazsan söyle diyoe. Olmazsana bırakma işte olmuyor ver ilacı
Valla ya olmuyrm kardeşim olmuyrm beni süründürmesene ben kendim alıp kullanmayı düşünüyorum açıkcası ölede bölede bekliyecem 10 gün neden fazla bekliyim ki diyorum zaten ocağa az kalmıs bişeyler zamlancak etkilenmek istemiyorum acıkcası artı beklemekte

Aynen öyle valla bende normal zamanda hiç sormadan alıp kullanıyordum ama ben rahim incelik problemi yaşadığımdan etki falan eder diye korktum yine sordum
Ama yine de tarlusal verdi işte bilseydim önce kullanır olurdum hemen

Kızlar nar suyu kullanıcakmısınız transfer öncesi?

Daha adet olup başlayamadık malesef önümüzdeki hafta olucam büyük olasılık. Bende bilmiyorum ne yapıcak size ne şekilde uygulandı
Bu benim 2. Transferim olacak bende henüz adet olamadım ilk transferim de başıma gelmişti bu durum 5 gün sabah akşam femara ile yumurta büyütülüp yumurta 20 mm olunca otrivelle ile çatlattık transfere 5-6 gün kalincada estrofem ve progestan fitile basladım 19. Günde transfer oldum bu seferde yumurta gelişimi olur diye riske atmamak icin yine aynı şekilde transfere hazırlanıcam inşallah bu sefer sağlıklı bir pozitif görmek nasip olur

Kızlar nar suyu kullanıcakmısınız transfer öncesi?
Ben geçen transferimde adet bittikten sonra günde 1 bardak aç karnına içiyordum kalınlaşma olarak etkisini gordüm bu transferimde de içicem inşallah birde nar çıktığı için yemeyide düşünüyorum tabi olumsuz bir durum teşkil eder mi onu çok araştırmadım bilgisi olan varsa bizi aydınlatabilir

Benim anlamadığım durum şu. Femere kullanıp yumurta geliştirilip çatlatıp sonra transfer ediliyor. Ama estrofemde yumurta gelişmesi neden istenmiyor onu anlamıyorum. İkisinde de aynı şey oluyor ama birisinde iptal ediliyor ‍♀

Ben geçen ay başta başlamadım 1 hafta sonra falan kalınlaşma az olunca doktora sordum. Antioksidan olduğu için kan sulandırıcının etkisini bozabiliyor o yüzden rutin olArak önermiyorum dedi. Bende bu ay ilk hafta kullanıp bırakıyım diyorum. Kan sulandırıcıya 1 hafta sonra falan başlanıyor cünkü

Aynı soruyu bende doktoruma sordum yanlış hatırlamıyorsam estrofem kullanıldığı için sanırım çatlatma yapılamıyor gibi birşey söylemişti yani engel olan bir durum vardı

Aynı soruyu bende doktoruma sordum yanlış hatırlamıyorsam estrofem kullanıldığı için sanırım çatlatma yapılamıyor gibi birşey söylemişti yani engel olan bir durum vardı
Bende gittiğimde bunu sorucam kaç gündür aklımda bakalım. Bu Ay acaba ne kullandıırcak yine estrofemmi merak ediyorum bende

Yaa benim doktorum bir sakıncası yok demişti ama belkide pıhtılaşma sorunum olmadığı için çünkü ben transferle sadece aspirin başlıyorum oda rutin verildiği için ne olur olmaz diye veriliyor sizin pıhtılaşma sorunu mu vardı

Evet ben bilerek duphaston alıcam çünkü 21. Gün yumurta görmüştü göğüslerim kasıklarım ağrıyordu yumurtlama dönemindesin belki olur demişti kuzu ne olur olmaz duphaston alıyım dedim. Artık işin içinde okadar çok olduğumuz ve vücudumuzu tanıdığımız için az çok biliyoruz. Sen suan ne asamadasn

Önemsencek derecede yok aslında ama benim gecmişten kayıplarım olduğu için hem asprin hem iğne kullanıyorum önlem amaçlı

Yani tam doktor olarak olamasakta artık vücudumuZu tanıdık neyi ne kullancağımızı biliyoruz
Bende tarlusalı bugün bitirdim adet bekleyişine geçtim canım önümüzdeki hafta olurum heralde nasipse sonra muayeneye gidicem

Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah canım mutlu haberler alalım hepberaber

Kızlar pcos da genelde dondurulmus embriyo mu transfer ediliyor bilginiz var mı
Evet, fazla yumurta oluşuyor ve rahim dinlendirme gerekiyor..
Ama taze de yapabilir tamamen doktor ile alakalı..
Bence dondurulmuş olmalı eğer yumurta çok toplandı ise .. çünkü toplanan yumurtaların yerlerinin kendi toplamasi biraz zaman alıyormuş

Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah canım mutlu haberler alalım hepberaber
İnşallah canım. Benimde merkez işte 2 2 bucuk saat falan yol sürüyo toplu taşımayla gidince. Doktor ilk muayeni ve tahlillerini olduğun yerde yaptır telefonla görüşrüz dedi. Ama devlete gitsem hemen çıkmıcak tahliller 3 güne çıkıyomuş. Özelde muayene+tahlil 400 500 bulcak en az. Merkeze gitmek en mantıklısı geliyor sanki ya

Saol kuzum sen naptın güzel haberler var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…