2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Inşallah canımm,bebislerimiz sağlıcakla gelsin de birazcık ağrı çekeriz artık. Erken olduğu için soramadım doktora ama muhtemelen sezeryanda bebekle beraber alınır Miyomlar da
Büyük ihtimal sezaryan olursak direk alırlar diye düşünüyorum dua ediyorum sessizce otursun orada miyom

Canım pıhtı atmasına karşı önlem almak için yaptıralım dedi gebelikten önce mi yaptı herkes bu testi kafam karıştı inşallah yarın sen de duyarsın canım benim
Bana ilginç geldi canım ben hiç yaptırmadım bu testten ama doktorun öyle istediyse bir bildiği vardır ama bence kendiniz de araştırın belki başka yere daha uyguna yaptırırsınız
Kızlar merhaba,folik asit olarak ne kullanıyorsunuz?? Ben folbiol kullanıyordum ama alerji yaptı
Ben folidays kullanıyorum canım içinde b12 b6 iyot d vitamini de var ayrıca

Folik trio kullanıyorum canım folbiol beni fena çarpmıştı
Teşekkür ederim

Kizlar grip oldum. şükür ateşim yok ama aklıma bin bir türlü şey geliyor ruh halim çok kötü bu yüzden benim gibi olup atlatan var mı aklımdan çıkmıyor

Kizlar grip oldum. şükür ateşim yok ama aklıma bin bir türlü şey geliyor ruh halim çok kötü bu yüzden benim gibi olup atlatan var mı aklımdan çıkmıyor
Canım çok geçmiş olsun
Panik yapma bişi olmaz Allahın izniyle yinede istersen bi dahiliyeye yada kendi doktoruna git uygun antibiyotik filan yazarlarsa çabuk atlatırsın bol bol vitamin al canım benim

Ben de grip oldum 5-6 haftalarda. Çok da ağır geçirdim. Doktor Parol içebilirsin dedi bir de bol su iç dedi. Parol içmedim, suyu da zaten çok içiyorum. Öylece geçmesini bekledim, geçti çok şükür. Geçti de iyileştikten bir iki hafta sonra bahar alerjisi başladı hala devam ediyor. Sürekli öksürüyorum, 15-20 kere hapşırıyorum ama bebeğe bir şey olmuyor merak etmeyin
Gripten sonra kalp atışını duydum. Alerji olduktan sonra da doktora gittim, her şey yolundaydı.
Uzaklaştırın kötü düşünceleri

Hayırlı olsun canım

Pıhtılaşma panelini ben önceki düşüğümden sonra yaptırmıştım. 6lı yapıldı 3 gende heterozigot çıktı, pıhtılaşma eğilimi. O yüzden her gün iğne kullanıyorum.

Tıbbi genetik bölümüne gidip yaptırıyorsun 15,20 güne çıkıyor. Eğer öncesinde düşük yoksa yapmayabilir devlet. Düşük öyküsü yoksa ailemde var doktor yaptırmamı istedi size yönlendirdi dersin

Ya aslında devlette yaptırmak çok iyi olacak ama yaşadığım yerde randevu sıkıntısı var devlette dahiliyeue bile 1 ayda randevu bulmuştum bikaç ay önce. Başka polikliniklerde de aynı şekilde çok uzun sürüyor randevu. Devlette masrafsız uaptırmak istiyorum ama süre de aleyhime işler mi? Doğum pakedi almayı düşündüğüm dr direkt kağıda şu prof un kliniğine gitceksiniz orda yapılıyo dedi. Yani bizi hiç devlete yönlendirmemeleri çok manasız geliyo bana. Sanki herkes birbiri ile anlaşmış birbiri üzerinden para kazanıyor gibi. Mecbur gidip yaptırcaz artık

Canım çok geçmiş olsun merak etme bebişe hiçbi şey olmaz
Sağol canım benim inşallah
Canım çok geçmiş olsun
Panik yapma bişi olmaz Allahın izniyle yinede istersen bi dahiliyeye yada kendi doktoruna git uygun antibiyotik filan yazarlarsa çabuk atlatırsın bol bol vitamin al canım benim
Hemşireyle konuştum ateşini takip dedi. Parol ya da minoset içebilirsin dedi ama ben içmedim yine de. Bol sıvı alıyorum tavuk çorbası yaptım bol bol portakal yedim böyle devam edicem bakalım
Yaaa nasıl rahatlattın beni var ya kafayı yemek üzereydim off Allahım bu panik hallerimiz ne olacak ben hapşırmaktan zarar geleceğini düşünmedim acaba grip virüsü zarar verir mi diye düşündüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…