2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Aranızda coraspin ve progestan kullanan var mı acaba (çoğunluk kullanmıştır diye düşünüyorum) yani gebeliğin başından beri kullanıp ne zaman bıraktınız? Coraspin için 32. Hafta demişti gittiğimde biraz daha devam edelim dedi. Progestanı çoktan kesecektik kanama oldu diye (4.ay) devam edelim dedi. Ne zaman bırakılır acaba?

Ben de 34.haftadayım ve ikisini de hala kullanıyorum. Doğuma kadar devam demişti doktorum.

Bende cuma günü kontrol e gidecem canım sezeryan günü alacam artık bugün 37+4 üz bizde oglusla bir an önce doğsun istiyorum yaa benimde en son 3 kg 50 cm demişti doktor

Bende cuma günü kontrol e gidecem canım sezeryan günü alacam artık bugün 37+4 üz bizde oglusla bir an önce doğsun istiyorum yaa benimde en son 3 kg 50 cm demişti doktor
Benim normalde 2-3 hafta vardı ama kolestazdan dolayı 37 + larda doğucak mecbur. Belki aynı zamanda dogururuz cook heyecanlı sağlıkla gelsinler

Sen ne güzel toparlayıp getirdin 37'lere ya maşallah nazar değmesin 36+0'ım bi değişiklik yok 23 Ağustos'ta 38+1 'de planlı sezeryan...

Benim normalde 2-3 hafta vardı ama kolestazdan dolayı 37 + larda doğucak mecbur. Belki aynı zamanda dogururuz cook heyecanlı sağlıkla gelsinler
Sağlıkla gelsinler bebislerimiz inşallah kuzum
Sen ne güzel toparlayıp getirdin 37'lere ya maşallah nazar değmesin 36+0'ım bi değişiklik yok 23 Ağustos'ta 38+1 'de planlı sezeryan...
Aynen kuzum ya rabbim ol diyince imkansız hiçbir şey yok onu da tekrar dan gösterdi bizlere nasıl korkmuştum 28.haftada doğacak diye bide kucağımıza alalım daha rahat bir nefes alacaz inşallah

Evet hanımlar, son olarak bugün dolabı kurduk ve tüm hazırlıklar tamamdır tabii hala yeni şeyler alıp yıkayıp ütülüyorum onları saymıyorum. Valizimizi de hazırlayıp kapının yanına koyduk, neler koydunuz hastane çantanıza şöyle bir listeleseniz de unuttuğumuz şeyler var mı bir kontrol etsek hepimiz?
37+4üm şuanda dün kontrole gittik, "bebek büyüdüğü için net ölçüm artık zor" dedi doktor ama 3300 olmuş benim topalak kızım
Eee isim söylemek isteyen var mı aramızda

Kızlar aradım doktoru. Olabilir rahim ağzı olgunlaşıyor ondan oluyor dedi. Zaten serçe parmağı tırnağı kadar bişeydi pembelik. Zaten dikkatli bakmasan anlamazsn pembe olduğunu. Progestanı yerleştirirken de olmuş olabilir dedi. Of korkudan ağlıyorum yine. Allahım sağlıcakla bebeklerimize kavuşmayı nasip et rabbim

Progestandan olabilir canım, benim de oluyordu tırnağım veya fitilin köşesi kesiyordu hele ki normalde de çabuk kanayan bi yapın varsa . Endişe etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…