2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Hayırlı olsun kuzum 😍 sağlıkla kucağına al inş
Beta değerinin çok alakası yok sanırım bende çok bakındım formda çok yüksek gidip tek kese tek bebek görende var ortalama gidip ikizi olanda var kuzucum
Sanırım 6. Haftalarda belli olur
Rabbim gönlüne göre versin 💖🌹 inş çoğul gebelik nasip olur
Sağol canım Amin Rabbim isteyen herkese nasip etsin İnşaallah 🤲🏻❤️🧿 ben 5+2 de görünür diye hala ümitliyim 😂😂😂

Hayırlı olsun kuzum 😍 sağlıkla kucağına al inş
Beta değerinin çok alakası yok sanırım bende çok bakındım formda çok yüksek gidip tek kese tek bebek görende var ortalama gidip ikizi olanda var kuzucum
Sanırım 6. Haftalarda belli olur
Rabbim gönlüne göre versin 💖🌹 inş çoğul gebelik nasip olur
Amin canım benim ❤🧿🤲🏻 Eşimle ikimizde hep hayaliydi ikiz bebek sahibi olmak bu 3. Transferim biri tek embriyo düşük oldu 2. Yine tek embriyo transferi Tutmadı bu 3. İlk defa 2 embriyo transfer edildi İnşaallah ikisi de tutunmuştur benimledir 🌸🤲🏻

Canım benim tüp bebek değil ama değerlerim 2 güne 3.5 kat arttı fakat tek bebiş var ona bakmıyor gönlünden ikiz gebelik geçiyorsa inşallah öyledir canım😍

Bel ve kasık ağrısının yanında lekelenme de var canım ama bebişi ve kalp atışını gördük hiç endişelenme o yüzden inşallah sağlıklı bir hamilelik geçirip bebeğini veya bebeklerini kucağına alacaksın🤩
Benim transferden sonra 8. Güne göre bayağı yüksek o yüzden ikiz olabilir mi diye düşündüm açıkçası ilk transferimde aynı dönemlerdeki değerim bunun üçte biriydi hala umudum var 😂😂😂

Benim transferden sonra 8. Güne göre bayağı yüksek o yüzden ikiz olabilir mi diye düşündüm açıkçası ilk transferimde aynı dönemlerdeki değerim bunun üçte biriydi hala umudum var 😂😂😂
Hadi inşallah ikizdir canım 6. Haftada bebekler gözükünce belli olur 😍

Kızlar merhaba tüp bebek tedavisiyle şuan hamileyim 4+6 olduk 😊 regl günümden 1 gün önce yani transferimin 8 günü 230 10. Günü 609 çıktı değerim iki embriyo transfer edilmişti bu şekilde değerleri olup ikiz gebeliği olan var mı
Benim 10 gün değerim 351 di. Tek embriyo transferim oldu. Sizinki iki katına çok yakın belki bir fikir olur 🙏🏻

Sağol canım Amin Rabbim isteyen herkese nasip etsin İnşaallah 🤲🏻❤️🧿 ben 5+2 de görünür diye hala ümitliyim 😂😂😂
Görünebilir kuzum ama boyut olarak çok ufak olduğu için bazen gözden kaçıyo 2. Kese bi kaç hafta geç gözükebiliyo yada belki tek kesede 2 bebekde olabilir 😍 rabbim gönlüne göre versin inş 😍

Ben de tuvalete çıkamıyorum ayıptır söylemesi. Gaz durumu da var ama o çıkıyor Allahtan. Çok süt tüketme bu aralar, ne rahatlatır hiç bilmiyorum ama
Canım zaten ibs var bende laktoz intöleransım var normalde süt asla içmem hatta süt ve süt ürünleri de yramaz bana şimdi bebek için peynir falan yiyiyprum. Kabızım da üstelik ama dediğim gibi hep kabızlık sorunım vardı zaten çok çok zor ne yapsam işe yaramıyor

X