2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Çabuk kilo alan bi yapım var ve iştahım açık biriyim. Gebelikte açık olan iştahım iyice açıldı. Son zamanlarda çok çabuk kilo aldım artık kıyafetlerim olmuyor dikkat etmem lazım ya
Ben ya zaten bu kiloya inmek için büyük diyet yaptım şimdi galiba tüm verdiklerimi alacağım sil baştan olacak🥹 benim de kıyafetlerde sıkıntı var sonum hayır olsun diyorum😅
Ben de öyleyim. Saat başı yemek yiyorum. Nolacak böyle bilmiyorum 😀
Benim saat başı değil ama özellikle akşamları doymak bilmiyorum ya yemek yiyorum ama keser mi üzerine kuruyemiş meyve çikolata🤣
Tatlıdan ben de tiksiniyorum. Önceki hamileliğimde de tiksiniyordum. İçinizde tatlı yiyebilen var mı 😂 merak ettim
Bana her öğün ver yerim bayıla bayıla ama korkumdan çok yiyemiyorum kendimi 2-3 kare çikolatayla sınırlıyorum😅

Ben ya zaten bu kiloya inmek için büyük diyet yaptım şimdi galiba tüm verdiklerimi alacağım sil baştan olacak🥹 benim de kıyafetlerde sıkıntı var sonum hayır olsun diyorum😅

Benim saat başı değil ama özellikle akşamları doymak bilmiyorum ya yemek yiyorum ama keser mi üzerine kuruyemiş meyve çikolata🤣

Bana her öğün ver yerim bayıla bayıla ama korkumdan çok yiyemiyorum kendimi 2-3 kare çikolatayla sınırlıyorum😅
Biraz önce eşim rulo kat yiyordu göz hakkı kutla diyor şeker düşük çıkınca akşam 😂 tadı plastik gibi geldi öğürdüm oturup bi kutu yerdim önceden.

Tatlı da yiyorum ekşi de şuan baskın olan yok. Ramazanda kilo verdim ne güzel şimdi alıyorum galiba karnım midem şiş 6 aylık gibiyim. Yüksek bel pantolonlarım oluyor. Onları giyince bir nebze daha iyi düşük bellerde bıngıl bıngıl göbek çıktı. kilolu değilim ama kas yok saldı göbek.

Ben ya zaten bu kiloya inmek için büyük diyet yaptım şimdi galiba tüm verdiklerimi alacağım sil baştan olacak🥹 benim de kıyafetlerde sıkıntı var sonum hayır olsun diyoru😅
Canım ben de zayıflamak için 1 senedir uğraşıyordum bi kaç ay içinde verdiğimin yarısını aldım bile 🙈

Biraz önce eşim rulo kat yiyordu göz hakkı kutla diyor şeker düşük çıkınca akşam 😂 tadı plastik gibi geldi öğürdüm oturup bi kutu yerdim önceden.
Yaa gerçekten mi hiç aklım almıyor azcık bana da olaydı iyiydi🤣 ben hiçbir şeyden iğrenmedim ama normal yaşantıma devam eder gibiyim😅
Canım ben de zayıflamak için 1 senedir uğraşıyordum bi kaç ay içinde verdiğimin yarısını aldım bile 🙈
Ben toplam 50 kilo vermiştim 10 kilosunu zaten geri almıştım 6 ayda🙈 bakayım doğuma kadar ne olacak halim🤣 hoş sağlıkla doğsunlar yine veririz hiç sorun değil ama bu kadar hızlı almasak keşke🥹
Kızlar ben çok üşüyorum bazen titreme geliyor üzerinde kışlık hırka var bu durumu yaşayan varmı özellikle geceleri üşüyorum
Ben de öyle canım dediğin gibi özellikle akşamları polar battaniye şeklinde takılıyorum 😅

Kizlar yaa bugun benden kahverengi parça geldi. Elimin kuş parmak tırnagı kadardı yaa neden boyle bisey olmustur cok korkuyorum

Canım benim ne zorluklar çekmişsin hala daha çekiyorsun çok çok üzüldüm. Allah sana sabır, kocan ve kaynanana da hem akıl hem merhamet versin. Kistler çoğu zaman zarar vermiyor bebeğe bu arada, kahve lekelenme de birkaç kez bende de oldu bebeğe hiçbir şey olmadı. İçini ferah tut bebeğinin annesine ihtiyacı var. Senin için dua edeceğim 💖💖🙏
Yaa cok teşekkür ederim çok tatlısın ❤️ nasilda yüreği guzel insanlarsiniz sizz inan bana iyi geldiniz biraz da olsaaa 🥰

Canım allaj yardımcın olsun dua edicem sana, çok zor biliyorum ama sadece bebeğinin sağlığına odaklanmaya çalış. Kayınvaliden yapsın o kadar titizse nasıl bir vicdansız kadın bu sinir oldum simdi. Sen moralini hiç bozma hayatında çok güzel şeyler olacak. Artık yalnız değilsin canından kanından bi destekçin olacak inşallh. Bu günler de geçecek.
Bekarken ailemden sıkıntı cekiyodum evlendim kaynanamdan sıkıntı cekiyorum. Annemi kaybettim kaybedeli herkesle savasiyorum mucadele ediyorum tek basima. Bu bebegide o kadar cok istedim ki eksik yanımı onunla tamamlamak istedim annemin yoklugunu az da olsa ona sarilarak gidermeye calismak istedim. Ona sarilinca acilarim az da olsa hafifler belki dedim. Rabbim aydinligina cikarsin imtihan dünyasındayız Rabbim dert verip derman aratmasin

ikinci el almayi neden dusunmuyorsunuz? bide bi arkadas bir suru kiyafet almisti ama cocuk o kadar buyuk dogmustu ki, kiyafetler olmadi. Bence dogmadan almayin.

evet bende de var

Allah yardimcin olsun canim. keske evini degistirebilsen, beraber yasamak zorundamisin?
Kaynanamla beraber yasamiyorum ki

Kızlar şekerden öyle çekiyorum ki bi çok düşüyor bir çok yükseliyor. Mesela bi akşam 170 gördüm sabah 80 açlık 85 tokluk. Halim gücüm kalmadı. Bulantılar zaten devam ediyor. Şekerin dengesizliği mahvetti beni. Yarın perinatolog kontrolüm var. Bakalım o ne diyecek.

Ben de fenalardayım. Hafta sonu insüline rağmen sürekli yüksekti. Bir türlü dengeleyemedim. Dün yeni dozları verdiler günde 4 kere vuruyorum artık. Bu yeni hali ile bu sabah açlık ancak 90 çıktı. Bakalım bir kaç gün içinde düzene girer umarım.

X