2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Dupbaston kullanacağım 10 gün ve adet olunca kontrol var . Halbuki haftaya transfer planlıyorduk progesteron yüksek çıkması bütün planimizi bozdu bu durumla karşılaşan var mı? Eğer varsa hangi ilaçları kaç gün ilac kuallnidiniz ve transfer oldu söyleyebilir mısınız?

Sanki vardı bu sebepten progestanı yüksek olup iptal olan ama nickini hatırlayamadım şuan
Her Ay değişir değerler canım belki hiçbir şey yapmadan önümüzdeki ay normal ilerlicek

Duphaston bende kullanıyorum acaba ne için kullanılıyor sormayı unuttumda

Ha anladım canım ozaman o yolu hiç cekme cok uzaksa gerçekten gerek yok tahlil için

O kisi benim ama benim adetliyken bakilip iptal edildi bide oncesinde yukselmesin die bakilayici gonapeptly igne vurdum igneye cevap vermedi asla 2 aralikta yani adetin 21. Gunune denk geliyor zoladex die bi igne varmis menapoz ignesiymi onu vurulcam insallah onun faydasi olur

Merhanalar herkese ben de aralik basi transfer olacagim insallah bir sıkıntı çıkmazsa simdi 2.reglyi bekliyorum, Allah isteyenlerin kucagini bos birakmasin.

Benimde biraz geç büyüdü ama sorun olmadi salı günü toplanacak bakalım

Selam kizlar aralığın ilk haftası transferim olcak insalllah. Estrofem coraspirin folik kullanıyorum inşallah hepimiz pozitifleri görüp sağlıcakla ilerler
Hangi merkezde tedavi oluyorsun kuzum bende aynı ilaçları kullanıyorum benimde Aralık ilk haftası transfer olacak bide başka ne yapmak gerekir acaba ilaç dışında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…