2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
atak bu bizde de durum aynı bakıyorum uyumuş oh demeden uyanıyor

Sütü az olup da bu ürünü kullanan oldu mu? Nasıl sonuçlar aldınız? Benim sütüm hep öğün neredeyse bir yemek kaşığı kadar geliyor işe yarar mı?

Eklentiler

• 26C57AC7-F80A-4717-89B1-5FFF539F12CD.png
    315,2 KB · Görüntüleme: 34
Ben bı kere bebek kuvetinin tipasini çıkarıp dusakabinin içine koydum üstüne filesini taktim öyle yıkadım o da çok rahat oldu ama genelde kendi kucağımda yikiyorum artık yıkaması bitince eşime veriyorum o giydirirken ben yıkanıp cikiyorum

2740 doğmuştu, 3,5 aylıkken 5200’dü. 15 günde ancak 100 gram bile almamış çok hareketli ve kustuğu için alamadığını düşünüyorum. Bakalım doktor ne diyecek.
Ben de aynısını düşünüyorum. Yere koyduğum anda dönmeye başlıyor odanın diğer tarafından topluyorum, mekik çeker gibi kalkmaya çalışıyor ama kilo da alsın gelişsin istiyorum.
Çok teşekkürler bilgilendirme için. Bakalım doktor önerir heralde bi mama ona göre başlarız biz de

2740 doğmuştu, 3,5 aylıkken 5200’dü. 15 günde ancak 100 gram bile almamış çok hareketli ve kustuğu için alamadığını düşünüyorum. Bakalım doktor ne diyecek.
Bence gayet iyi kilosu ama doktorunuz daha iyi bilir tabii

Sütü az olup da bu ürünü kullanan oldu mu? Nasıl sonuçlar aldınız? Benim sütüm hep öğün neredeyse bir yemek kaşığı kadar geliyor işe yarar mı?
Canım ben günde 2 kez 2 şer tane içiyorum bana çok faydası oluyor Eczacı günde 4 kereye kadar içebilirsin demişti. Süt durumuna göre arttırıp azaltiyorum içmeyi

Ben de başka markanın aynı içeriğini kullanıyorum. Faydası olduğunu düşünüyorum. Bestlak damla da kullandım mesela o etki etmedi bende

Maşallah demekki çok hareketli benim mekik çeker gibi yapıp oturmaya çalışıyor ama dönme çabası hiç yok ben yardım edersem ancak öyle oda zorla

Kızlar günlerdir kollarım ve bacaklarım deli gibi kaşınıyor sizce ne yapsam geçer , mahvetti beni kaşımaktan yara oldu her tarafım

4 aylık kontrolünde 59 cm 6 kg geldi benim kızım da. Doktor 1,5 ayda 1,6 kg aldığını görünce ne yapıyorsan aynen devam et dedi maalesef sütüm az mama ağırlıklı gidiyoruz öyle olunca bayram sonrası (kısım 28 Kasım doğumlu yani 5. Aya yakın) ek gıdaya başlamaya karar verdik. Mevsim meyvesinde meyve suyu, sebze çorbası ve yoğurt bunları üçer gün deneyeceğim. Alerji olmazsa sabah meyve suyu, öğlen çorba akşam yoğurt şeklinde öğünlere yayacakmışız. Hadi hayırlısı dedim.
Aptamil prosyneo kullanıyoruz doğduğundan itibaren. Bir ara kilo alımı az olduğu için mamayı değiştirmek istedim hipp aldım bebeğimde kızarıklık oldu bıraktım eskisine döndüm meğer mamayı az veriyormuşum Kullandığım mamayı her yerde bulmak sorundu ama artık Online mağazasından alıyorum 2 günde kapımda oluyor.
Kızlar size bi sorum var, yarın kızım 4 aylık oluyor, 3.ay kontrolünde doktor demir yazdı 4 aylık başla dedi. Yarın başlasam mı bi kaç gün daha beklesem mi? Bi de aç mı tok mu vericez sormayi unuttum ya
Demir ilacını bizim doktor ek gıda ile başlayacağız 4 su kontrolünde sana sağlık ocağı verecek kullanma dedi. 5 damla vererek başlayacakmışız aç tok olayını ben de unuttum sorayım bir.
Aynen sürekli ilgi istiyor asla tek durmak istemiyor kayinvalidem dogumdan uzun süre bizimle kaldı ve kucağa alıştırıp gitti
Sürekli ilgi isteyen bebek sadece bende yokmuş. Asla tek başına durmuyor mutlaka biri onunla ilgilenecek, kucakta gezdirecek falan. Oyuncaklarla işimiz yok onun oyuncağı biziz
Siz biz olabilir misiniz

Gunde kac kez kac ml veriyorsunuz acaba ben emziriyorum sadece gece uyurken mama veriyorum sma ,
90 ml veriyorum 3 aylik daha fazlası için ağlıyor ama çok olur diye vermek istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…