2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Maşallah gözün aydın canım. Tsh konusunu doktorunla muhakkak konuş ilaç başlaman gerekir. 15 gün önce benim 3.91 di. 25 mg ilaç başlattı dün 2.08 düştü ve hala kullanmaya devam ediyorum.

Arkadaşlar çok genel konuşuyorum aşırı stres yapanlar için. Ne olur içinizi ferah tutun böyle 9 ay geçmez. Öyle miydi böyle miydi biraz akışına bırakın sağlığınız ve bebişiniz olumsuz etkilenmesin. Hatta bence etkilendiğinizi düşünüyorsanız foruma çok sık bakmayın.
Ha bir de bolca müzik dinleyin ve açık havaya çıkın. Kendinize iyi bakın, sevin kendinizi :)

Merhaba Dr dan çıktım. Her şey yolunda 8+4 üm 7+5 dedi. Ben bir hafta geç döllenme olduğunu düşünüyordum zaten. Kalp atışını dinletti gayet güzel dedi. Benim drum 5 sene önce oğlumda gittiğim dr normalde çok ilgiliydi. Şimdi çok soğuk geldi. Yorgun musunuz dedim. Ameliyata yetiştirmeye çalışıyorum hastaları dedi. Ben riskli gebeyim ya istemedi mi acaba takip etmek. bir minnak fasülye ekleyeyim

Eklentiler

• IMG_20220427_143606.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 60
Riskli gebelik ise peronatologa mı gitseniz acaba? Ben öyle yapıyorum.

Yerden göğe kadar haklısın da benim sorunum yarını atlatana kadar. Tam 1 sene önce bugün 9-10 haftalık kaybım oldu. Herşey yolundayı duyana kadar gün geçmek bilmedi bugün. Tatlı heyecan diyip kendimi avutayım bari

Ay minik teyzoşuma bak sen maşallah.

masjallah kucucuk çok tatliiii

Tebrikler.. doktorun tsh konusunda seni yönlendirecektir zaten. Umarım güzel bir cuma olur senin için..

Riskli gebelik ise peronatologa mı gitseniz acaba? Ben öyle yapıyorum.
Kızımda gitmiştim. Ama hastanesi uygun değildi. Oğlumda bu Dr çok iyiydi hem de hastanesi. Yardoç bir de. Ne güzel hastane Dr seçme sorunum yok diyordum. Bir ay sonra çağırdı böyle olursa değiştirebilirim. Çok yoğun Dr da iyi değil.

kizlar bisey sorcam, çok yürümek iyi mi kotu mu sizce? gunde 10.000 atim atsam
Ben hareket ediyorum. Transfer olduğum gün masadan kalktığım andan beri hareketliyim. Her gün en az 10 bin adım atıyorum. Her işi yapıyorum. Tabiki daha dikkatliyim ama eğiliyorum, kalkıyorum, yürüyorum, aşırı ağır olmamak kaydıyla bir şeyler taşıyorum. Kafam da içim de çok rahat. doktorum normal hayata devam dediği için normal devam etmek bana iyi geliyor. Senin de aslında nasıl rahat ettiğin ile alakalı bir durum bu.

ben 12. haftaya girince söylemeyi düşünüyorum. daha once bi kaç düşük yasadigim icin, ne kadar geç o kadar iyi. daha kendi aileme bile demedim.
Ben çok beklemek istemiyorum çünkü birini almaları gerekiyor zaten ve ben hamile olduğum için süreci hızlandırmaları lazım. Sonra kimse sıkıntıya düşsün istemem bakalım umarım güzel geçer stres yaptım biraz iş sebebiyle

Tebrikler umarım sağlıkla kucağına alırsın bebeğini.

İyi bari ek dersin yanmaz, kimse gelmez diye düşünüyorum ben perşembe günü

İnşallah risksiz devam eder
İnşallah canım bu sefer bir şey çıkmaz rahat bir hamilelik olur
Ya benim de öyle. izinlerimi kullansam mı kullanmasam mı emin olamıyorum. Rapor verecekse kullanayım gitsin yanmasın istiyorum Kafamda deli sorular..
Bence heyet raporu verirler canım o yüzden hiç izinlerinden kullanma sakla onları bebiş doğunca kullanırsın

bulantılar ne zaman başlıyor kızlar? Birde oruç tutuyor musunuz ?
Benim 7.haftada hafif başladı bu günlerde sabah öğlen bulantı ve kusma oluyor.Öğrendiğim ilk andan beri oruç tutamıyorum iğne ilaç vs nedeniyle zaten şimdi kusma durumu olunca bu yıl tutamadım hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…