2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Hangi merkezde tedavi oluyorsun kuzum bende aynı ilaçları kullanıyorum benimde Aralık ilk haftası transfer olacak 😍 bide başka ne yapmak gerekir acaba ilaç dışında
Kuzum Ankara bahcecide Aytaç hoca dayım 💞 sende sanki bahcecideydin sanırım demim valla şuan bişey yapmıyorum akışına bıraktım 30 Kasım'da kontrol var ona göre ilerliycez bakalım🙏

Selam kizlar aralığın ilk haftası transferim olcak insalllah. Estrofem coraspirin folik kullanıyorum 🙏 ❤️ inşallah hepimiz pozitifleri görüp sağlıcakla ilerler 💞
Amin inşallah hayırlısıyla transferin olsunda bebişin tutunsun☺️
Muayene oldunmu rahim kalınlığın kaçtı

Merhanalar herkese ben de aralik basi transfer olacagim insallah bir sıkıntı çıkmazsa simdi 2.reglyi bekliyorum, Allah isteyenlerin kucagini bos birakmasin.
Bende regl bekliyorum bu hafta olucam inşallah☺️ Senin ne zaman

Merhaba aranızda tüp bebek sürecinde yumurtaların geç büyümesi gibi bir durum yaşayan oldumu
5.gün kontrole gittim gonalf 225 , menopur, gonapetly kullanıyorum istenilen kadar büyümemiş yumurtalarım daha önce hiç bir tedavi almamıştım salı tekrar kontrolüm var yine büyümemiş olursa tedavi iptal mi oluyor rezervim az bu arada
Ben tüp bebekten önce normal yumurta büyütüp çatlatma iğnesi tedavisi görmüştüm. O tedavimde büyüme sorunu yaşamıştım sonrasında insülin direnci için ilaç başladım. O ilacın faydası oldu. Ama benim pkom var o yüzden bu ilacı düşünmüştük

ben şunu çok merak ediyorum transfer öncesi dondurulmuş embriyoların hepsi çözülüp en uygun görüleni mi transfer ediliyor, yoksa hee denemede teker teker çözerek transfer işlemi mi deneniyor? Benim 4 adet embriyom var (3. Gün) acaba 4 kere deneme şansım var mı yoksa 1 kere hepsini çözüp en uygunu hngisi görülürse o mu denenecek bir bilginiz var mı
Yok canım doktor hepsini doktor paket halinde yapmıştır belki, benimde 5.gün dondurulmuş 4 tane embriyom var doktor 1 + 1 +2 olarak yaptı cumartesi transferimi yaptı sadece 1 tanesi çözdürüldü , doktor hepsi çözdürmüyor yani büyük ihtimalle seninle öyledir

X