2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Mrb kizceler benimde kimyasal gebelik ten sonra tekrar histereskopi oldum iki âdet geçti döngünün 18.gunu zoladex iğne vuruldum şimdi adet olmayı bekliyorum donmus embriyo transfer hazırlığı için ama gecikti adetim gebelik testi tabiki negatif bitki çayı kullanıyorum egzersiz yapıyorum hafif sancım var ama sökülmüyor başka ne yapabilirim doktorum bir hafta gecikirse kontrol e gel dedi bende bir an önce âdet olmak istiyorum önerilerinizi bekliyorum

İğne kaynaklı olabilirmi gecikme tam olarak bilmiyorum o iğneyi ama. Bu gecikmeler çok can sıkıcı benimde gecikti bu ay tarlusala başladım ben canım başka türlü olamıyorum cünkü ben
Adet söktürücü masaj denedinmi

Kuzum normal de bu iğne adeti kesiyor ama ben döngünün 18.gunu vuruldugum için bu âdeti kesmemesi gerekiyor ama işte geçen regl bitiminde boğaz enfeksiyonu için antibiyotik kullandım onun da gecikmeye etkisi olmuş olabilir diye düşündüm Ebru Ceylan di galiba onun adet söktürücü masajini yaptım iki gündür hafif sancılar başladı ama sökülmüyor işte iyice stres oldum ya yeşil Çaylı bitki çayları ananas suyu herşeyi deniyorum sıcak duş alıyorum dört gün gecikti bakalım inşallah bi an önce olurum ya

Olabilir canım belkide o masaja devam et bence

Merhaba iyi akşamlar kızlar
Benim de cumartesi günü opu oldu
14 yumurta toplandı bugün 5. Güne ulaşan 5 embriyom donduruldu
İlk regl de kontrole çağırdı doktor.. Regl olmayı bekliyorum bir kaç güne olurum sanırım.
Dondurulmuş transfer olacak benim de

Sağol canım ediyorum bakalım hayırlısı olsun vardır bunda da bir hayır artık
Tabiki canım. Zaten hep bekliyoruz bazen yorsada herşeyin bir sebebi vardır diye kendimi telkinliyorum bende. Napalım birkaç gün gec olsunda sorun çıkmasın
Bende tarlusalla anca olabiliyorum işte

Maşallah canım çok güzel bir sayı inşallah güzel haberlerimizi veririz aralık ayında hepimiz

Maşallah canım çok güzel bir sayı inşallah güzel haberlerimizi veririz aralık ayında hepimiz
Ah inşallah canımm
1 - 2-2 şeklinde dondurulmuş.. Ben çift transfer istiyorum ama doktorum ısrarla tek diyor..
4AB kaliteymiş 2 tanesi.. 5. Gün olmasına rağmen 4.gün gibi gelişim göstermiş sanırım

Merhaba geçmiş olsun bende Ekim ayında sizin gibi kimyasal oldum ve Aralık ayında nasipse 2. Transferi olucam. Zoladex iğneyi ne için kullandırdı acaba doktorunuz merak ettim birde kimyasal gebelik gelişmemesi için herhangi bir şey önerdi mi doktorunuz

Valla kuzum bende şaştım kaldım artık eşimde sperm DNA hasarı vardı onun tedavisi ni oldu çünkü daha önce de tüp Bebek te kimyasal gebelik yaşadım doğal yolla hiç gebe kalmadım bu sefer daha iyi bir merkezde daha iyi bir doktor ile tedavi ye başladık Haziran ayında toplam da 5 tane 5.gun embriyosu 6 tane de 6.gun embriyosu donduruldu hepsi de iyi kalite de dediler ama tek embriyo transferi oldum ve yine kimyasal oldu benim rahim t rahim miş darmis onun için de geçen sene histereskopi olmuştum ama tekrar yapışıklık olmuş galiba çünkü Ağustos ta tekrar histereskopi oldum doktor iyi ki olmuşsun rahimde yapışıklık vardı açtık dedi iki âdet sonrası transfer hazırlığı yapacaz dedi ikinci adetten sonra 18.gun zoladex iğne vuruldum bu iğne adeti kesiyor rahat transfer süreci olsun diye biliyorum ben çünkü yumurtalık lari baskiliyor ve yumurtlama oluşmuyor bi sonraki ay ama işte antibiyotik felan kullandım stres yaptım adetim gecikti iyi düşünmek istiyorum umarım bu sefer kimyasal yaşamam ve sağlıklı gebelik oluşur embriyo ya genetik test yaptıranlar da var ama doktorum gerek görmedi şimdilik nasip kısmet bakalım 4 yıllık evliyim 4 yıldır uğraşıyoruz en güzel yaşlarımizda Rabbim büyüktür hakkımızda hayırlısı olsun inşallah canım

Ah inşallah canımm
1 - 2-2 şeklinde dondurulmuş.. Ben çift transfer istiyorum ama doktorum ısrarla tek diyor..
4AB kaliteymiş 2 tanesi.. 5. Gün olmasına rağmen 4.gün gibi gelişim göstermiş sanırım
Olsın kimisi geriden gelip sonra arayı kapatıyor canım. İkiz gebelikte risk olabiliyor diye benimkide tek istiyor hep. Nasıl dondurduklarını hiç bilmiyorum benimkileride hiç söylemediler sizmi soruyorsunuz

Histereskopi sonrSında tekrar yapışmasın diye birşey yaptılarmı canım. Benim jel sıktılar. Kimi yerde sprial, balon falan koyuyolar

Anladım canım inşallah bu sefer güzel neticeler almak nasip olur. Bende de hiç bir problem yok embriyolarda genetiğe gitti ama kimyasal oldu yine de biraz da vakti zamanı var demekki. Rabbim tüm burda isteyen, dileyen, bu uğurda emek gösteren kim varsa nasip etsin tez vakitte

Histereskopi sonrSında tekrar yapışmasın diye birşey yaptılarmı canım. Benim jel sıktılar. Kimi yerde sprial, balon falan koyuyolar
Kuzum benim geçen seneki histereskopi de spiral taktılar ama bu sefer sadece temizledik dediler

Amin kuzum İnşallah cuma günü dualarımız kabul olsun inşallah

Kuzum benim geçen seneki histereskopi de spiral taktılar ama bu sefer sadece temizledik dediler
Belki ikinci olduğuna gerwk görmemişlerdir. Bende Ağustosta oldum. Yapışıklık ve t rahim düzeltildi tekrar yapışmasın diye jel sıkıldı. 1 adet sonrası tekrar rahim filmi çekildim yapışıklık yok sorun yok dediler. SonrSında olmaz dimi olsaydı o 1 ay içinde olurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…