2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
İnşallah, çok çok rahat geçer bu süreç İnsan bu kadar heyecanlı ve stresli olunca olan belirtiyi de olmayanı da dert ediyor işte Rabbim her birimize sağlıklı haberlerini alıp sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Çok özür dileyerek yazıyorum bende de vardı doktorum iç çamaşırını ya da pede değene değil elinle kontrol edip bak dedi. Beyaz akıntı sararıyor pede yada çamaşır değince. Mutlaka deneyip bakmışsınızdır ama benim aklıma o şekilde bakmak gelmemişti yine de söylemek istedim. Elinize de sarı mı geliyor beyaz mı ona göre söyle demişti doktorum

Sağol canım peçeteye sildiğimde görüyorum çamaşırıma bulaşmıyor kendisi sarı renkte. Bende normalde de sık sık olur zaten ama hamile olunca insan bebek için tedirgin oluyor

Kızlar ben 7. Haftada bebeğimin kalp atışını duymadığımız için dün kürtaj olmak zorunda kaldım rabbim hiç birinize bunu yaşatmasın inşallah
Geçmiş olsun canım inşallah en kısa zamanda tekrar hamilelik haberi alırsın ve sağlıklı rahat bir hamilelik geçirip bebeğini kucağına alırsın

Canım benim ilk kontrolümde yolksac görülemedi, kontrolden 1-2 gün önce belirtim azalmaya başlamıştı. 1 hafta boyunca gebelik bitti diye dolanıp yapmadığım iş kalmadı. Öyle bir enerji rahatlık. Dün artık operasyonu planlarız diye gittim Doktora gümbür gümbür kalp atışı duyduk. Yaniii belirtilere takılma. Hiç de olmayabiliyormuş

Benimde başından beri var malesef iki farklı doktora gittim ikisi de şuan birşey yapamayız bunun için dedi. İdrar da temiz çıktı hâlbuki suyu 3 litre üzerinde içince bariz azalıyor benim

Benimde başından beri var malesef iki farklı doktora gittim ikisi de şuan birşey yapamayız bunun için dedi. İdrar da temiz çıktı hâlbuki suyu 3 litre üzerinde içince bariz azalıyor benim
Ben 2 litre falan içiyorum biraz artırmaya çalışayım ama o kadar çok lavaboya gidiyorum ki su içince sürekli uyanıyorum gece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…