2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Evet kuzum sanmıyorum rahim filmi iyi çıkmış inşallah en kısa zamanda bebeğine kavuşursun ve bekleyen herkes kavuşur

Kızlar pcos da genelde dondurulmus embriyo mu transfer ediliyor bilginiz var mı
Evet çok yumurta olduğu için ohss yaşama durumu var o yüzden rahim dinlendiriliyor. Ben pcosum benden normal sayıda çıktı ama tarlusal kullandığımız için yine dondurulmuş olucak. Bence dondurulmuş daha iyi stres daha azalıyor.

Kızlar bende polıkıstıkoverim 4 yıl mücadele verdım sonra tüp bebek denemek istedik ... Normalde 1-2 yumurta cıkıyodu buyuyodu buyumuyordu catlıyodu catlamıyordu 3 defa catlatma ıgnesı vuruldum halbukı tuplerım kapalıymıs 2 defa tüp actırdım vs vs uzun bı surecten gectım .. doktor cok cok onemlı bu ıste .. moral olsun dıye yazmak ıstedım .. medicanada cihan karadağ dıye bı doktor onerıyle gıttım tanıstım ılk kapıdan cıktım esıme dedim ki ben hamıle kalcam neyse basladık hocayla calısmaya ne dedıyse yaptım bulunmaz ılacları il dıslarından getirdim vs vs benden 22 adet yumurta topladı hatta muayenede dedim ki bu delıkler ne yanlıs bise mı yaptım yumurtaymıs halbuki hıc görmemısım kı nerdne bıleyim .. neyse 11tsne 5. Gun embriyosu donduruldu 2 ay rahım dınlendırıldı ılaclar kullanmaya devam edıldı sonrada transfer yapıldı .. cok sukur ıkızlere hamıleyım 33. Haftadayız yarında kontrolumuz var bakalım doktorumuz ne dıycek

Oy maşallah çok mutlu oldum adına sağlıkla kucağına al minişlerini inşallah hayırlı uzun ömürleri olsun
Bizlerede böyle yazılar yazmak nasip olur inşallah

Çift transfer mi yapilmisti? Sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Olsın kimisi geriden gelip sonra arayı kapatıyor canım. İkiz gebelikte risk olabiliyor diye benimkide tek istiyor hep. Nasıl dondurduklarını hiç bilmiyorum benimkileride hiç söylemediler sizmi soruyorsunuz
Ben aklıma gelen her şeyi sordum kuzum çok ayrıntı bilgi vermeyebiliyorlar yoksa

Ben aklıma gelen her şeyi sordum kuzum çok ayrıntı bilgi vermeyebiliyorlar yoksa
Ben sadece kaliteleri ne diye sordum cünkü bakıyorum burda herkes sayılar harfler söylüyor. Doktorda hepsi çok kaliteli dedi. Sormadım birdaha birşey. Aradığında embriyologta hiç kalitelerinden bahsetmemişti
Birde doktorun elinde embriyoların fotografı olduğu bir kağıt görmüştüm yeni dondurulduğu zamanlar. Ona bakmadım içimde kaldı. Birdaha görürsem bakmak isticem evlatlarıma

Ne kadar çok şey bilirsek o kadar endişe artıyor.. Gerekli şeyleri bilsek yeterli aslında
Gidince diyeyim evlatlarımı gösterin banaa benimkiler daha perşembe günü donduruldu

Merhaba
Bu ay transferim beklenmedik yumurtlama sonucu iptal oldu. Şimdi regl bekliyorum tekrar hazırlanmak için.
Benim gibi bekleyenler bilgi alışverişi yapalım, birlikte bekleyelim ve güzel haberleri alalım inşallah
Merhaba benimde transferim bu şekilde estrofem kullanmama rağmen yumurta gelişmesi sebebiyle ertelenmişdi oyuzden doktorum diğer ay başka protokol uyguladı siz neler yaptınız diğer ay için

Ne kadar çok şey bilirsek o kadar endişe artıyor.. Gerekli şeyleri bilsek yeterli aslında
Gidince diyeyim evlatlarımı gösterin banaa benimkiler daha perşembe günü donduruldu
Bence de katılıyorum buna
Regli sonrası transfere geciyormuaun hemen

Merhaba benimde transferim bu şekilde estrofem kullanmama rağmen yumurta gelişmesi sebebiyle ertelenmişdi oyuzden doktorum diğer ay başka protokol uyguladı siz neler yaptınız diğer ay için
Daha adet olup başlayamadık malesef önümüzdeki hafta olucam büyük olasılık. Bende bilmiyorum ne yapıcak size ne şekilde uygulandı

Merhaba Kızlar! Bize 2 yıla yakın sebebsiz infertilite teşhisi konuldu ve bu hafta tüp bebeğe başladık ilk olacak. Şu an iğnelerin 4. Günü. Doktorum dondurulmuş embriyo transferi yapmak istiyor, yaşım 23 ve amh 5 olduğu için. Yani insaAllah 1 adet bekleyip transfer olacak aralık sonu gibi

Bende öyle düşünüyorum kuzum benim adetlerim düzensiz bıraksam olmam 21. Gün gonapeply kullandım bir hafta dontor adet olunca baslıcaz dedi ama olmuyrm ki dedim olmazsan ilaç vericez dedi bekle dedi söktürücü duphaston vericek galiba

Hayırlısı olsun inşallah hiç sorunsuz hemen kavuşursun yavruna pko mu var amh baya iyi çıkmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…