2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

En bastan beri biliyodum ya hissediyodum hatta geven hafta ojemi bile bebe mavisi yaptirmistim 😅
Yaaa ne güzel 🥰 genelde anneler hissediyormuş deniliyor ya benimde içime doğan erkek bebegi ama bakalım ne olacak hayırlısı olsun🙏 grubun ilk cinsiyet ogreneni sen oldun heralde bide seninki değişmez sonuçta kromozomdan bakıldı 😂

Arkadaşlar benim de ikiz gebelik fetal dna yaptıracağım ikiz olupta fetal dna yaptıran var mı kaçıncı haftada kan vermek mantıklı ben em az 12 diye duydum yarın 12. Haftaya giriyoruz
Bana doktor ikiz gebelikte hangi genin hangi bebeğe ait olduğunu tespit etmeleri anne kanından iki ayrı bebeğin genlerini ayrıştırmaları mümkün değil yaptırma dedi bana🤦‍♀️🤦‍♀️

Yaaa ne güzel 🥰 genelde anneler hissediyormuş deniliyor ya benimde içime doğan erkek bebegi ama bakalım ne olacak hayırlısı olsun🙏 grubun ilk cinsiyet ogreneni sen oldun heralde bide seninki değişmez sonuçta kromozomdan bakıldı 😂
Bence icine dogan gercek oluyor ya, yok yok benimki her yerden tasdiklendi 😅 ama bariz belliydi 4 boyutlu ultrasonda

X