2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
İnternetten baktım şimdi ama çıkmadı bir şey karşıma sadece Amazon da çıktı o da tükenmiş zaten🥲
Ben aradim hic cikmadi 😅
Zayiflicam diye dolabimi yenilemedim ama tekrar hamile kalinca 6 aylik hamile saniyorlar o kadar göbekliyim yani, üstlerin çogu oluyor da pantolonlar eyvah eyvah giyecek bir sey bulamiyorum ya 😅

İnternetten baktım şimdi ama çıkmadı bir şey karşıma sadece Amazon da çıktı o da tükenmiş zaten🥲

Aradığınız böyle bir şey mi acaba? Sanırım trendyolda var ama bu mu bilemedim. @Kendikendine

Ben aradim hic cikmadi 😅
Zayiflicam diye dolabimi yenilemedim ama tekrar hamile kalinca 6 aylik hamile saniyorlar o kadar göbekliyim yani, üstlerin çogu oluyor da pantolonlar eyvah eyvah giyecek bir sey bulamiyorum ya 😅
Aynı aynı canım ya ben ekim ayında 50 kilo vermiş ama ne yazıkki göbeği sarkmış bir hatun olarak kendime 38 beden kıyafetler aldım🙈 sonra yine boğazım durmadı ve kilo aldım 40 beden pantolonlara giriyordum ama şu an mümkün değil üstlerde sorun yok dediğin gibi ama pantolon yok ve her gün işe gidiyorum şaka gib🥹

Aradığınız böyle bir şey mi acaba? Sanırım trendyolda var ama bu mu bilemedim. @Kendikendine
Sağ ol canım aynen bu olmalı aradığımız şey hemen bakacağım😍

Bu da işe yarar görünüyor.
Hamile taytlari da ilgimi çekiyor hamilelik kotlarindan daha kullanişli olur galiba.
Hamilelik kot var benim giyemiyorum rahatsiz ediyor.

Aynı aynı canım ya ben ekim ayında 50 kilo vermiş ama ne yazıkki göbeği sarkmış bir hatun olarak kendime 38 beden kıyafetler aldım🙈 sonra yine boğazım durmadı ve kilo aldım 40 beden pantolonlara giriyordum ama şu an mümkün değil üstlerde sorun yok dediğin gibi ama pantolon yok ve her gün işe gidiyorum şaka gib🥹
Benim normalim 36-38 beden canim.
Hamile kalinca kilo aldim sezeryandan sonra da göbegim kaldi vericem diye ugrastim ama olmadi 😬 simdi tekrar hamile kalinca o kiyafetlerime girebilme umudumu kaybettim 😅

Hamile kalinca kilo aldim sezeryandan sonra da göbegim kaldi vericem diye ugrastim ama olmadi 😬 simdi tekrar hamile kalinca o kiyafetlerime girebilme umudumu kaybettim 😅
Sezeryan göbeğinden çok şikayetçiler gerçekten olsun artık 2. Bebekten sonra inşallah tamamen kurtulursun canım💕

Bende bulantı da yok aman aman uyku basması da yok, hatta geceleri uykum bölünüyor zor uyuyorum. Bu durum beni korkutmuyor değil 😟
Bende öyleyim tam şuan bunu düşünüyordum bulantım kesildi uzun süre oldu kesileli hiç belirtim yok sanki çok nadir göğüs ucum sızlıyor Perşembe randevum var ama nasıl korkuyorum 😥😥😥

Sezeryan göbeğinden çok şikayetçiler gerçekten olsun artık 2. Bebekten sonra inşallah tamamen kurtulursun canım💕
Amin canim insallah bebegimi saglikla alayim da kucagima kilo sorun degil verilir ❤
Hamile tayti var onlara da bir göz at istersen canim rahat görunuyor.

Amin canim insallah bebegimi saglikla alayim da kucagima kilo sorun degil verilir ❤
Hamile tayti var onlara da bir göz at istersen canim rahat görunuyor.
Tayt zaten her türlü rahat oluyor şu an pantolon için erken zaten herhalde Eylül gibi alırım hamile pantolonu ama tayt mantıklı bir bakayım canım sağ ol🥰

Ya yaşadıklarımızdan sonra korse giymek aklıma bile gelmedi. Ben önceki hamileliğimden daha zayıfım ama alt göbek kaldı. 🥲 Hoş ben hamileliğim başlayalı beri 4.5 kg verdim. Hedefim; 58 3 kg kaldı. 68 ile de doğuma gitmek.

Ya yaşadıklarımızdan sonra korse giymek aklıma bile gelmedi. Ben önceki hamileliğimden daha zayıfım ama alt göbek kaldı. 🥲 Hoş ben hamileliğim başlayalı beri 4.5 kg verdim. Hedefim; 58 3 kg kaldı. 68 ile de doğuma gitmek.
Eşim kizimizin eşyalarini götürmustü evden benim bazi esyalarim da gitmisti korse de bunlardan biri.
Benim aklima gelmedi ama doktor söylemisti korse kullan diye.
Kullanamadim kilo o an düşünebilecegim son şey bile olamazdi.
64 kiloyum yemegi kestim ama kilo veremiyorum almiyorum da sabit kaldim 😏

Eşim kizimizin eşyalarini götürmustü evden benim bazi esyalarim da gitmisti korse de bunlardan biri.
Benim aklima gelmedi ama doktor söylemisti korse kullan diye.
Kullanamadim kilo o an düşünebilecegim son şey bile olamazdi.
64 kiloyum yemegi kestim ama kilo veremiyorum almiyorum da sabit kaldim 😏
Ben de 66.6 idim 61.8 e düştüm. Bir süre daha diyete devam edeceğim ben. 12.haftaya kadar en azından şekeri dengelemem gerekiyormuş

Ben de 66.6 idim 61.8 e düştüm. Bir süre daha diyete devam edeceğim ben. 12.haftaya kadar en azından şekeri dengelemem gerekiyormuş
Yine iyi vermişin canim ben hiç veremedim.
Günde tek ögün yiyorum bazen o halde kilom sabit kaldi.
Benim seker de duşmuyor ilac vermiyor doktor.
Kaçinci aydan sonra şeker bebege zarar veriyor acaba ?

X