2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
kızlar beni bulantılar yoklamaya başladı sanırım yiyeceklerde tiksinme yaşıyorum. Bugün kahvaltımı yaparken durduk yere tiksinme geldi öğürdüm devam edemedim böyle olan var mı🥺
Dünden beri bende fe hafif hafif var, öncesinde yoktu. Öyle kusacak gibi değil de arka planda hep ben buradayım diyor
Kızlar az önce otururken bebeğin olduğu bölgeye öyle acı verici kramplar girdi ki evde bağırdım acıdan iki büklüm oldum sanki karnımı yırtıcı bi acıydı felaketti hem acıdan hem korkudan ağlamaya başladım. Böyle bi şey yaşayan var mı neden olmuştur acaba
Kuzu geçen gün hapşırınca aynısı bana oldu iki büklüm oldum kıpırdayamadım. Bugün onun kadar şiddetli olmasa da durduğum yerde benzeri oldu, gaz sıkışıyor heralde
Hiç bulantısı olmayan var mı?
Düne kadar yoktu bugün hafif hafif var
1 haftadır kahverengi akıntım vardı.. Doktor yatış verdi ve progestan 200 fitil..Normalde ayın 10 unda kontrolümüz vardı ama kahverengi akıntıdan dolayı yarın kontrole gidicez..Bol bol dua edin bize 🤲🤲
Canım benim çok geçmiş olsun. Hastanede gözetim altındasın içini ferah tut. Kırmızı gelemediği sürece sıkıntı yok.

Kızlar merhabalar 🌸 deneyimli annelere bir sorum olacak. Öncelikle cinsiyet hiç önemli değil sağlıkla kavuşmak önemli olan. Bugün bir anneden kız bebek çok bulantı kusma yapar erkek bebek yapmaz dedi kendi deneyiminden, östrojenden dolayı. Bana pek mantıklı gelmedi ama sormak isterim kız erkek bebeği olup belirti farklılığı olan var mıdır? 😇 benim sadece uyku yorgunluk 😴
Valla ben kızımda 4 Ay kustum günde 20 kere serum takılıyordu her gün . Suanda da midem berbat

Benimde bi kaç günden fazla sürdü akıntım yat dedi son gittiğim doktor yatıyorum

Banada fitil olarak çok beceremiyor hastalar ağızdan almak daha iyi dedi son gittiğim doktor başka doktor bıraktırmıştı lekelenmem artınca başladım çok tansiyonunun düşüyor halsiz bıraktırıyor ama şimdi daha iyiyim akıntınız afedersiniz kanama gibi mi yani su tarzı yoksa yumurtlama zamanımızda olur ya şeffaf uzayan öyle bişey mi
2 gün su gibi bı akıntıyla birlikte kahverengi şeklinde geldi..Sonraki günler normal akıntının içinde 3 4 damla kahverengi şeklinde geldi

Kızlar merhabalar 🌸 deneyimli annelere bir sorum olacak. Öncelikle cinsiyet hiç önemli değil sağlıkla kavuşmak önemli olan. Bugün bir anneden kız bebek çok bulantı kusma yapar erkek bebek yapmaz dedi kendi deneyiminden, östrojenden dolayı. Bana pek mantıklı gelmedi ama sormak isterim kız erkek bebeği olup belirti farklılığı olan var mıdır? 😇 benim sadece uyku yorgunluk 😴
Canım benim ilk gebeliğim erkekti 16 haftalık düşük oldu ama bulantı kusma olmadı. 3 yaşında da bi kızım var onda da bulantı kusma olmadı :) tiksinme oldu hiç birinde kusmadım. Şuanda bulantım kusmam yok :)

Canım benim ilk gebeliğim erkekti 16 haftalık düşük oldu ama bulantı kusma olmadı. 3 yaşında da bi kızım var onda da bulantı kusma olmadı :) tiksinme oldu hiç birinde kusmadım. Şuanda bulantım kusmam yok :)
16 haftalık mı bayağı büyümüş canım ya. Öncesinde kanamanın olmus muydu. Minnoş kızını Allah bağışlasın

2 gün su gibi bı akıntıyla birlikte kahverengi şeklinde geldi..Sonraki günler normal akıntının içinde 3 4 damla kahverengi şeklinde geldi
Ben bi hafta içinde 3 farklı doktora gittim canım normal dediler içimizi ferah tutalım inşallah Rabbim koruyacaktır 😘
Kızlar yarın doktora gideceğim 6+0 valla o kadar gerginim ki . Kötü bir şey duymaktan ödüm kopuyor
İnşallah pıt pıt miniğinizin kalp atışını duyarsınız ❤️
Kızlar karnınızın üstüne yatıyor musunuz ben sormayı unutuyorum hep
Ben hep yüzüstü uyuyabiliyorum ama sakıncalı mı bilmiyorum

Kizimda kusma falan olmamişti cok rahattim yiyip iciyordum canimda çok ustümdeydi fildir fildir geziyordum.
Herkes erkek rahat olur diyordu benim kizdi ❤

1 haftadır kahverengi akıntım vardı.. Doktor yatış verdi ve progestan 200 fitil..Normalde ayın 10 unda kontrolümüz vardı ama kahverengi akıntıdan dolayı yarın kontrole gidicez..Bol bol dua edin bize 🤲🤲
Hastanede olman çok daha iyi canım kontrol altında olursun hep yat hiç kalkma ayaklarının altında yastık koy hayırlı haberler alırsın inş
İşte yada evde olunca insan duramıyor bayramda geldi yoruldun tabi dinlen güzel inş bi problem çıkmaz iyi düşünelim iyi olsun 🙏🏻

Oksapari göbekten kendi kendine vuranlaron bilgilerine ihtiyacim var bugun ilk kez kendim deneyecegim 😬
Göbek deliğinin 3-4 parmak sağı yada soluna kuzum
Bi elinle etini hafif kıstır
İğneyi batır hafif yukarı doğru çek iğnenin içine kan gelmezse vur hepsini kan gelirse iğneyi çıkarttıp az daha kenarı dene kuzum
Bugün sağa yaptıysan yarın sol tarafa yap canısı
çok kolay aslında göbekten benim hiç acıtmadı

İğneyi batır hafif yukarı doğru çek iğnenin içine kan gelmezse vur hepsini kan gelirse iğneyi çıkarttıp az daha kenarı dene kuzum
Insallah canim göbegime bakinip duruyorum şu an henüz cesaret gelmedi 😬
Kendime igne batirmak zor geliyor ya

Batmiyor igne niye ucu giriyor gerisi gitmiyor 🙄

İğnenin içine kan gelmesi ne alaka onu anlamadım ben de kullanıyorum hiç bugüne kadar öyle birsey duymadım

X