2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Benin doktoeum da ayın 5ine kadar karantinadaymış 🙄
Benimki bize aksiyon yaşatip bu hafta doktorum yokken gelir kesin 😂
Yine erken uyananlar arasındayım 😂 Hem sıcak hem de nereye döneceğimi şaşırıyorum valla
Benim de en geç 6 hiç 6yi geciremiyorum 🤦🏻
Yalnızndeğilsin 😞
Beni de sayın 😄
7 ile 10dk da bir sancım var 12den bu yana biraz daha bekleyeceğim dua edin
Canım hadi hayırlısıyla gelsin 🥰 Evde yürüyüş veya doğumu kolaylaştırıcı hareketler yapıyor musun açılman hızlı olsun diye. Merdiven inip çıkmak squat yapmak eğer varsa pilates topuyla hareket yapmak ve tabi ki yürüyüş. Süreci çok hızlandırıp doğumu kolaylaştırıyormus ☺️
Günaydın kızlar🎈🎈🎈🎈🎈

Gece bilmem kaç kere uyananlardanım
Hem sıcak hemde dönerken artık yuvarlanaraj dönüorm panda yavrusundan fil yavrusuna geçiş yaptım :KK70: :KK70:

Bugn varmı minnoşunu görecek olan 🎈
Sıklaşmadımı muayneler ya 🙈
Ben varım tabi ki iki günde bir hastaneye gitmeyince rahat edemiyorum biliyorsunuz 😂

Beni de sayın 😄

Canım hadi hayırlısıyla gelsin 🥰 Evde yürüyüş veya doğumu kolaylaştırıcı hareketler yapıyor musun açılman hızlı olsun diye. Merdiven inip çıkmak squat yapmak eğer varsa pilates topuyla hareket yapmak ve tabi ki yürüyüş. Süreci çok hızlandırıp doğumu kolaylaştırıyormus ☺️

Ben varım tabi ki iki günde bir hastaneye gitmeyince rahat edemiyorum biliyorsunuz 😂
Evde geziyorum şu anda inşallah ilkinde olduğu gibi ikincide kolay olur

Beni de sayın 😄

Doğurcanmı bugn artk :KK70:

Sağolasın canım çok şükür çıktı ama onlara göre ben anneyim istedigimi yapma lüksüm yok bebek uyusun uyuya uyuya büyüyecek diye gece uyandırmaya kıyamadılar yetersiz beslenme denilince suç benim oldu mama verdirmedim diye suratımı astım kimseyle konuşmuyorum bebeğim tekrar yoğun bakıma girerse o zaman ağır konuşacam
Aynısını yaşadım ilk çocuğumda, uyandırmadılar kan şekeri düştü acil yoğun bakıma alındı eve geldim kv ile annem tartıştı annem gitti akşamı Bi daha yoğun bakımda çocuk.. Anne psikolojisi rahatlığı çok önemli ben uykusuzluktsn mahvolmuşum kv gidince rahatladım 😁

Kizlar dogumdan bu yana en cok isime yarayan iiiki kesinlikle almisim dedgim 2 sey var tavsiye ederm szede 1.deepend 2. Sutyenli emzirme atleti resmen hayat kurtariyo sezeryan olacaklarda korseden hic korkmasinlar bn dun taktim aksine daha rahat ettim korkulcak hicbirsey yok ilk gunlerde takamazsiniz ama 4 5 gun sonra cok rahat takiliyo

Ya biz maaile şok olduk çift çizgiyi görünce 😅 beklemiyorduk bebek sürpriz yaptı bize. Aynen sağlıkla gelsin de inşallah hepimiz adapte olacağız artık birbirimize
Ay bu biziz işte. Eşim bile inanmadı da tekrar test getirdi yapayım diye🤣 bizim diğeri de küçük olduğundan anlamıyor pek. Annenin göbüşünde uyuyan bir bebek var büyüyüp kucağımıza gelecek diyor. Pış pış yapıp uyutacakmis onu. Ultrason fotosunu ayağında salliyor kardeş diye😄 yavrum başına geleceklerden habersiz🤣

Ben yukarı kaydırıp, ince bez içine jel buz koyup ayağıma koyuyorum, hem sıcaklığını alıyo hem de şişi indiriyo Ama tamamen bi çözüm değil tabiki İki dakika mutfakta iş yapıyım sar başa 🤦🏼‍♀️
Sağol canım deneyeceğim mutlaka en azından biraz hareket ettirebilsem o bile yetecek 🙏🏻
Canım buzlu su şişesini veya soğuk soda şişesini yere koy ayağının altında yuvarla. Eminim faydasını görürsün.
Ay Allah razı olsun canım deneyeceğim hemen 🙏🏻
Sen nasılsın ? Şikayetin var mı hiç?normal doğumu bekliyordur doktorun muhtemelen değil mi ?
Günaydın kızlar🎈🎈🎈🎈🎈

Gece bilmem kaç kere uyananlardanım
Hem sıcak hemde dönerken artık yuvarlanaraj dönüorm panda yavrusundan fil yavrusuna geçiş yaptım :KK70: :KK70:

Bugn varmı minnoşunu görecek olan 🎈
Sıklaşmadımı muayneler ya 🙈
Bennn☝🏻
vallahi şu tarihe kadar 2 hafta da 1 gittim nst desen o da yok 37 bitti artık bugün doğum tarihini konuşmayı düşünüyorum şikayetlerimden dolayı 😕

Beni de sayın 😄

Kız sen hala doğurmadın mı 😂 senden önce ben doğurucam diyordum öyle olacak galiba 🤦🏻‍♀️
bugün inşallah güzel haber alırsın 🙏🏻

X