2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ayy kıyamam ben ona yaaa 😅😅 yavrum hazırlıksız yakalanmış demekki.. ilk günden kiskanmiş 🤭 bizimki sürekli istiyordu kardeş. İnşallah çok yakında kavuşacak kardeşine 😍 Allah hepimize sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi 🥰
Ya biz maaile şok olduk çift çizgiyi görünce 😅 beklemiyorduk bebek sürpriz yaptı bize. Aynen sağlıkla gelsin de inşallah hepimiz adapte olacağız artık birbirimize

Annemlere direkt hastane cıkışında geçeceğim canım herşeyimizi götürdüm doğumdan sonra giyeceklerim bebeğin eşyaları felan.. Bu son haftada oğlumunkileri alıp geçeceğim kalmaya. onlarda yaşlı benim oğlanda çok aktif vallahi bebekten çok oğlumu düşünüyorum nasıl olacak diye yetişilmiyor çünkü ona. Bayrama denk gelseydi daha kötü olurdu benim için en azından topayacağıma şükrediyorum normalde 12 si diyordu doktor çünkü. 15 temmuz zaten tatil sonra bayram felan.. oğlumla o dikişlerle zor olacaktı. Şimdi doktor kilosu felan önde olunca beklemez o kadar 5 i gibi alırız dedi hoş o bekleseydi de vallahi ben bekleyemiyorum bu hamileliğim çok zor geçti diğerine göre
Oy oy maşallah kuzulara 😍 komşumuz vardı bizimde ne tarafa yatacağıni bilmiyordu iki taraftanda uyutmuyorlardı zor anneliğin her türlüsü zor.. Ama en şanslımız sensin ikisi kardeşten ziyade arkadaş gibi büyüyecekler oyun çağında seni yormazlar 😍

Off ayak yanması da ayrı zor vallahi bir ara onu da yaşadım :mad: ama bu ödemi son safhada yaşıyorum. Muhtemelen o kadar kilo da alınca zorlandım inşallah seninde artmaz

Ben uzatsamda havaya kaldırsamda işe yaramıyor :KK43: başka yöntem kaldı mı ki

Ben yukarı kaydırıp, ince bez içine jel buz koyup ayağıma koyuyorum, hem sıcaklığını alıyo hem de şişi indiriyo Ama tamamen bi çözüm değil tabiki İki dakika mutfakta iş yapıyım sar başa 🤦🏼‍♀️

Annemlere direkt hastane cıkışında geçeceğim canım herşeyimizi götürdüm doğumdan sonra giyeceklerim bebeğin eşyaları felan.. Bu son haftada oğlumunkileri alıp geçeceğim kalmaya. onlarda yaşlı benim oğlanda çok aktif vallahi bebekten çok oğlumu düşünüyorum nasıl olacak diye yetişilmiyor çünkü ona. Bayrama denk gelseydi daha kötü olurdu benim için en azından topayacağıma şükrediyorum normalde 12 si diyordu doktor çünkü. 15 temmuz zaten tatil sonra bayram felan.. oğlumla o dikişlerle zor olacaktı. Şimdi doktor kilosu felan önde olunca beklemez o kadar 5 i gibi alırız dedi hoş o bekleseydi de vallahi ben bekleyemiyorum bu hamileliğim çok zor geçti diğerine göre
Oy oy maşallah kuzulara 😍 komşumuz vardı bizimde ne tarafa yatacağıni bilmiyordu iki taraftanda uyutmuyorlardı zor anneliğin her türlüsü zor.. Ama en şanslımız sensin ikisi kardeşten ziyade arkadaş gibi büyüyecekler oyun çağında seni yormazlar 😍

Off ayak yanması da ayrı zor vallahi bir ara onu da yaşadım :mad: ama bu ödemi son safhada yaşıyorum. Muhtemelen o kadar kilo da alınca zorlandım inşallah seninde artmaz

Ben uzatsamda havaya kaldırsamda işe yaramıyor :KK43: başka yöntem kaldı mı ki
Canım buzlu su şişesini veya soğuk soda şişesini yere koy ayağının altında yuvarla. Eminim faydasını görürsün.

Günaydın kızlar🎈🎈🎈🎈🎈

Gece bilmem kaç kere uyananlardanım
Hem sıcak hemde dönerken artık yuvarlanaraj dönüorm panda yavrusundan fil yavrusuna geçiş yaptım :KK70: :KK70:

Bugn varmı minnoşunu görecek olan 🎈
Sıklaşmadımı muayneler ya 🙈
Benim normalde bugündü ama doktorum karantinadaymış yarına başka bi doktora aldım bakalım randevuyu

7 ile 10dk da bir sancım var 12den bu yana biraz daha bekleyeceğim dua edin
Haftan 39 görünüyor cnm
İnşallah sağlıkla kucağına alırsın 🤲

Benim normalde bugündü ama doktorum karantinadaymış yarına başka bi doktora aldım bakalım randevuyu
Benimde yarın 3 haftadır görmüyorum bakalım neler olmuş içerde 🙈🙈🙈
Artk bu gidişten snra haftada bir gidecem

X