2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Hamişler selam öncelelikle sağlıkla tutunsun bebişleriniz saglık sıhhat versin hepinize darısı insallah benim de basıma 🙏🙏size bişey soracağım gögüs hassasiyetini bat tarihine ne kadar kala hissetmeye başladınız veya yumurtlamadan kaç gün sonra başladı göğüslerim kopcak resmen dokunamıyorm ama regle gebeliği ayıramıyorum
Benim adete 1 hafta kala başlamıştı inşallah seninde bebeğin tutunur🤗

Hamişler selam öncelelikle sağlıkla tutunsun bebişleriniz saglık sıhhat versin hepinize darısı insallah benim de basıma 🙏🙏size bişey soracağım gögüs hassasiyetini bat tarihine ne kadar kala hissetmeye başladınız veya yumurtlamadan kaç gün sonra başladı göğüslerim kopcak resmen dokunamıyorm ama regle gebeliği ayıramıyorum
Adete 1 hafta kala başlamıştı canım sarsintida bile acıyordu

Akşamları özellikle karnım çok şiş geliyor. Nasıl oturayım şaşırıyorum, kasıklar batıyor. Dünden beri başım fır dönüyor, midem yanıyor.

Akşamları özellikle karnım çok şiş geliyor. Nasıl oturayım şaşırıyorum, kasıklar batıyor. Dünden beri başım fır dönüyor, midem yanıyor.
Bende çok fazla var. Sabahki kilomda şuanki kilom arasında 1.5 kilo fark var
Ay demek ki normal. Hormonal belki. Ben de acaba yanlış bişeyler mi yiyip içiyorum dedim

Canım bende de oldu iki gün koyu kahve leke sonra geçti hiçbir şey de olmadı birkaç gün sonra beta da baktırdım gayet güzel artmıştı telaş yapma normalmiş. Kırmızı ve yoğun kanama olunca sıkıntı
Kaçıncı haftanda oldu peki ? Benimde bi damla bi leke olmuş gibi belli belirsiz. Bide sancım var şuan sağ kasığımda. O yüzden telaş yaptım biraz doktora gitmem gerekirmi diye. Perşembe günü randevumuz var yada beklesemmi diye

Kaçıncı haftanda oldu peki ? Benimde bi damla bi leke olmuş gibi belli belirsiz. Bide sancım var şuan sağ kasığımda. O yüzden telaş yaptım biraz doktora gitmem gerekirmi diye. Perşembe günü randevumuz var yada beklesemmi diye
Adet zamanı oldu koyu kahveydi kırmızı değildi. 4 hafta 3 günlüktü canım

Normalde 2 kat ama yüzde 60 bile artsa yeterliymis. Ama bi yandan da diyorum ben sürekli kan vermeseydim keseyi de görünce sevinecektim boşa. İçi boş gebelik ya da sağlıksız gebelik ortaya çıkınca daha çok uzulecektim. En azından daha başında biliyorum. Çünkü insan umutlanıyor. Mesela kesem haftayla uyumlu. Dışarıdan bakınca hersey yolunda gözüküyor halbuki. Ama gel gör ki beta hcg değeri istenilen düzeyde artış göstermiyor. Düzenli kan vermek biraz da bu yüzden önemli sanirim. Bu gruptaki herkese Allah saglikla kucağına almayı nasip etsin 😊
Canım naptin ?? Kese göründü demiştin kese görününce değer artık önemli deildirki eminmisin kesin gördümu doktor keseyi??bak benim bı gebeligimde değerlerim süper arttı çok iyi gitti en son kese göründü ve doktorum boyutu falan çok iyi dedi kesenin aradan on gün geçti tekrar kontrole gittim doktorum kese olduğu gibi durmuş hiç buyumemis o günle aynı dedi ve boş gebelik dedi normalde kesenin hergun 1mm büyümesi gerekirmiş benimki aynı kalmıştı ertesi gün kürtaj oldum.yani boş gebelik demesi için kese görünecek aradan zaman geçecek bebek görünmezse yada kese buyumezse boş gebelik oluyor

Kızlar selam. Bu gruba güzel şeyler yazmak isterdim ama. Benim beta hcg artışları istenildiği gibi değil. Ben ogrendikten sonra hep kan verdim. Yani 2 günde 2 kat artmıyor. Yüzde 30 civarı artıyor ve doktor buna rağmen keseyi gördü. Ama sağlıklı gebelik olabilir mi bilmiyorum. Doktor dedi artışlar iyi değil. İçi boş gebelik olabilir dedi. Takipteyiz suan ama umudum yok. Beta hcg başlarda yavaş artıp sonradan hızlanan var mıdır aranızda 🥺
Canım istediğin yerden araştır hatta buraya yaz kese gorundukten sonra kimse kan testine devam etmez gerek yoktur artık.kese göründükten sonra sıradaki şey bebeğin gorunmesidr bebek yoksa boş gebelik deniliyor diyelimki var bu sefer sıradaki şey kalk atışını almak oluyor süreç böyle aslında bir tane de çocuğun var maşallah senin daha iyi bilmen gerek tekrar diyorum kese göründüyse sevinmelisin kanın bir önemi yok artık sıradaki şey bebegi görmek ki o da 8.haftaya kadar vakti vardır kese gorundukten sonra

Canim ikinci betayi da yaptırdım 1100 çıktı 4 kat artmış 2 günde çoğul olabilir mi kızlar ne diyorsunuz 😄 belirtilerim adet olacak gibi göğüs hassasiyetiydi ama en belirgin kokuuuuu her şeyin kokusunu almaya başladım sizin belirtiler nelerdi
benimde asiri derecede koku hassaiyetim oldu bu ucuncu gebeligim olucak diger ikisinde hic midem bulanmamisti bunda cok agir olmasada surekli bulantim var

X