2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Merhaba kızlar 12 yıllık evliliğim var ve henüz çocuk sahibi olamadım görünen hiç bir sorun yok kafaya yemek içten değil. Ama kısmet allah büyük bizde artık en son çare tüp bebeğe başvurduk ve malesef 1 adet embriyo donduruldu bu ay transfer olacaktı ama dün yaptırdığım progesteron testine değerim yüksek çıktı ve transfer iptal 😔😔😔 şimdi dupbaston verildi 10 gün kullanacağım ve adet olunca tekrar kontrol 😤😤😤

İnşallah canım. Benimde merkez işte 2 2 bucuk saat falan yol sürüyo toplu taşımayla gidince. Doktor ilk muayeni ve tahlillerini olduğun yerde yaptır telefonla görüşrüz dedi. Ama devlete gitsem hemen çıkmıcak tahliller 3 güne çıkıyomuş. Özelde muayene+tahlil 400 500 bulcak en az. Merkeze gitmek en mantıklısı geliyor sanki ya 😬
Öylede böylede paa gidiyor zaten ama bana sorarsan ben işlem gördüğüm yerde yaptırırım devlette değil çünkü ne var ne yok onların elinde olsun onların laboratuvarından çıksın

Merhaba kızlar 12 yıllık evliliğim var ve henüz çocuk sahibi olamadım görünen hiç bir sorun yok kafaya yemek içten değil. Ama kısmet allah büyük bizde artık en son çare tüp bebeğe başvurduk ve malesef 1 adet embriyo donduruldu bu ay transfer olacaktı ama dün yaptırdığım progesteron testine değerim yüksek çıktı ve transfer iptal 😔😔😔 şimdi dupbaston verildi 10 gün kullanacağım ve adet olunca tekrar kontrol 😤😤😤
Ay benimde progesteron 2dir yuksek cikiyor ...uzulme gec olsun 1 olsun senin olsun

Bu progesteron transfer hazırliginda ne zaman ölçülmesi gerekiyor ve değer aralığı ne olması gerekir bilginiz var mı acaba?
Adetin 3. Gunu bakiyorlar 1 in altinda olmasi gerekiyormus doktorumun dedigine gore vucudu dio bizim kont altina almamiz gerekiyor dedi..3.gunu bakiyorlar yuksek cikti 2 gun sonra tekrar baktilar yine yuksek cikinca iptal ettiler ama transferden hemen once kac olmasi gerektigini bilmiyorum

Hayırlısı olsun inşallah hiç sorunsuz hemen kavuşursun yavruna 🥰 pko mu var amh baya iyi çıkmış ☺️
Teşekkür ederim insaAllah hepimiz kavuşuruz 🥰
Hayır pcos yok canım yaş 23 için normalmış galiba. Sebepsiz infertilite var maalesef.

Oy maşallah çok mutlu oldum adına sağlıkla kucağına al minişlerini inşallah hayırlı uzun ömürleri olsun 🥰😍
Bizlerede böyle yazılar yazmak nasip olur inşallah 🤲🏼
İnan bende okurdum nurdakı yazıları derdım ki ben hıc yazamıycam Boyle seyler herseyın bı baktı varmış oyle bı zamanda geldiler dedem,dayım,kuzenim,halam,babaannem hepsi 1 sene ıcınde vefat etti bize merhem olcaklar insallah 🤲🤲🤲

Öylede böylede paa gidiyor zaten ama bana sorarsan ben işlem gördüğüm yerde yaptırırım devlette değil çünkü ne var ne yok onların elinde olsun onların laboratuvarından çıksın
Canım ben tüp bebek merkezinde hiçbir muayene ve kan tahliline ücret ödemiyorum. Oraya gidersem ücretsiz olucak ama yol çok meşakatli. Yolu cekmemek için bulunduğum ilçedeki özellere gitsem ekstradan o parayı vericem yani. Demek istediğim yolu çekip o hakkımımı kullansam. Çekmeyip burdamı yaptırsam🤣
He başka benim merkezde çok farketmiyor bir çok tahlili başka yerde yaptırdım. Hepsini alıp dosyama koyuyorlar zaten en ufak birşey atlanmıypr sağolsunlar ☺️

Merhaba aranızda tüp bebek sürecinde yumurtaların geç büyümesi gibi bir durum yaşayan oldumu
5.gün kontrole gittim gonalf 225 , menopur, gonapetly kullanıyorum istenilen kadar büyümemiş yumurtalarım daha önce hiç bir tedavi almamıştım salı tekrar kontrolüm var yine büyümemiş olursa tedavi iptal mi oluyor rezervim az bu arada

Teşekkür ederim insaAllah hepimiz kavuşuruz 🥰
Hayır pcos yok canım yaş 23 için normalmış galiba. Sebepsiz infertilite var maalesef.
Bence güzel sonuc alırsın tüp bebekte hiç endişe etme canım🥰

İnan bende okurdum nurdakı yazıları derdım ki ben hıc yazamıycam Boyle seyler herseyın bı baktı varmış oyle bı zamanda geldiler dedem,dayım,kuzenim,halam,babaannem hepsi 1 sene ıcınde vefat etti bize merhem olcaklar insallah 🤲🤲🤲
Başın sağolsun canım rabbim sizlere büyük sabırlar versin bebişin yaralarınızı sarsın 🧡🌸

Kizceler bende cuma günü regl oldum dünde tahlil sonucum iyi çıktı transfer hazırlığı ilaçlarına başladık hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🤲🥰
Hadi güzelce kalınlaşsın rahim inşallah estrofemmi başladın 🥰

X