2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
rahim büyüdükçe kasık ağrıları ve batmalar artıyor

Çalışan kızlar bir şey soracağım iş yerinize söylediniz mi hamileliğinizi veya ne zaman söylemeyi planlıyorsunuz?
ben 12. haftaya girince söylemeyi düşünüyorum. daha once bi kaç düşük yasadigim icin, ne kadar geç o kadar iyi. daha kendi aileme bile demedim.

Çalışan kızlar bir şey soracağım iş yerinize söylediniz mi hamileliğinizi veya ne zaman söylemeyi planlıyorsunuz?
sadece yakın 2 arkadaşıma ve patronuma söyledim. Patrona söylememin sebebi de kontrollere falan rahat gidip gelebilmek. Diğerlerine söylemeyi düşünmüyorum :) Karnım büyüdükçe farkederler zaten.

Kızlar merhaba, ikişer gün arayla beta hcg testi yaptırıyordum doktor cuma çağırdı. Değerlerim
62
115
315
793
3200

En son değer neden o kadar atmış sizce, yine 2 gün var arada

Merhabalar kızlar benim bugün karın bölgem çok sıcak ateş basması oluyor bide rahim agzim ağrıyor ve akıntı geliyor korkuyorm bişey olck diye5haftaligim

Hanımlar merhaba benimde cuma günü randevum var çok hafif bulantılarım devam ediyor geçen hafta doktor tekrar kontrole gel dedi ama ben gitmedim herhangi bir risk görünmüyor dedi fakat her hafta çağırıyor en azından bir hafta gitmeyim biraz büyüsün diye düşündüm ama şimdide korkmaya başlıyorum ya bi sorun varsa doktorda bir sıkıntı çıkarsa psikolojimde hiç iyi değil hep ağlamaklı gibiyim duygusalım sizde durumlar nasıl

Selam kızlar bugün 4+5 im doktora gittim keseyi göremedim dedi tam olarak 10 gün sonra için çağırdı , normalde gözükmesi gerekir miydi karından baktırdım vajinal istemedim

Selam kızlar bugün 4+5 im doktora gittim keseyi göremedim dedi tam olarak 10 gün sonra için çağırdı , normalde gözükmesi gerekir miydi karından baktırdım vajinal istemedim
Vajinalden baksaydı görürdü muhtemelen. Karından daha geç gözüküyor. Bir de gitttin merkezin cihazına göre de değişiyor.

Ya benim de öyle. izinlerimi kullansam mı kullanmasam mı emin olamıyorum. Rapor verecekse kullanayım gitsin yanmasın istiyorum Kafamda deli sorular..

Bende cuma gideceğim 4+6 olacak. Karındna görünmezse vajinal de baktırırım. İlk hamileliğimde de ilk kontrolü vajinal yapmışlardı. Betahcg değerin en son hangi gün kaçtı? 1500 olduğundan vajinal, 3000 olduğundan karından görünüyormuş kese

Hamilelik yorgunluğu, belirtileri birden geçen var mı? Yarın kontrolüm var ona stresten herşey batıyor şuan.

Kontrol yaklaştığı için endişeleniyorsun muhtemelen ve belirti arıyorsun. Ama sen de biliyorsun ki bunların önemi yok. Özellikle ilaç kullanıldığında onların yan etkileri hamilelik belirtilerine karışıyor.

Senin içinde harika bir yaşam/ yaşamlar başladı ve her gün daha da ilerliyor.. buna odaklanmaya çalışmalısın. Yarın senin için güzel bir gün olacak ve umarım kontrolden güle oynaya çıkacaksın.

Ya sen ne tatlısınnnnnn. Teşekkür ederim. Bazen böyle tatlı silkelen ve kendine gellere çok ihtiyacımız oluyor. Hepimizin yolu kolaylıkla geçsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…