2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Kızlar çok ama çok başka bir duygu senelerce anne olmayan insan için o an transfer anı bile çok duygusal kavuşma anı , inşallah tutunur minnoşlarımız benim cumartesi günü oldu transferim ama çok değişik güzel bir duygu ,Rabbim herkesin kucağını doldursun

Benim ilk tedavim büyümüceğini hiç düşünmemiştim açıkçası az sayı olcağını biliyodum ama insülin direnci bildiğim kadarıyla yok pko da yok bnde ama bakalım yarınki kontrol güzel gçer umarım

Merhaba çarşamba günü transfer oldum 5. Gun embriyosu bu sabah idrar testi yaptım negatif çıktı çok mu erken yaptim acaba bugün 6inci günüm

Ben eylülde amh baktırdım 0.69 çıktı muayene etti doktor sonuca göre sayın güzel dmişti ekimde tüpe başlamak için gittim bu ay yapmayalım biesteron iç adete 1 hafta kalada estrofem iç dedi kasım adetiyle gittim solda 3 4 sağda 1 2 gibi saydı daha bi azaldı sanki yani benim 2 ayda
4 gün iğneleri yaptım kontrole gittim büyümemiş fazla direnç gösteriyo yumurtalar dedi
Menopur un dozunu artrdı geri kalan herşey aynı devam ediyorum ama ne durumdayım bilmiyorum büyümezse diye korkuyorum zaten sayı az bide büyümezse nasıl bir yol izlenirki sordum net bişey söylemedi
Senin amh kaç canım

Merhaba kızlar bugün 2. Kontrolüm vardı. Amh 5, gonalf 5 300 kullandım 5 gün boyunca sadece 4-5 yumurta gelişmiş… meriofert kullanacağım 2 gün. Doktor bile şaşırdı yükses dozda az yumurta çıkmasına…

kızlar natural siklüsle transfer olacak varmı. hoca bana uygunsun dedi. o şekilde yapmayı düşünüyorum. inşallah aralık sonu gibi olcak transfer. ama nasıl bir süreç çok merak ediyorum bilen yaptıran varmı

Merhaba çarşamba günü transfer oldum 5. Gun embriyosu bu sabah idrar testi yaptım negatif çıktı çok mu erken yaptim acaba bugün 6inci günüm
Bence erken kuzum çünkü herkesin ayni zamanlarda çıkmayabilir bence suan olumsuzluğa kapılma dua et bebisin seninledir , doktorun söylediği tarihe kadar yapma çünkü kiminde beta sonrasında çıkabiliyor

Bence erken kuzum çünkü herkesin ayni zamanlarda çıkmayabilir bence suan olumsuzluğa kapılma dua et bebisin seninledir , doktorun söylediği tarihe kadar yapma çünkü kiminde beta sonrasında çıkabiliyor
Çok teşekkürler umarim benimledir
umutluydum ta ki şu güne kadar adet olacakmışım gibi başkada belirtim yok test günüm ayin 26si olsaydi cikmaz miydi diye düşünmekten kafayi yicem

İnşallahGecte olsa büyüyüp toplanırlar bence. Bu sürecte beslenmene dikkat et. Yapabilirsen egzersiz veya yürüyüş yap bol su iç

Erken bence henüz üzülmek için birkaç gün daha bekle

Bazen az gözüküp toplamada daha fazla çıkabiliyor ama canım büyümeye devam ediyorsalar stres etme kendine hem az olsun kaliteli olsun 4-5 te iyi bir sayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…