2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Günaydın. Bugün 8+0 dayım. Son 2 gündür benimde bulantılar varla yok arası, prilam içmeyi bıraktım. Kasık ağrımda yok bir kaç gündür. 5 ay önce 8+5 de bebeğimin kalbi durmuştu. O zaman belirtiler gitmişti. Endişelenmemek içten değil. İyi düşünmek istiyorum. Haftaya çarşamba kontrolüm var umarım her şey yolundadır.

ben de aynı durumdayım. daha çok reflü var bulantı rahatsız etmiyor reflüye göre. ara kahve lekeler devam ama alıştım. benim sonraki randevum 10 mayıs. inşallah kalp atışını duyarım.(geçen randevuda görmüştük kalp atışını)

Benim de 3 gündür yoktu bugün sabah akıntı geldi kahve rengi var içinde. Normal dedi doktor ama ister istemez insan huzursuz oluyor. Allah yardımcımız olsun.

İnsan hep geçmişi ile kavgada ben de hep erken doğrurum diye korkuyorum. Çağırmayalım korkuları ama şöyle için rahat olsun benim 1 2 gün hiç belirtim olmuyor bi anda bi geliyor. Bir gün bir günü tutmuyor. Zaten 12. Haftaya girince kesiliyor tüm belirtiler.

Yolundadır inşaallah. Arada kesilme oluyormuş. Zaten bulantı bir noktada geçecek. Benim bayadır kasık ağrım yok. Bulantım yoktu o başlayacak mı anlamadım midemden rahat da değilim çok rahatsız da

Günaydın bende 8 haftadsyim benim yorulunca kaşık ağrısı oluyor bulantı yok gibi ama koku hassasiyeti var haftaya salida ben gidicem ins hayırlısı ile sıkıntı yoktur endişe oluyor 9 haftadan sonra zaten düşük vs riski azalıyor

İnşaallah duyarsın. Az kalmış randevuna. Beni bir ay sonra çağırmıştı.

Ya valla ultrason cihazı olsa hergün bakarız o derece kimseye demedik bebeği sırf bu yüzden korkudan.
Yolundadır inşaallah. Arada kesilme oluyormuş. Zaten bulantı bir noktada geçecek. Benim bayadır kasık ağrım yok. Bulantım yoktu o başlayacak mı anlamadım midemden rahat da değilim çok rahatsız da
6. Haftadan sonra başladı zaten bu bebeğimde, öncekinde 4+4 de başlayıp çok aşırı seyretmişti bulantı. Gece reflü vardı sonra mide ağrısına çevirdi gastrite
İnşallah canım. 9. Haftayı bi geçsek endişelerim azalacak. Allah yardımcımız olsun hepimizin.

Kendinizi dinlemeyi bırakın kızlar boşverin konuyu değişelim hadi :))))) Çin takvimine baktınız mı ? İçinizden geçenle Çin takvimi aynı mı bakalım :) hislerimiz doğru mu çıkacak :) ben başlayayım erkek hissediyorum Çin takvimi de erkek diyor

Ben birşey hissetmiyorum çin takvimi kız diyor. Ama kızım olsun istiyorum. Çünkü kızımı kaybettim. Eşyaları duruyor içimde uktem var. Ama tabi öncelikle sağlık

Kızlar çok gazım var ve bazen çıkaramıyorım ağrı yapıyo çok şişirdi beni bu durum napcağımı şaşırdım.
Canim normalde de hergun tuvalete girenlere şasardım simdi gaz ve kabızlık gibi bir şey var ama çözümünü bulduk sanki pamuğa zeytin yagıni tampon yapıp koy oraya kalsın ama sabahtan aksama gelir geliyor

kızlar beni bulantılar yoklamaya başladı sanırım yiyeceklerde tiksinme yaşıyorum. Bugün kahvaltımı yaparken durduk yere tiksinme geldi öğürdüm devam edemedim böyle olan var mı

Ben birşey hissetmiyorum çin takvimi kız diyor. Ama kızım olsun istiyorum. Çünkü kızımı kaybettim. Eşyaları duruyor içimde uktem var. Ama tabi öncelikle sağlık
Bende oğlumu kaybettim bizim de kıyafetlerimiz duruyor. Allah’a şükür kızım var bi de sağlıklı bi oğlum olursa tadından yenmez

Dün annemlerde yapmışlar bana haberim yok makasa oturmuşum babaannem var oda diyor kız anası yüzün var diye kız kız diyip duruyorlar bana ama çin takvimine bakmadim dur onada bakayım

Gunaydın
Kızlar hangi vitaminleri kulanıyorsunuz. Doktorum bana sadece folik asit kullan dedi. Probiyotık ve d vitamini kullanıyordum bıraktırdı. Omega3 u sormadım ama onu kullanmıycam sanırım. İlk uc ay kemık gelısımı nedenıyle sadece folık asit dedı

Ben probiyotik ve d vitamini alıyorum d vitaminim düşük. Probiyotik de idrar yolu enfeksiyonunu önlüyor diye kullanıyorum (projin). Folikasit de marka önemli değilmiş 400lük herhangi biri olur dedi doktor.

Canım ben doktorumun önerisiyle folik asit d vit iyot b12 olan bi sprey kullanıyorum.
Bi de haftada 3 omega.
İlk gittiğim doktor da sadece folik asit demişti bu da böyle dedi bilmiyorum ne söylenirse yapıyoruz işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…