2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Ya o kadar sinirliyim ki.. tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım ve sadece anneme ve kaynanama söyledik.. ablalarıma söylemedim bile ne ılur ne olmaz biraz zaman geçsin diye. Sadece keseyi gördük daha kalp atışını duymaya gidemedik bile randevumuz bayramdan sonra.. benim kaynana olacak kişi herkese duyurmuş beni arayıp hayırlı olsun diyorlar o kadar sinirliyim ki kalbimin hızlı hızlı çarptığını bile hissediyorum elim ayağım titriyor sinirden

Cok sacma ve saygısızca degil mi ya

Haklısın hiç hoş olmamış. Kimseye söylememeyi seçtiğinde kimseye söylenmemeli.. Ama yine de sakinleşmeye çalışmalısın. kendin için, bebeğin için .! Bayramdan sonra bebeğinin kalp atışını da duyarsın umarım ve bu tatsız durumu tamamen unutursun.

Umutmaya çalışıcam çünkü by sinirle zarar veriyorum aslında.. eşim çalışıyor aradım kavga ettim bayram bayram ağzımda tat bırakmadı ya gereksiz varlık saygısız şey

Canım çok haklısın özel bir durum sonuçta bizim için ben hala daha duyurmak istemiyorum cinsiyet partisi yaparken açıklayacağım. Korkuyorum hala daha bir şey olursa diye. Gerçekten saygı duyulmasi gereken bir durum bu

Seni çok iyi anlıyorum ben sadece anneme söyledim kayınvalideme söylemedim tutamaz çünkü. Hala bilmiyor eşim de söylemeyelim dedi.

Aynısı benim başımda da var canım söylemeyelim dedik aile dışına geçen kayınvalidemin arkadaşı msj atmış hayırlı olsun diye bişey demedim artık sevincini paylaşmak istiyor sanırım ama saygı duyulmalı benim çok düşüğüm var o yüzden bi süre söylememe taraftarıydım ama işte olmadı Canını sıkma sakin olmaya çalış bebeğini düşün ve rahatla keyfini çıkar bugünlerin

Umutmaya çalışıcam çünkü by sinirle zarar veriyorum aslında.. eşim çalışıyor aradım kavga ettim bayram bayram ağzımda tat bırakmadı ya gereksiz varlık saygısız şey
Benim sadece annemle kardesim biliyor. Kaynanama söylemedik bilse çok üzülür zaten.
Kaynanan cok gereksiz davranmis ama kendini ve bebegini dusun canim üzülmemeye calis.
Olan olmuş uzulerek kendini yipratma.

Kızlar desteğiniz için çok teşekkür ederim buraya yazmak iyi geldi çünkü bu durumu paylaşacak kimsem yok yazmasaydım hala sinirden köpürmeye devam edecektim.. haklisiniz olan oldu çocuğumu düşünüp sakin kalmalıyım.. inşallah sağlıkla kucağa alırız hepimiz bu saçma insanların ağzını kapatırız.. Allahım hepimize yardım etsin

O kadar haklısın ki canım ama sakin ol bebiş etkilenmesin böyle düşüncesizlikleri yapabiliyorlar aslında amaç kötü değil tabi ama senin kararına saygı duyması ve susması gerekiyordu ama kv sağ olsun genelde hep böyleler

Canım seni çok iyi anlıyorum. Ben de benzer bi şey yaşadım. Normalde kalp atışını duyana kadar ailelere bile söylemeyecektik ama eşim çok istediği için ailelerimize söyledik. Kimseye söylemeyin diye defalarca tembihledik. Benim babam gitmiş babaannem ve halamın yanında ağzından kaçırmış. Normalde de böyle yapcak biri değildir asla ama. Sevincine verdim ama çok üzüldüm çünkü halam da diğer halama kuzenlere falan söylemiş. Eşime çaktırmıyorum artık bildiklerini. Bu kez bak gördün mü bana söyletmedin herkes yaymış diyecek diye suspusum. Bi müsade edin de biz söyleyelim dimi? Bizdrn duysun insanlar. Daha bir tane yakın arkadaşıma bile söylememişken böyle bi durumun rızam dışında gelişmesine sinirden çıldırdım üç dört gün atamadım üzerimden. Ki söylediğinde kesenin içinde bebek bile yoktu. Artık durumu kabullendim napalım babam sonuçta o da çok üzüldü sonradan o yüzden onu daha da üzmek istemiyorum olan oldu diyorum kendini üzme olan bize oluyor

Ay benimki sevinçten değil ya tamamen boşboğaz ve saygısız olduğu için zaten iletişim çok az kuruyordum muhattap olmuyordum şimdi artık iyice uzak durucam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…