2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar merhaba bugün 6+1 günlüğüz bende hiçbir belirti yok ya sadece göğüs ucu hassasiyeti oda azaldı baya kasık ağrılarım vs de geçti. Bulantı baş dönmesi vs yok sadece uyku ağır basıyod o kadad normal midir ? Daha önce kaybım var çoo tedirginim

Bende sen dedikten sonra baktım ortalamam kaç bilmiyrum ama 70-75 arası çıkıyor başkasınınkiyle kıyaslaman yararlı olur mu bilmiyorum ama canım yani herkesinki farklı olur sonuçta ve heyecandan bile etkilenen bir şey

tesekkur ederim. gebelikten once ne kadardi peki? ona da bakabilirmisin

Kızlar temizlik yaparken cif domestos gibi ürünleri soluyoruz maalesef bunun bebeğe zararı var mıdır sizce

canım 6+3te doktora gitmiştim o güne kadar bir şey yoktu. 2-3 gün sonra hafif hafif başladı midem.şu an ilaçla duruyorum. yani daha başlamaması normal belki de hiç bulantı vs olmaz. herkeste aynı şekilde olmuyo tedirgin olma.

Karından baktığı içindir canım bende 6+4 te zar zor görmüştük kalbi de duymayıp sadece görebilmiştik haftasını zamanla yakalar zaten kanama alanı olmamasına sevindim kuzum olsaydı zaten kırmızı olurdu bizdeki kahve akıntıları doğal karşılıyorlar takılmıyorlar
Çok normal canım bende de kasık ağrısı yok göğüs hassasiyeti uyku durumu var o kadar hiç tedirgin olma herkes farklı geçiriyor ilk 3 ayı

Ayy öylemi inşallah seninkide artmaz kuzumm, evet aslında olmaması çok iyi ama işte onu bile istiyorum

Ben de bugün kan verdim hepsi çıkmadı ama çıkanlar arasında d vitamini acayip düşük tsh 2.5 tan 1.4 e düşmüş ona sevindim açlık şekeri de 86 biraz tedirgin etti beni haftaya gideceğim doktora bakalım ne diyecek

Ayy öylemi benimde göğüs ucu vardı oda gitti 1-2 gündür elliyorum 5 dkya bir hahahh tövbe ya benimde aynı sadece uyku var umarım dediğiniz gibidir kuzum

Hanımlar ya karnım ve göğüslerim çok kaşınmaya başladı. bide göğüslerim pul pul dökülüyor. normalde bio oil kullanıcam ama 12. hafta gibi başlarım diyordum şimdiden başlasam zararı olur mu ki

Açlık şekeri zaten 92 altı olması gerekiyor diye biliyorum. Neden tedirgin oldun ki ? D vitamini tedirgin etti ise onu da düzeltirler sanırım vitaminle..

Açlık şekerin çok iyi 92 ye kadar normal. Benim 97 altı görmedim. d vitamini benim 17 çıktı. Damla verdi. Biliyor musun bazen bu kahverengi kanamaların sebebi d vitamini eksikliği olabiliyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…