2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Bende sizinle aynı şeyleri hissediyorum ya bikac şeyden tiksinme hariç hiç belirtim kalmadı sanki endişeleniyorum ve doktor üç hafta sonra gel dedi o zamana kadar dayanamayıp başka doktora giderim sanırım
İnşallah bizimki kuruntuda kalır canım, Allah yardımcımız olsun
Hayirli olsun

Benim de hiç belirti yok söyleye söyleye beni de panik ettirdiniz
Geçen ki bebeğimde belirti kesildikten 2 gün sonra bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim söyleye söyleye olacak bir şey değil yani. İnsan korkuyor.
Benim c. Tesi aynen öyle oldu, çığlık attırdı canım.
Kızlar mide yanması olan var mı
Hep var, dün gece gastrite çevirdi hatta.
1 haftadır kahverengi akıntım vardı.. Doktor yatış verdi ve progestan 200 fitil..Normalde ayın 10 unda kontrolümüz vardı ama kahverengi akıntıdan dolayı yarın kontrole gidicez..Bol bol dua edin bize
Allah yardımcın olsun canım
Bende aynı durumdayım. Allah yardımcımız olsun. Sağlıkla görmeyi nasip eder inşallah yarın. Endişe etmeyin
Allah yardımcın olsun canım
Kizlar benim de hicbir belirtim yok en başından beri. Ne bulanti ne tiksinme. Ama niye endiselendiniz anlamadim. Ne güzel iste :)
Geçen ki bebeğimde belirti kesildikten 2 gün sonra bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim o yüzden çok korkutuyor canım.

Insallah canim göbegime bakinip duruyorum şu an henüz cesaret gelmedi
Kendime igne batirmak zor geliyor ya
Acısı yok zaten yağ kısmına denk geliyor bende de göbek bölgesi yağlı ayva göbekli biriyim
Videoda var Youtube da
Korkunun ecele faydası yok hemen pıt pıt yap bitsin gitsin

Acısı yok zaten yağ kısmına denk geliyor bende de göbek bölgesi yağlı ayva göbekli biriyim
Videoda var Youtube da
Korkunun ecele faydası yok hemen pıt pıt yap bitsin gitsin
Igne batmiyor ki gitmiyor ileriye 4 defa denedim göbegin iki yanina da denedim yapamadim.
Enjektör rüsvay oldu galiba

İğnesi biraz kalın ama hiç böyle bişi yaşamadım ben kuzum
İğnesinin ucu çıkıyomu hatırlamıyorum çıkıyorsa eczaneden uç alabilirsin
Ben de hayret ettim igne batti ilerlemiyor hafif kanadi da.
4 kez denedim karnimda 4 delik olustu hic canim acimadi ama itiyorum itiyorum ilerlemiyor igne.

Bunu ben de duydum canim kalbi durunca belirtiler kesiliyor.
Allah saglikla dünyaya getirmeyi nasip etsin insallah

Ben de hayret ettim igne batti ilerlemiyor hafif kanadi da.
4 kez denedim karnimda 4 delik olustu hic canim acimadi ama itiyorum itiyorum ilerlemiyor igne.
Off okurken benim karnım ağrıdı. Küçük iğne kullanmalısın, kahverengi. Göbek değilinden 3 4 parmak uzak.. Ben sabah akşam vuruyorum. 2 parmağınnarasında sıkılmalı ve İğne açısı dik olmalı. Eşin de sana yapabilir.

Küçük igne derken ? Enjektörün kendi ignesini kullaniyorum normal olarak.
Normalde eşim yapiyordu zaten 4 gün yanimda degil.

Küçük igne derken ? Enjektörün kendi ignesini kullaniyorum normal olarak.
Normalde eşim yapiyordu zaten 4 gün yanimda degil.
Ben prolutex sandım ama oksaparın da küçük iğne ucu. 10 gün oksapar vurdum kendime. Böyle bişe yaşamadım. Hemşire nosu varsa arayıp konuşsanız daha iyi olur. Saati de geçiyor

1 haftadır kahverengi akıntım vardı.. Doktor yatış verdi ve progestan 200 fitil..Normalde ayın 10 unda kontrolümüz vardı ama kahverengi akıntıdan dolayı yarın kontrole gidicez..Bol bol dua edin bize
Canım benim Allah şifanızı versin. Benim de oluyor kahverengi akıntım pazartesi randevum inşallah bişey yoktur

Ben prolutex sandım ama oksaparın da küçük iğne ucu. 10 gün oksapar vurdum kendime. Böyle bişe yaşamadım. Hemşire nosu varsa arayıp konuşsanız daha iyi olur. Saati de geçiyor
Maalesef yok hemsire numarasi.
Yarin saglik ocagina vurdurucam , bugun kalacak buyuk ihtimalle.

Bugün söylemesi ayıp kabız olmuştum tuvaletteyken baya koyu bezelyeden az küçük akıntı geldi. Rengi kahve vişne çürüğü gibiydi. Akıntı içindeydi. Sonra yine kirli sarı leke geldi. Şimdi kesildi. Siz diyince ben de korktum bu hafta hep kontrol günüm benim. yarına da hemen gittiğim klinliğe randevu aldım 9 unda devlet hastanesi randevum var. 10unda da doğumu planladığım perinatolog randevum var. Gerildim. Kızımda 12. haftadan 16. haftaya kadar yatmıştım Baya su gibi kanamam olmuştu. Bir de olduğunda gece evde tektim. Ama sebebi bulunamadı. Plesantada ya da kesede kanama alanı yoktu. Aklıma o günler geldi. Anksiyetem çok kötü oldu. Bugün ağladım da baya. Niye ben mutlu olamıyorum. Niye hep bebeğimi kaybetme korkusuyla yaşıyorum Allahım sana sığındım senden başka isteyecek kimsem yok diye.

Canım sakin ol bakalım bak grupta herkesin kanama lekelenme öyküsü var. Geçmişte çok kötü bir tecrüben var evet ama aynı şeyleri yaşama ihtimalin çok çok düşük. Ve bu sefer daha farkındasın, takip ediyorsun temkinlisin. Stresin de bebişine zararı var, her şey güzel oalcak. Lütfen böyle şeyler düşünme ve bu güzel günlerin tadını çıkar. Bebişin seninle ve gayet sağlıklı, tek istediği sakin atan bir anne kalbi sesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…