2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Insallahh gelen guzel sonucla bu stresli gunleri unutacaksın canim bizim kan verdigimiz gün dahil 10. Gunde geldi haftasonu dahil
İnşallah canım Allah razı olsun 🤲 10 iş günü dedi hafta sonu nu katmiyorlar da bugün dahil mi sormayı unuttum. Neyse artık kadın aricam sonuç gelir gelmez dedi. Haftaya cumaya ararım yine ben bir

İnşallah canım Allah razı olsun 🤲 10 iş günü dedi hafta sonu nu katmiyorlar da bugün dahil mi sormayı unuttum. Neyse artık kadın aricam sonuç gelir gelmez dedi. Haftaya cumaya ararım yine ben bir
Ay benimki tam 1 aya 4-5 gün kala çıkmıştı sonuç. Laboratuvar da cihazda sıkıntı çıkmış. Bunlar da sonuçlardan emin olmak için 2 kere taranmışlar. benle birlikte bir 30-40 kişi varmış o şekilde falan.
Beklemek ne demek iyi biliyorum o sebeple.
Zor ama gönlünü ferah tut iyi çıkacak sonuçlar inş🤲🤲

Aa gunde 3 kez mi gerçekten çok ilginç sagol cnm rahatladım simdi . Ben tatli seyleri sewmem ailemde de sekeri plan yok merak ediyodum niye böyle oluyo diye
Galiba banu çiftcinin 19-20 haftalardaki değişiklikler vşdeosunda duydum bunu ya da bi yerde okudum bana da ilginc geldiği için 3 kez değişmesi aklımda kaldı😊

Kızlar kanı verdim hayırlısıyla. 10 iş gününde çıkacak mis sonuc. Kanı aldıkları günü sayıyor lar mi onu sormayı unuttum. Sabah verdim kanı çünkü.
Rabbim hayırlı haberler aldırsın inşallah tez zamanda🤲🌸
Kızlar enabızda ben tetanoz aşısı vuruldum görülüyor o tarihte iğne vurdurmaya gitmiştim acaba yanlışlıkmı yaptılar yoksa kafalarına göre öyle yapıyolarmıdır
Tuhaf ya bence söyle canım değiştirsinler çünkü önemli bir bilgi yanlış girilmiş bide

İyi akşamlar kızlar inşallah herkes iyidir🙏 Normalde kontrolüm cuma günüydü ama dayanamadım dörtlü testin sonucu için gittim erkenden. Sonucumuz iyi çıkmış. Bebiş 17+3 olacağına 18+4 çıktı. Baya da büyümüş sıpa 220 Gr olmuş. Bacak arasını tam açtı bu sefer net gördüm ve boştu 😍 Artık kızımıza isim bakmaya başlayabiliriz. Ellerini parmaklarını topugunu kafasını burnunu heryerini detaylı şekilde gösterdi doktorum sağolsun. Özelde 500 ₺ verdiğim doktorlardan daha ilgili hele birde sakinse polikliniği sohbet bile ediyor doğumum için not aldı takvimine. 36dan sonra tetikte olalım dedi. Onun dışında suyu konumu için de iyi dedi. Bir dahaki kontrole TSH falan bakılacak. Ayrıntılı ultrason gibi bakıyormuş doktorum eğer bir sıkıntı görürsem özeldeki arkadaşıma yönlendirim dedi. 20-22 haftalarda yapılıyormuş bakalım.Şimdilik bizde haberler böyle. Bebeğimi gördüm baya bir rahatladım çok şükür rabbim herkese iyi haberler aldırsın inşallah 🤲

Ay benimki tam 1 aya 4-5 gün kala çıkmıştı sonuç. Laboratuvar da cihazda sıkıntı çıkmış. Bunlar da sonuçlardan emin olmak için 2 kere taranmışlar. benle birlikte bir 30-40 kişi varmış o şekilde falan.
Beklemek ne demek iyi biliyorum o sebeple.
Zor ama gönlünü ferah tut iyi çıkacak sonuçlar inş🤲🤲
İnşallah canım 🤲 Rabbim bekleyiş içinde olan herkese güzel haberler almayı nasip etsin inşallah 🙏

İyi akşamlar kızlar inşallah herkes iyidir🙏 Normalde kontrolüm cuma günüydü ama dayanamadım dörtlü testin sonucu için gittim erkenden. Sonucumuz iyi çıkmış. Bebiş 17+3 olacağına 18+4 çıktı. Baya da büyümüş sıpa 220 Gr olmuş. Bacak arasını tam açtı bu sefer net gördüm ve boştu 😍 Artık kızımıza isim bakmaya başlayabiliriz. Ellerini parmaklarını topugunu kafasını burnunu heryerini detaylı şekilde gösterdi doktorum sağolsun. Özelde 500 ₺ verdiğim doktorlardan daha ilgili hele birde sakinse polikliniği sohbet bile ediyor doğumum için not aldı takvimine. 36dan sonra tetikte olalım dedi. Onun dışında suyu konumu için de iyi dedi. Bir dahaki kontrole TSH falan bakılacak. Ayrıntılı ultrason gibi bakıyormuş doktorum eğer bir sıkıntı görürsem özeldeki arkadaşıma yönlendirim dedi. 20-22 haftalarda yapılıyormuş bakalım.Şimdilik bizde haberler böyle. Bebeğimi gördüm baya bir rahatladım çok şükür rabbim herkese iyi haberler aldırsın inşallah 🤲
Çok sevindim canım Rabbim hayırlısıyla sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah.benim kontrolümde yarın bende bugün 17+2yim senle aynı gidiyoruz bakalım bize ne diyecek henüz bizde cinsiyeti öğrenemedim göstermediği için bakalım yarın gösterecek mi 😊

Çok sevindim canım Rabbim hayırlısıyla sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah.benim kontrolümde yarın bende bugün 17+2yim senle aynı gidiyoruz bakalım bize ne diyecek henüz bizde cinsiyeti öğrenemedim göstermediği için bakalım yarın gösterecek mi 😊
Sağolasın canım inşallah aynen hemen hemen aynıymısiz benim her kontrolde iki- üç gün ileri atardı bunda bir hafta attı anlamadım. Yarın bence bebişin gösterirse tam net görünür benim açıktı bu sefer baya🙂 sağlıklı olsunlar da yeter ki 🙏 güzel haberler al inşallah sen de canım 🤲

Coook sevindim canım gözün aydın olsun Rabbim sana bağışlasın inşallah 🙏

X