2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
V Venus8 peki kontrole gittiniz mi doktorunuz neden olduğunu söyledi mi 🙄
Evet bebeğin kesesinin üstünde bir kanama alanı var. 2cm civarında Keseye yapışık bir şekilde. O yüzden ilaç içip uzanıyorum. Belki bebek büyürse o küçülür ya da kaybolur. Ben yurtdışındayım Türkiye de Ankara da birine sordurdum. O da bilkent şehir hastanesi riskli gebelikte onlarda aynı tedaviyi söyledi. Aynı zaman da böyle olup sonra geçen çok kişide varmış. Allahtan ümit kesilmez neticede.😌

AryaEvaninAnnesi AryaEvaninAnnesi kuzum bayram girince gidip baktiramadik..Yarın bakılacak ayakta biraz fazla durduğumda su gibi akıntı halinde geliyordu açık kahve..tedbir amaçlı yatış verdi bide progestan inşallah yarın kötü bişey çıkmaz..Bulantılarım aşırı arttı dün ilk kez ilaca rağmen kustum bayağ zoruluyor 8.nci hafta

Merhaba bende 6+4 oldum. Evde yatmamı söyledi doktor. Bir de progesteron alıyorum. 10 gün sonra kontrole gideceğim inşallah. Şu an umarım yatmak zorunda olan yoktur ama aynı şeyi yaşayan biri var mı diye merak ettim.
Benimde bi kaç günden fazla sürdü akıntım yat dedi son gittiğim doktor yatıyorum
1 haftadır kahverengi akıntım vardı.. Doktor yatış verdi ve progestan 200 fitil..Normalde ayın 10 unda kontrolümüz vardı ama kahverengi akıntıdan dolayı yarın kontrole gidicez..Bol bol dua edin bize 🤲🤲
Banada fitil olarak çok beceremiyor hastalar ağızdan almak daha iyi dedi son gittiğim doktor başka doktor bıraktırmıştı lekelenmem artınca başladım çok tansiyonunun düşüyor halsiz bıraktırıyor ama şimdi daha iyiyim akıntınız afedersiniz kanama gibi mi yani su tarzı yoksa yumurtlama zamanımızda olur ya şeffaf uzayan öyle bişey mi

AryaEvaninAnnesi AryaEvaninAnnesi kuzum bayram girince gidip baktiramadik..Yarın bakılacak ayakta biraz fazla durduğumda su gibi akıntı halinde geliyordu açık kahve..tedbir amaçlı yatış verdi bide progestan inşallah yarın kötü bişey çıkmaz..Bulantılarım aşırı arttı dün ilk kez ilaca rağmen kustum bayağ zoruluyor 8.nci hafta
Çıkmaz canım içini ferah tut bende de oluyor ara ara açık kahve akıntı ama kanama alanı yok inşallah sende de olumsuz bir şey çıkmayacak🥰

Ben de tuvalete çıkamıyorum ayıptır söylemesi. Gaz durumu da var ama o çıkıyor Allahtan. Çok süt tüketme bu aralar, ne rahatlatır hiç bilmiyorum ama
Sade soda , kayısı suyu veya kayısı tüketebilirsin. Bi de çay kahve tüketimine ara verdim tuvalete daha rahat çıkıyorum. Çay açık olsa bile kabızlığa neden olduğunu söylemişlerdi bana

Kızlar merhabalar 🌸 deneyimli annelere bir sorum olacak. Öncelikle cinsiyet hiç önemli değil sağlıkla kavuşmak önemli olan. Bugün bir anneden kız bebek çok bulantı kusma yapar erkek bebek yapmaz dedi kendi deneyiminden, östrojenden dolayı. Bana pek mantıklı gelmedi ama sormak isterim kız erkek bebeği olup belirti farklılığı olan var mıdır? 😇 benim sadece uyku yorgunluk 😴

Kızlar merhabalar 🌸 deneyimli annelere bir sorum olacak. Öncelikle cinsiyet hiç önemli değil sağlıkla kavuşmak önemli olan. Bugün bir anneden kız bebek çok bulantı kusma yapar erkek bebek yapmaz dedi kendi deneyiminden, östrojenden dolayı. Bana pek mantıklı gelmedi ama sormak isterim kız erkek bebeği olup belirti farklılığı olan var mıdır? 😇 benim sadece uyku yorgunluk 😴
Kızımda ne kustum ne midem bulandı sadece tatlıdan tiksiniyordum. 🤗 Bunda da midem bulantı desem bulantı değil ama sanki çamaşır makinesi kazanı gibi dönüyor.

Geçen bebiş kızdı canım hiç bulantım kusmam olmadı şimdi yine yok bence belirtilerle cinsiyet arasında ilgi yok canım🥰

Canım annem bana hamileyken aşırı bulantı kusmalar yaşamış. Ama eşimin annesi de eşime hamileyken aşırı bulantı kusma yaşamış yani cinsiyetle çok alakası yok heralde

Kizlar benim de hicbir belirtim yok en başından beri. Ne bulanti ne tiksinme. Ama niye endiselendiniz anlamadim. Ne güzel iste :)
Belirti olmayınca bir sıkıntı mı var diye insan korkuyor canım herhalde onun verdiği bir endişe ama güzel tabi şükür rahat geçiyor ilk aylar🥰

Kızımda ne kustum ne midem bulandı sadece tatlıdan tiksiniyordum. 🤗 Bunda da midem bulantı desem bulantı değil ama sanki çamaşır makinesi kazanı gibi dönüyor.

Geçen bebiş kızdı canım hiç bulantım kusmam olmadı şimdi yine yok bence belirtilerle cinsiyet arasında ilgi yok canım🥰

Canım annem bana hamileyken aşırı bulantı kusmalar yaşamış. Ama eşimin annesi de eşime hamileyken aşırı bulantı kusma yaşamış yani cinsiyetle çok alakası yok heralde
Ben de öyle tahmin etmiştim hurafelerden biri diye. Yine deneyimli olanlara sormak istedim teşekkürler 🙏🏻

Yatmaktan sanırım bende ayağa kalkınca halsizlik ve hafif baş dönmeleri hissediyorum. İlk idrarla beraber kanama görmüştüm o yüzden ne kadar oldu tahmin edemiyorum sonra kahve lekeler şeklinde ama ilaç kullanmaya başlayınca çok azaldı

X