2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

İlaç kullanmadan yumurta takibi yaparak rahimin kendi kalınlaşması bekleniyor sanırım

İlaç kullanmadan yumurta takibi yaparak rahimin kendi kalınlaşması bekleniyor sanırım
evet öyleymiş bende nar suyuyla felan kalınlaşması için uğraşcam bende bu konuda sıkıntı varmı yokmu hiç bilmiyorum ama mümkn olduğunca ilaçsız olması fikri çok güzel geliyor. inşallah uygulanabilir ve tutar. deneyen yokmu acaba

Vardır mutlaka canım. Benimde doktorum ilkte istedi ama benim adet düzensizliğim vAr bazen ilaçsız olamıyorum. Zaten iyikide yapmamışız estrofemle bile kalınlaşmadı rahim benim. Bende bu ay nar suyu kullanıcam

nar suyunu nezamandan itibaren kullanmak lazım. 2. adeti olunca adet bitincemi başlanacak nar suyuna hiç bilgin varmı cnm

nar suyunu nezamandan itibaren kullanmak lazım. 2. adeti olunca adet bitincemi başlanacak nar suyuna hiç bilgin varmı cnm
Valla ben normalde geçen ay başta aklıma gelmedi. İlaç kullanırken 10. Günde falan incelik sıkıntısı olunca doktora sordum doktorum kan sulandırıcı kullandığımdan dolayı önermedi canım.
Bu ay regl bitince ilk 1 hafta 10 gün kullanıcam o günler kan sulandırıcı kullandırmamıi oluyor cünkü. Günde 1 bardak içiyorsun. Transfere yakın bırak ama bence

İnşallah sağlıksız bir şey yememeye çalşıyorum bol su içiyorum ama bakalım pozitif haberler alalım hep
İnşallahGecte olsa büyüyüp toplanırlar bence. Bu sürecte beslenmene dikkat et. Yapabilirsen egzersiz veya yürüyüş yap bol su iç

Bazen az gözüküp toplamada daha fazla çıkabiliyor ama canım büyümeye devam ediyorsalar stres etme kendine hem az olsun kaliteli olsun 4-5 te iyi bir sayı
Umarım öyle olur hiç beklemiyordum, insaAllah öyle olur teşekkür ederim

Nereye gidiyorsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…