2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar çin takviminde kız, hiçbir şey hissetmiyorum içime hiçbi şey doğmuyo. Eşimin içine erkek doğuyo. Bi de kafamı karıştıran yumurtlama döneminde tek ilişkiden hamile kaldım. Yumurtlama döneminde olunca erkek olıyo diyolar o yüzden erkek heralde diyorum

Kızlar çin takviminde kız, hiçbir şey hissetmiyorum içime hiçbi şey doğmuyo. Eşimin içine erkek doğuyo. Bi de kafamı karıştıran yumurtlama döneminde tek ilişkiden hamile kaldım. Yumurtlama döneminde olunca erkek olıyo diyolar o yüzden erkek heralde diyorum
Ben kızıma yumurtlama günü tek ilişkide hamile kaldım 😂 direk çürütüyorum.

Kendinizi dinlemeyi bırakın kızlar boşverin konuyu değişelim hadi :))))) Çin takvimine baktınız mı ? İçinizden geçenle Çin takvimi aynı mı bakalım :) hislerimiz doğru mu çıkacak :) ben başlayayım erkek hissediyorum Çin takvimi de erkek diyor 😉
Çin takvimi kız diyor canım bende kız hissediyorum, çevremde kız diyor bakalım hayırlısı
😂😂 Kayınvalidem kesin ikiz diyor 😂😂🐣🐣🐣

Kendinizi dinlemeyi bırakın kızlar boşverin konuyu değişelim hadi :))))) Çin takvimine baktınız mı ? İçinizden geçenle Çin takvimi aynı mı bakalım :) hislerimiz doğru mu çıkacak :) ben başlayayım erkek hissediyorum Çin takvimi de erkek diyor 😉
Bende hislerim erkek ve Çin takvimi de erkek diyor ilk çocuk hayırlısı 😍

Görünebilir kuzum ama boyut olarak çok ufak olduğu için bazen gözden kaçıyo 2. Kese bi kaç hafta geç gözükebiliyo yada belki tek kesede 2 bebekde olabilir 😍 rabbim gönlüne göre versin inş 😍
Anladım canım benim Aminnnn 🤲🏻❤️🧿Rabbim hepimizin gönlüne göre versin 🤲🏻

Çin takvimi erkek diyor geçenkinde kız dedi tutturdu eşim geçnkinde kesin kız dedi şimdi kesin erkek diyor etrafındakilerde erkek diyor ama ben gün aşırı ilişkiyle hamile kaldım o yüzden kız diye düşünüyorum açıkçası bakalım kiminki tutacak🤣

Gunaydın 🌸🌸
Kızlar hangi vitaminleri kulanıyorsunuz. Doktorum bana sadece folik asit kullan dedi. Probiyotık ve d vitamini kullanıyordum bıraktırdı. Omega3 u sormadım ama onu kullanmıycam sanırım. İlk uc ay kemık gelısımı nedenıyle sadece folık asit dedı
Ben de sadece folik asit kullanıyorum canım ama bu hafta vitaminlere bakılacak bakalım ekstra bir şey verir mi bilmiyorum

Çin takvimi erkek diyor geçenkinde kız dedi tutturdu eşim geçnkinde kesin kız dedi şimdi kesin erkek diyor etrafındakilerde erkek diyor ama ben gün aşırı ilişkiyle hamile kaldım o yüzden kız diye düşünüyorum açıkçası bakalım kiminki tutacak🤣

Ben de sadece folik asit kullanıyorum canım ama bu hafta vitaminlere bakılacak bakalım ekstra bir şey verir mi bilmiyorum
Çin takvimi bende hep ters tepti 🤣 düşüğüm için kız diyordu erkek çıktı kızım için erkek diyordu kız çıktı bunda da bakalım hayırlısı daha kese görmeden don biçtim çocuğa 🤣

Ben probiyotik ve d vitamini alıyorum d vitaminim düşük. Probiyotik de idrar yolu enfeksiyonunu önlüyor diye kullanıyorum (projin). Folikasit de marka önemli değilmiş 400lük herhangi biri olur dedi doktor.

Canım ben doktorumun önerisiyle folik asit d vit iyot b12 olan bi sprey kullanıyorum.
Bi de haftada 3 omega.
İlk gittiğim doktor da sadece folik asit demişti bu da böyle dedi bilmiyorum ne söylenirse yapıyoruz işte
Benım dr neden vermedı kı acaba. Kızımda da kullanmıstım dıye hatırlıyorum vitaminleri ama emın degılım unutmusum zaman gecınce😀
Bu cuma tahliller için baska doktora gıdıcem ona da sorayım . Kemık gelısımı ılk uc aydaysa destek almak daha dogru gıbı ama kullanma dedıgıne gore vardır bır nedenı

Ben hamile kaldıgım günü bilmiyorum bakamadım o yüzden

Çin takvimi bende hep ters tepti 🤣 düşüğüm için kız diyordu erkek çıktı kızım için erkek diyordu kız çıktı bunda da bakalım hayırlısı daha kese görmeden don biçtim çocuğa 🤣
Ben daha hamile kaldığımı bilmeden bakıyordum🤣 sağlıkla vaktinde doğsunlar cinsiyeti hiç önemli değil ama insan merak ediyor yine de 🤭

Günaydın. Bugün 8+0 dayım. Son 2 gündür benimde bulantılar varla yok arası, prilam içmeyi bıraktım. Kasık ağrımda yok bir kaç gündür. 5 ay önce 8+5 de bebeğimin kalbi durmuştu. O zaman belirtiler gitmişti. Endişelenmemek içten değil. İyi düşünmek istiyorum. Haftaya çarşamba kontrolüm var umarım her şey yolundadır.
Bende sizinle aynı şeyleri hissediyorum ya bikac şeyden tiksinme hariç hiç belirtim kalmadı sanki endişeleniyorum ve doktor üç hafta sonra gel dedi o zamana kadar dayanamayıp başka doktora giderim sanırım

Canım zaten ibs var bende laktoz intöleransım var normalde süt asla içmem hatta süt ve süt ürünleri de yramaz bana şimdi bebek için peynir falan yiyiyprum. Kabızım da üstelik ama dediğim gibi hep kabızlık sorunım vardı zaten çok çok zor ne yapsam işe yaramıyor
Canim bende de IBS ve laktoz sorunum var.
Içim rahat tüketiyorum ben.
Laktozsuz olanlar bagirsaklarimi rahatsiz etmiyor. Sen de dene istersen.
İbs icin pek secenek yok ne yapsan da o kabiz ya da ishal mutlaka bela oluyor başina.
Şeker sorunun yoksa kabizlik icin kayisi hoşafi , nar suyu iyi geliyor.
Kabizligi cozersen gaz sorunun da azalir.

Kiz hissediyorum.
Eşim erkek diyor.
Çin takvimi erkek diyor.

X