2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ayy nasıl büyümüş bir ayda çok şükür herşey yolunda canım fetal dna dan öğrendik cinsiyetini.
Maşallah canım çok şükür sağlıkla görmüşsün bebişini Yarın da benim kontrol günüm 1 ay sonra görmüş olacam ben de heyecan yapıyorum

Kızlar selamlar ben bu Omega 3 hapını içemiyorum çok büyük olduğu için
Sıvı kullanan ve önerebilecek var mı?
Doktor bana bıraktı seçimi
Canım o hapta bende içip kusuyordum baslarda büyük geliyodu öğürmeme sebep oluyodu cok kötüydü ama bebegin gelişimi için çok faydalı diye öncesinde kraker falan yiyip içmek için hemen ard arda üstüne su içiyodum falan savasıyodum resmen hapla. Su an alıştım ama. Sıvı formunu arastırmıstım möllers iyi aslında ama içinde a vitamini var bizim saf omega 3 içmemiz lazım o markanın a vitaminsizi varsa eczacına sor al cünkü banu ciftci ebru zülfikaroğlu gibi cok iyi kadın doğumcular möllers öneriyor

Kizlar asiri susuyorum ve asisi su içiyorum. Bu iyi bisy tabi belki de seker melee olmasin bu. Sizde de warmi
Canım bende öyleyşm 4 lt falan içiyorum aclık sekerim normaldi sahsen sekerim olduğunu sanmıyorum kendi adıma. Ama arastırdım bu haftalarda bebegin sıvısı 3 kez günde değişirniş ve onun için bol sıvıya vücudumuz ihtşyac duyarmıs ondan olabilir

Çook teşekkür ederim. Bende dün çok zorladım 3 hap heba oldu. Möllers de a vitamini var dediğin gibi bende araştırdım ama kararsızım. Bir yanımda diren bebiş için alış bu hapa diyor.
Bir çözüm bulacağım inşallah

Cok zorlama canım cünkü onu kusunca daha beter tiksiniyorsun cözünmüş tadı agzına gelince günün hangi saatinde kendini hazır hissedersen o an hemen yut

Aa gunde 3 kez mi gerçekten çok ilginç sagol cnm rahatladım simdi . Ben tatli seyleri sewmem ailemde de sekeri plan yok merak ediyodum niye böyle oluyo diye

hayırlısı olsun canım sağlıkla gelsin ins söyler cinsiyeti öğrenince ona göre hazırlık yapılıyor çok iyi oluyor

Kızlar kanı verdim hayırlısıyla. 10 iş gününde çıkacak mis sonuc. Kanı aldıkları günü sayıyor lar mi onu sormayı unuttum. Sabah verdim kanı çünkü.

Kızlar kanı verdim hayırlısıyla. 10 iş gününde çıkacak mis sonuc. Kanı aldıkları günü sayıyor lar mi onu sormayı unuttum. Sabah verdim kanı çünkü.
Insallahh gelen guzel sonucla bu stresli gunleri unutacaksın canim bizim kan verdigimiz gün dahil 10. Gunde geldi haftasonu dahil

Kızlar enabızda ben tetanoz aşısı vuruldum görülüyor o tarihte iğne vurdurmaya gitmiştim acaba yanlışlıkmı yaptılar yoksa kafalarına göre öyle yapıyolarmıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…