2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Ben hep kız isterdim, bir kaybım olunca hayırlısı sağlıklısı olsun cinsiyet önemli değil dedim. Şimdi de hayırlısı diyorum ama içime KIZ doğuyor 😊
Bende kız istiyorum ama icime erkek doguyor ve cogu kiside erkek hissediyor. Ben cogu zaman hislerimde yanilmam hep dogru cikar ama insallah bu sefer yanilirim

Keçiboynuzu ve üzüm pekmezi limon ve kırmızı et canım ☺️ bunlar yükseltiyor
Benim TSH 0.02 T4 te 13.4 çıktı . O kadar dengeli ve sağlıklı beslenmeme rağmen bu kadar düşük olması garip.
Doktor yanlışlık olabilir die tekrar istedi tahlili. Sabah kan verdim. Bakalım ne çıkacak bekliyoruz..

ben de 5 + 1 im ilk gebeliğimde 6. haftanın ilk günü başlamıştı bu sefer erkenden bulantılar başladı :KK43: Yarın doktora gideceğim ilk kez, inşallah her şey yolundadır
Yaaa üzüldüm inşaAllah uzun sürmez bulantılar 😢😢 inşaAllah keseyi güzelce görürsün🥰🥰 ikimiz de 5+2de görmüş olcaz oozaman kalbi de duyarız inşaAllah beraber

Sonucum çıkmış kızlar. Kızlar pazartesi 300 olan değerim çarşamba 850 olmuş çok şükür.
Senle cuma günu gebelik testinden ögrendik. Pazartesi senle ayni gün tahlil verdik benim 220 senin 300 dü.
80 deger fark vardi arada.
Bugün senin 850 , benim 770 yine 80 deger fark var arada 😬

Senle cuma günu gebelik testinden ögrendik. Pazartesi senle ayni gün tahlil verdik benim 220 senin 300 dü.
80 deger fark vardi arada.
Bugün senin 850 , benim 770 yine 80 deger fark var arada 😬
Ahhaha ne kadar tutarlı ilerliyoruz. O zaman sen ne zaman doktora gidersen o zaman gidiyim sen kaç +kaç şuan? Ben geç döllenme olduğu için kaçıncı haftadayım hiç bilmiyorum yaaa

Selam kızlar keseyi gördük 5+0 6mm ☺️ şekerim yine yüksek çıktı halbuki 15 günde 4 kilo verdim diyetle ama hala yüksek. Bakalım olmadı insülin kullanacağım. Gebelikte şekerin 90ı geçmemesi gerekiyormuş. İdrar enfeksiyonum için kültür verdim. Benim de erken doğum öyküm olduğu için işi sıkı tutacağız. Aile hekimine yarın kayıt yaptırıp kan vereceğim. Veremediğim tahlilleri ise doktorum tamamlayacak. Haftaya Perşembe yine kontrolüm var. Kalp atışlarını belki duyarız dedi. ☺️♥️
Seker kac cikti.
Benim 121.
Normalde seker sorunum yok.

Bende kız istiyorum ama icime erkek doguyor ve cogu kiside erkek hissediyor. Ben cogu zaman hislerimde yanilmam hep dogru cikar ama insallah bu sefer yanilirim
ben de ilk gebeliğimde çook kız istiyordum ama erkek hissediyordum, şu an 4 yaşında oğlum var şükürler olsun ki olmuş :)) Şimdi de hamileliği öğrendiğim andan beri kız hissediyorum ama nasip tabi. Erkek de kız da olsa evlat her türlü çok seviliyor :)

Selam kızlar keseyi gördük 5+0 6mm ☺️ şekerim yine yüksek çıktı halbuki 15 günde 4 kilo verdim diyetle ama hala yüksek. Bakalım olmadı insülin kullanacağım. Gebelikte şekerin 90ı geçmemesi gerekiyormuş. İdrar enfeksiyonum için kültür verdim. Benim de erken doğum öyküm olduğu için işi sıkı tutacağız. Aile hekimine yarın kayıt yaptırıp kan vereceğim. Veremediğim tahlilleri ise doktorum tamamlayacak. Haftaya Perşembe yine kontrolüm var. Kalp atışlarını belki duyarız dedi. ☺️♥️
Hayırlı olsun canım 😍
İnşaAllah haftaya duyarsın bana da haftaya duyabiliriz belki ama söz vermiyorum dedi 🐣 2hafta sonra için söz verdi duyarız diye inşaAllah🤲
Şekerin kaç çıktı şekerin bide ne gibi etkileri var acaba bebeğe araştırcam bana erken şeker yüklemesi yapabiliriz yine yüksek çıkmaya devam ederse dedi

Ben hira ismini cok seviyorum kiz olursa hira koymak istiyorum bide rahmetli annemin adi ipek ismide cooook guzel o yuzden kiz olursa hira ipek koymak istiyorum. Erkek olursada ya alphan yada Kayra ama sanki kayra daha agir basıyor gibi bilmiyorum artık bakicaz

Hayırlı olsun canım 😍
İnşaAllah haftaya duyarsın bana da haftaya duyabiliriz belki ama söz vermiyorum dedi 🐣 2hafta sonra için söz verdi duyarız diye inşaAllah🤲
Şekerin kaç çıktı şekerin bide ne gibi etkileri var acaba bebeğe araştırcam bana erken şeker yüklemesi yapabiliriz yine yüksek çıkmaya devam ederse dedi
97 çıktı ama insülinim yüksek bu da insülin direncini yükseltiyor. Benim önceki gebeliğimde de şeker vardı.

X