2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Bana da doktorum normal dedi sebebini de söyledi hatta rahim ağzında önceki ilişkilerden damar çatlakları oluyor şu anda rahim genişlediği için onlardan kan geliyor dedi
Ya bunu da duymamıştım önceden normal o zaman bakalım bu 5 günüm kaldı zaten muayeneme hayırlısıyla Teşekkür ederim canım

Benim doktor da dikiş yanlısı değil bakacağız dedi inşallah bende de yoktur tesadüfi bir durumdur ama bilmiyorum kafalar çok karışık

Benim doktor da dikiş yanlısı değil bakacağız dedi inşallah bende de yoktur tesadüfi bir durumdur ama bilmiyorum kafalar çok karışık
İnşallah canım ben gözümü karartıp bi çocuğumu daha riske attım değdi 39 haftalık normal doğum yaptım :) darısı sana inşallah.

Biz dün gördük kalp atıışını doktor tahlil istedi onları yaptırıp sonuçları çıkınca tekrar gideceğim canım
Daha önce yaptırdığın tahlillerden farklıntahlil mi istedi yoksa değerlerini kontrol etmek için aynı tahlillerin tekrarını mı yapacak canım

Daha önce yaptırdığın tahlillerden farklıntahlil mi istedi yoksa değerlerini kontrol etmek için aynı tahlillerin tekrarını mı yapacak canım
Benim daha önce istemedi canım kalp atışını görelim ondan sonra yaparız demişti ilk olacak sen duydun mu kalp atışını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…