2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Ben de senin gibiyim şu an mide ekşimesi ve yanması berbat bi de tiksinme çıktı o yüzden hiçbi şey yiyesim gelmiyo. Ne yapıcam bilmiyorum bugün mesela sadece yoğurtlu makarna yiyebilirim iğrenç geliyo her şey. Yemek nasıl yapcaz bu şekilde bilmiyorum bugün yemek yapcaktım ama vazgeçtim. Eşime myoğurtlu makarna yap dedim. Ve gerçekten bitkin ve halsizim temizlik yapmam lazım yapcak gücüm yok napcam bilmiyorum

inan ki ayni dert bende de var, yemek yapmaktan bile inanlimaz tiksindim artik, yemegi dusununce bile tiksinti geliyor.

Bence erkek herkes öyle diyor. Çin takvimi de erkek. Kız olursa herkes ters köşe

Canım ölüyorum resmen 4haftalıktan beri benim de. Ne yapıcaz.süt içtim olmuyor.karpuz söndürüyor biraz
inan ki ne varsa denedim. zencefil cayi, salatalik, sut, sekerli yogurt, su. aklina ne gelirse. ilk gunden beri var ve hic bir care bulamadim. tek yaptigim sey dik otorup, uyurken de yastigi dik koymak. elimden baska hic bir sey gelmiyor.

Bide yani sira bulanti var, o da beni mahfetti. Ikisi de gercekten öldürdü beni. aglamak isityorum resmen

1 haftadır kahverengi akıntım vardı.. Doktor yatış verdi ve progestan 200 fitil..Normalde ayın 10 unda kontrolümüz vardı ama kahverengi akıntıdan dolayı yarın kontrole gidicez..Bol bol dua edin bize
Bende aynı durumdayım. Allah yardımcımız olsun. Sağlıkla görmeyi nasip eder inşallah yarın. Endişe etmeyin

1 haftadır kahverengi akıntım vardı.. Doktor yatış verdi ve progestan 200 fitil..Normalde ayın 10 unda kontrolümüz vardı ama kahverengi akıntıdan dolayı yarın kontrole gidicez..Bol bol dua edin bize
Kanama alanı görüldü mü kesede. Bende kanama alanı görülmedi o yüzden leke normal kabul edildi. Benim de kontrolüm var bakalım ne olacak göreceğiz. Bugün benim de baya koyu geldi. Allah hepimizin yardımcısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…