2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Dimi ? Banada öyle dedi. Kiloyla vs alakası yok 37 haftada doğan girmez 40 da doğan girebilir bebekle alakalıymış. Sağ salim doğsunlarda
Aynen mesela benim eltimin ilk bebeği tam 40 ta olmuş ama 3,4 saat küveze almışlar , ama 36 doğsa bile küveze girmez , ben 36+9 da olmuşum ama bi sıkıntı yokmuş

Ay desene resmen sayılı günler kalmış sezaryen 38+0 da çıkarıyor çoğu dr’lar , bakalım sana ne zamana gün verecek , benim bebeği 37 de bile çıkara bilirler , gelişim geriliği var plasentası kalın , bakalım ne zaman gelecek

Evett kuzum ya çok heyecanlıyım benim sancım da var aslında acilmam da vardı ama sezeryan istiyorum açıkçası ama o zamana kadar normal doğum başlarsa da yapacak bir şey yok

Evett kuzum ya çok heyecanlıyım benim sancım da var aslında acilmam da vardı ama sezeryan istiyorum açıkçası ama o zamana kadar normal doğum başlarsa da yapacak bir şey yok
Aynen canım bazen bebekler seçiyor doğum şeklini sağlıkla gelsinler hiç fark etmez ne kadar açılman var

Artık doğsunlar istiyor insan dmi hem sıcak hem korku yinede hayırlı vakitlerde inşallah bakalım sayfadan ilk önce kim doğuracak
İnşallah sağlıkla gelsinler de hiç fark etmez , ya hele biz tüp bebek yapanların bence ayrı bi sitres korku ve heyecanı var , yani ben şahsen öyleyim , çok zor geldik bu günlere , Allah isteyen herkese nasip etsin bizide sağ sağlim evlatlarımıza kavuştursun

Aynen canım bazen bebekler seçiyor doğum şeklini sağlıkla gelsinler hiç fark etmez ne kadar açılman var
2 -3 cm demişlerdi en son canım açılmaya bugün de sezeryan hazırlıkları yapıldı kan ekg felan eğer sancım çoğalırsa direk alacak ama olmazsa da cuma günü karar vereceklermis güne

2 -3 cm demişlerdi en son canım açılmaya bugün de sezeryan hazırlıkları yapıldı kan ekg felan eğer sancım çoğalırsa direk alacak ama olmazsa da cuma günü karar vereceklermis güne
İnşallah rahat doğum geçirirsin çok heyecanlı yaaa zaten 37 küsürlerdesin alsalar bile bişey olmaz Allah’ın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…