Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Canım ateşini ölç bakayım eyer yüksekse tutmuş olabilir. Bende öyle oldu 5 gün ateşimi ölçtüm 37 oldu. Banada bir akrabam söyledi. Ondada öyle olmuştu
Kaçıncı günden sonra ölçmeye başladın yalnız benim 3 gün emriyosu ya hemen belli olur mu ki. Bu arada birkaç gündür hava soğuk burada bazen bir sıtma gibi bir şey tutuyor gebelik belirtilerinde üşüme var mı genelde yanma var derler ama. Koltuk altından ölçtüğümde 36.6 çıkıyor ama şimdilik normal galiba çünkü transferimin 5. günü daha

Kaçıncı günden sonra ölçmeye başladın yalnız benim 3 gün emriyosu ya hemen belli olur mu ki. Bu arada birkaç gündür hava soğuk burada bazen bir sıtma gibi bir şey tutuyor gebelik belirtilerinde üşüme var mı genelde yanma var derler ama. Koltuk altından ölçtüğümde 36.6 çıkıyor ama şimdilik normal galiba çünkü transferimin 5. günü daha
Bendede 3 gün embriyosu konuldu 5 gün den sonra ölçtüm 37 cikti. Bende inanmadim güldüm kendisine. Dedim iğnelerdendir. Kız dedi hayır tutmuş bendede öyle oldu. Testim pozitif çıktıktan sonra bana dedi yüzüne tükürücem inanmıyordun bana gördün mü tutmuş.😂😂😂😄

Bendede 3 gün embriyosu konuldu 5 gün den sonra ölçtüm 37 cikti. Bende inanmadim güldüm kendisine. Dedim iğnelerdendir. Kız dedi hayır tutmuş bendede öyle oldu. Testim pozitif çıktıktan sonra bana dedi yüzüne tükürücem inanmıyordun bana gördün mü tutmuş.😂😂😂😄
Tecrübe diyelim biz buna ben de duymuştum bu ateş olayını Ateş yüksek çıkınca hamile kalmış oluyormuşsun benim çok yüksek değil bugün 5 günüm bilmiyorum herkes de farklı mı oluyor acaba herkesin bünyesi farklı Benim sadece göğüslerim çok acıyor iğne gibi batıyor bazen

Kızlar benim yine kanamam oldu bu sefer pembemsi geldi ve aşırı kasık ağrım vardı doktorumu aradım hemen kadın doğum acile muayene olmamı söyledi gittiğimde kanamanın derinden gelmediğini söylediler
IMG_1715.jpeg

Kızlar benim yine kanamam oldu bu sefer pembemsi geldi ve aşırı kasık ağrım vardı doktorumu aradım hemen kadın doğum acile muayene olmamı söyledi gittiğimde kanamanın derinden gelmediğini söylediler Eki Görüntüle 3492484
Ve pazartesi kese görmeye gitcektim bugünden öğrenmiş olduk 5+5 ya da 6 haftalık dedi acildeki doktor ama bebeği göremedi henüz normaldir diye düşünüyorum 😻🫶🏻

Kızlar benim yine kanamam oldu bu sefer pembemsi geldi ve aşırı kasık ağrım vardı doktorumu aradım hemen kadın doğum acile muayene olmamı söyledi gittiğimde kanamanın derinden gelmediğini söylediler Eki Görüntüle 3492484
Çok şükür canım bebişin de görünüyor. Bendede olmuştu kanama korkmana gerek yok inşallah kalp atışlarınida duyarsin. 🥰🥰

Çok şükür canım bebişin de görünüyor. Bendede olmuştu kanama korkmana gerek yok inşallah kalp atışlarınida duyarsin. 🥰🥰
7 de göre biliyorsun 6 dan sonra ben 7 gördüm
Amin canım inşallah 😍zaten yarın kendi doktoruma gidicem asıl ultrason günüm yarındı belki o daha detaylı bakar acilde muayene oldum çünkü

5+5 oldum ama iki kan testi harici hiç doktor kontrolüm olmadı. Haftaya pzt bekliyorum. Sadece geğirme başladı afedersiniz ve gece göğüs ağrısı bazen başka da bişey yok. Midem bulansın diye dua ediyorum tövbeee 🫣

5+5 oldum ama iki kan testi harici hiç doktor kontrolüm olmadı. Haftaya pzt bekliyorum. Sadece geğirme başladı afedersiniz ve gece göğüs ağrısı bazen başka da bişey yok. Midem bulansın diye dua ediyorum tövbeee
Kese için çağırmadılar mı :) haftaya kalp atışıyla beraber görürsünüz inşallah :) bende de yok belirti falan mide bulantısı da yok. Ama kasık ağrılarım hiç gitmesi o hep benle transferden beri 😅

Selamlar ya bende kahverengi ve ara ara çok az pembe kanama geliyor şuan 7+4 gündeyim dr gittim yerleşme kanaması dedi ancak 1 haftadır böyle bu kadar uzun sürmesi normal mi her lavaboya gittiğimde kahverengi leke görüyorum napsam bilemedim en son 3 gün önce gittiğimde kesede kanama vs yok kalp atışı da gayet iyi dedii 1 cm imiş boyu

Kese için çağırmadılar mı :) haftaya kalp atışıyla beraber görürsünüz inşallah :) bende de yok belirti falan mide bulantısı da yok. Ama kasık ağrılarım hiç gitmesi o hep benle transferden beri 😅
Kese için muayeneye gerek yok iki iş olmasın tek defada bakalım kalp atışı da duyalım dedi. Sanırım ben vajinal muayeneye pek ılımlı olmadığım için bari tek muayene olsun dedi bilemiyorum

X