2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Doğdu kızlar 50 cm 2770 gram. 2-3 saat durdu yanımda ama adam akıllı ağlayamadığı için solunum desteğe aldılar süt sağıp gönderiyorum. Başka sorunu yok şükür. İnş sabaha iyi olur
Maşallah kuzum boyu kilosu gayet iyi hiç korkma en kısa zamanda kavuşacaksınız Allah'ın izniyle hayırlı olsun rabbim bahtını güzel eylesin inşallah darısı bizlere artık

Doğdu kızlar 50 cm 2770 gram. 2-3 saat durdu yanımda ama adam akıllı ağlayamadığı için solunum desteğe aldılar süt sağıp gönderiyorum. Başka sorunu yok şükür. İnş sabaha iyi olur
Maşallah hayırlı uğurlu olsun sağlıklı bir ömrü olsun inşallah ay yavaş yavaş doğum haberler geliyori burdan çok heyecanlı

ben hala hazırladım hastane çantasını haftaya hazırlamayı düşünüyorum, benimde bütün hazırlıklar tamam sayılır sadece beşiğinin nevresimlerini yıkamak kaldı, onu da yıkarsam sonra beşiği erkenden yatak kenarına almiyim diye bekletiyorum, heyecanla bekliyorum

Canım coraspirini bilmem ama ben fitili tam doğum anına kadar kullandım yani doğumdan 4 saat önce progrstron almıştım

Ben doğurdum 5 gün önce 33+5 benim kız koşa koşa geldi

Maşallah sağlıkla gelsin prenses

Arkadaşlar herkese hayırlısı akşamlar. Tecrübelerinize dayanarak bisey sormak istiyorum. 19 temmuzda transfer oldum. Beta sonuclarim şu şekilde
12.gun 95
14.gun 255
17.gun 713
20.gun 1304
23.gun 2478 çıktı.
Aslında doktor 4.testten sonra artik teste gerek yok diyerek 16 ağustosta kese icin randevu verdi. Fakat iki katı artış olmadığı için ben biraz telaslandim diş gebelikten korkuyorum. Sizde artış durumu nasıl?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…