2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kiz ben eveli gece sormustum da galiba bebek asagiya iniyor diye surekli tuvalet istegi geliyordu

Canım inşallah birşey çıkmaz Rabbim ol der olur sağlıkla kavuşmayı nasip etsin yavruna inşallah dua edelim Allah'a siginalim insalah güzel haberler alırız senden

Ya giremeyince merak ettim seni benimde doğum tarihim netleşti 5 temmuzda beraber doğurucaz o zaman inşallah

Bazı bebekler öyle olabiliyor canım birde benim bebegim prametüre doğduğu için belkide şuan 75cc 90cc arası yiyor beni iyi emerse 60 cc yetiyor az bi dibinde bırakıyor ama beni pek emmese 75cc 90 cc yiyor doktora sor ama doymayan bebek aglar hep
Bu arada mamanın üzerindede yazıyor kaç cc verilir diye . Belki cocuktan cocuga fark ediyordur

Merhaba hangi marka Q10 aldınız

Günaydın kızlar

Evettttt bugn kontrolü olanlar vardııııı
Gelsin güzel haberler inşallah

5 temmuz bebelerimizde çoğalıyor maşallah bereketli gün
Bana da 3 Temmuzda doğuracakmışım gibi geliyor bu cumartesi yani Ama benim hislerine pek güven olmuyor

Ama neden bilmiyorum bu sabah farklı hislerle uyandım bugün sancilanicakmisim gibi hissediyorum bakalım ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…