2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Ya aslında devlette yaptırmak çok iyi olacak ama yaşadığım yerde randevu sıkıntısı var devlette dahiliyeue bile 1 ayda randevu bulmuştum bikaç ay önce. Başka polikliniklerde de aynı şekilde çok uzun sürüyor randevu. Devlette masrafsız uaptırmak istiyorum ama süre de aleyhime işler mi? Doğum pakedi almayı düşündüğüm dr direkt kağıda şu prof un kliniğine gitceksiniz orda yapılıyo dedi. Yani bizi hiç devlete yönlendirmemeleri çok manasız geliyo bana. Sanki herkes birbiri ile anlaşmış birbiri üzerinden para kazanıyor gibi. Mecbur gidip yaptırcaz artık
Sen tıbbi genetik bölümüne bak bakalım genelde çok yoğun olmaz. Ya da sabah erkenden gidip randevu almayı dene

Kızlar merhaba, 1 hafta önce kesemizi görmüştük çok şükür. Pazartesi de Rabbim nasip ederse kalp atışını görmek için gideceğiz inşallah 🤲 Bugün itibariyle 5+5 oluyorum ama hafif karın ve kasık ağrısı dışında belirtim yok. Onlar da giderek azalıyor. Böyle olan var mı acaba. Bu haftalarda sizin belirtileriniz nelerdi. Belirti olmaması kötü bişey değildir değil mi

Kizlar grip oldum. şükür ateşim yok ama aklıma bin bir türlü şey geliyor ruh halim çok kötü bu yüzden benim gibi olup atlatan var mı aklımdan çıkmıyor
Çok geçmiş olsun canım doktoruna söyle bu haftalarda antibiyotik verilmez ama parol iç diyebilir bir şey olmaz sen içini ferah moralini yüksek tut 😍

Kızlar merhaba, 1 hafta önce kesemizi görmüştük çok şükür. Pazartesi de Rabbim nasip ederse kalp atışını görmek için gideceğiz inşallah 🤲 Bugün itibariyle 5+5 oluyorum ama hafif karın ve kasık ağrısı dışında belirtim yok. Onlar da giderek azalıyor. Böyle olan var mı acaba. Bu haftalarda sizin belirtileriniz nelerdi. Belirti olmaması kötü bişey değildir değil mi
Ben 7+3 oldum canım halsizlik haricinde bir belirtim yok herkeste olmuyor zaten erken daha belirtin olmaması çok doğal🥰

Cookk teşekkür ederim 🤗 aslında kontrolüm bugünkü ama ilk kez kalp atışını duyduk,o heyecanla unutmuşum,2 hafta beklemeyeyim diye başka bi folik asit almayı düşündüm artık
Aay maşallah 🧿 ne mutlu darısı benim gibi bekleyenlere inş 😍
İlaç değil ek gıda olarak geçiyo bunlar ama sorun olur mu hiç bilmiyorum

Canım benim ilk zamanlar deli gibi karın ağrım vardı ama geçti gitti kalmadı başka da belirtim yok zaten. Göğsüm şiş ama o da ilaçtan ve iğneden.. belirti olacak diye bişey yok bazılarının hiç belirtisi olmuyor

Canım benim ilk zamanlar deli gibi karın ağrım vardı ama geçti gitti kalmadı başka da belirtim yok zaten. Göğsüm şiş ama o da ilaçtan ve iğneden.. belirti olacak diye bişey yok bazılarının hiç belirtisi olmuyor
Demek ki gerçekten her hamilelik kendine özgüymüş 😊 Rabbim size de miniğinizi sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 😊♥️

Bende bugun gordum canim keseyi 5+3 oldum. Belirtilerle alakası yok dedi kasık ağrısı oluyor sanki adet ağrısı gibi

Hayır canım kötü bir şey değil tabiki herkeste olmuyor bende hiç belirti yoktu hafif kasık ağrısı oluyordu arada. Bugün 9+2 oldu bebiş ilk defa kustum. Bugüne kadar hiçbir şey yoktu bakalım çok zorlamaz umarım bundan sonra da 🙏

Kızlar bende sarı renkte akıntı var doktora söylemiştim aslında idrarda biraz enfeksiyon çıkmıştı zaten ama ilaç vermedi kültür normal dedi. Şimdi biraz arttı gibi geliyor sarı akıntı 4-5 kez görmüşümdür. Doktoru arayıp ilaç mı isteyeyim? Su zaten içmeye çalışıyorum ama yapılabilecek başka bir şey var mıdır tecrubesi olan var mı?

X