2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar benim karnım çok fena şiş ya sanki 5-6 aylık hamileyim görümcem hamileliğimi bilmiyor bugün karnımı göstererek kilo almışsın dedi sanırım daha şimdiden hamile pantolonu almak zorundayım beli lastikli olan pantolonlardan giyiyorum zaten düğmeliler mümkün değil kapanmıyor

Kızlar ben önceden de yazmıştım benim kahverengi lekenmem var iki güne bi doktora gidiyorum bugün dayanamadım başka doktora yine gittim progestana başlattı bu diğeri kesmişti kalp atışını gördü fakat lekelerim olduğu için düşük tehliken var yat dinlen ilacı kullan dedi inşallah bebeğime hiç bişey olmaz dua edin lütfen

Şu an eşimle bi kfede oturuyrouz oturduğum gibi Pantolonun düğmesini ve fermuarını biraz açmak zorında kaldım çatlamak üzereyim ben de çok şişim

Şu an eşimle bi kfede oturuyrouz oturduğum gibi Pantolonun düğmesini ve fermuarını biraz açmak zorında kaldım çatlamak üzereyim ben de çok şişim
Eşimle tiyatroya gittik bi ara pantolonu açıyorum eşim diyor ne yapıyorsun dedim sus pantolonu açıyorum sapık gibi düğme fermuar açık kalacak bi gün

Kızlar bir forumda kesenin tam yuvarlak olması gerektıgını okudum . Benimki ince uzun . Sağlıksız bir durum mu var demek bu ?

Benim de bugün aynı şey oldu kayınvalide tüm akrabalarının içinde genç kızlardan yardım istedi mutfak için onun midesi bulanıyor da dedi tabi herkes anladı oysa görebiliyorum yani mutfağa giriyorum ama maksat duyurmak

Canım o ultrason açısı ile alakalı. Kese bozuk olsa zaten direk söylüyorlar. Kese bozuk denilirse zaten gebelik sağlıklı değil demektir
Bir şey söylemedi ama emin mi olamadı acaba ya da daha önce düştüğüm vs oldu diye mi söylemedi kafamda deli sorular

Hayır canım kese bozuksa bu söylenmeyecek bir şey değil merak etme. İnternette görüp kendine kuruntu yapma. Bu arada benim de yuvarlak değil
Canım teşekkür ederim. Perşembe gideceğim ya gerginlik zirve yaptı. Kötü bir şey duyacağım sanki

Geçen de yazmıştım aynı durumdayım. Kotlarım olmuyor H&M’de kot belini büyütücü bir aparat var. Hamileler için. Ondan alacağım henüz hamile kıyafeti giymeye hazır değilim

Progestandan sonra lekelenmelerin kesilir umarım canım. İnsan ister istemez takılır.. kalp atışını duymuşsun ne güzel. Sağlıkla devam etsin

Geçen de yazmıştım aynı durumdayım. Kotlarım olmuyor H&M’de kot belini büyütücü bir aparat var. Hamileler için. Ondan alacağım henüz hamile kıyafeti giymeye hazır değilim
Kesinlikle daha 2. Aydan hamile kıyafeti mi giyilir Ama şu bel büyütücüye bir bakayım beni bekliyor canım pantolonlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…