2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
İnşallah çabucak atlatırız sarılık riskini yarın kontrolümüz var bakalım kan alacaklar galiba inşallah düşmüştür riskimiz
Inşallah canım idrar ve kakasında sarımsı renk var mı bide günde 5 6 dan fazla bez atıyorsan 24 saat içinde atar o zaten onun idrar ve kaka ile atıyor vücuttan sen besledikce atar canım inşallah

Kiz sence bana ne dicek doktor hadi hisset

Canım sana her gıttıgınde ultrason yapıyor mu doktor. Benim açıklık muayesını ve nst oluyor sadece. Geçen gun doğum yapacagım hastaneye kaydolmaya gittiğimde ultrasonla ayrıntılı baktı
Evet cnm her defasında aldım ultrason. Para veriyorum. Yoksa tek 3 defa hamileliğin boyunca bakıyorlar ultrasona.

Az kaldı geliyor gelmekte olan
Koş yıka artk şu kıyafetleri
Hehehe... İnat ettim yikamicam dermişim
Yok kız bu hafta bitirirsem evin işini. Eşimde hafta sonu beşiği kuracak. Makineye atacağım bebisin eşyalarını.
Artık sırası geldi gibi.

Anaaa beşik vardı demi... Biz daha onu tamamlamadk aldıkta.. Şu cibinliğin orayı kurması kaldı

Kızlar 32 yıl önce kurban bayramında bem doğmuşum.. Bir yengeç olarak...
32 yıl sonra kurban bayramında, yengeç bir kızım geliyor dünyaya... Tesadüf cok tatliş
Oyyy yesinler yengecin özelliğini taşıyormusun peki kuZum ay burcun ne peki

Bende az cadı değilmişim
Ama uslu kızlarıda sevemiorm
Kız dediğin cimcime olur
Göreceksin sen doğunca asıl cimcimeyi

Ayyy öylemiii
Sustum sustum o zaman

Oyyy yesinler yengecin özelliğini taşıyormusun peki kuZum ay burcun ne peki

Göreceksin sen doğunca asıl cimcimeyi
Taşıorm malesef cnm ya..
Cok duygusal alınganım... Alınganlık başa bela.. Duygusallıkta
Bide evcimenim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…